حذف Browsefox

دسته‌بندی نشده

Browsefox چیست؟

Browsefox یک افزونه مرورگر است که آگهی در صفحه اصلی خود browserfox.com به عنوان یک ابزار است که تقویت خواهد شد تجربه جستجوی سریع و پیشنهادات مختلف و تخفیف ارائه شده است. در واقع، Browsefox چیزی بیش از یک برنامه پشتیبانی از تبلیغ است. وب سایت خود را یکسان به سایر صفحات وب است که ترویج سخت است.

برای دانلود برنامه از سایت که بدان معنی است که در آن سفر همراه با نرم افزار رایگان و شاخه است. برنامه خود مخرب ممکن است، اما آیا باید امنیت کاملا چند مسائل مربوط. ما توصیه نمی نگه داشتن آن را بر روی کامپیوتر شما. به محض این که شما می توانید Browsefox را حذف کنید.

Browsefox حذف Browsefox

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browsefox

Browsefox چگونه کار می کند؟

Browsefox بسیار شبیه به برنامه های پشتیبانی دیگر مانند LemurLeap، LinkSwift معاملات و بیشتر است. هدف اصلی این برنامه برای تولید ترافیک وب سایت های خاص است و به همین دلیل است که شما خواهید دید پنجره های بازشو، آگهی ها، در متن، adverts انتقالی و غیره در. شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از Browsefox پس از آن است که در حال حاضر در سیستم، چون این برنامه سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. آن همچنین جزئیات گشت و گذار اینترنت خود را شخصی سازی تبلیغات نمایش داده شده و بنابراین افزایش شانس شما کلیک کردن روی آنها را جمع آوری خواهد کرد. که چیزی توصیه می کنیم نیست.

دلیل شما باید ماندن از تبلیغات برای شما توسط نرم افزار آورده است که شما هرگز ممکن است مطمئن شوید که اگر آنها مشروع هستند یا نه. شما با آگهی های جعلی که شما می تواند منجر به صفحات نا امن معرفی شده می تواند. شما ممکن است به دانلود برنامه مخرب صورت مبدل به عنوان چیزی مفید فریب. شما می تواند همچنین به خرید یک محصول است که وجود ندارد و یا وارد کردن اطلاعات شخصی شما در نظر سنجی جعلی و یا قرعه کشی فریب. حتی بدتر، در برخی موارد شما لازم نیست برای انجام هر چیزی در همه, شما آلوده ممکن است کامپیوتر شما به سادگی می شود وارد سایت خراب شده. خاتمه Browsefox مطمئن شوید که هرگز اتفاق می افتد.

چگونه به حذف Browsefox

چیز خوب در مورد Browsefox است که سخت به حذف نیست. شما می توانید حذف Browsefox از طریق کنترل پنل. اگر شما نیاز به دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار، شما می توانید آنها را راست زیر مقاله ارائه شده. ما همچنین توصیه دانلود اسکنر رایگان به بررسی کنید که آیا برنامه های به طور بالقوه ناخواسته یا مخرب دیگر بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. اگر می خواهید شما نیز می توانید استفاده از ابزار ضد بدافزارها برای از بین بردن Browsefox از کامپیوتر شما. آن خواهد شد نه تنها تمیز کردن کامپیوتر خود را، اما نیز آن را از عفونت های آنلاین دیگر سپر مزیت داشتن یک برنامه امنیتی بر روی سیستم شما آشکار است.

حذف Browsefox

حذف Browsefox از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Browsefox →

حذف Browsefox از ویندوز 8/7 و ویستا

  • جستجو/کنترل پنل → → شروع حذف حذف برنامه → → Browsefox.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browsefox

پاسخ دهید