حذف BrowseMark

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف تبلیغات BrowseMark و معاملات

BrowseMark، به دلیل فعالیت های مشکوک آن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های ناخواسته در نظر گرفته است. مهم نیست چقدر سخت این برنامه وعده پیشرفت های شدید در تجربه مرور افراد اغلب نتواند به تحقق وعده های داده و شروع به کار بر روی اهداف دیگر که خالص شما ممکن است فکر. در بسیاری از موارد، این توله سگ مستمر تبلیغات بازشو را نمایش می دهد و به مردم بازدید از سایت های مرتبط را دنبال.

BrowseMark حذف BrowseMark

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowseMark

اگر شما متوجه تغییر مسیر BrowseMark، به دلیل آن می تواند به راحتی نفوذ به سیستم های خود خسته شده اید شما بلافاصله کامپیوتر خود را برای این برنامه باید بررسی کنید. توسعه دهندگان آن با استفاده از بسیاری از روش های مختلف که به دنبال به مردم BrowseMark نصب بر روی رایانه های مردم را شروع کرده اند. در بسیاری از موارد، آنها را در روش توزیع بسیار محبوب است که به عنوان بسته بندی شناخته شده تکیه می کنند. چیز خوبی است که شما به سختی می توانید از دست این واقعیت است که این برنامه را داخل کامپیوتر شما است زیرا شما قطعا BrowseMark پاپ آپ، تبلیغات بنر در متن لینک ها و آگهی های دیگر خواهید دید.

به عنوان یک افزونه مرورگر BrowseMark می توان به تمام مرورگر وب شما از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم اضافه شده است. پس از نصب BrowseMark را انواع تبلیغات در وب سایت شما در حال دیدن نمایش می دهد. در حال حاضر BrowseMark سخت برنامه حداقل چهار نوع اصلی تبلیغات از جمله لینک، کوپن، ویدئو مربوط به تبلیغات و تبلیغات بنر, پاپ unders یا بینابینی تبلیغات را نمایش می دهد.

چگونه رایانه BrowseMark ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده کردم؟

معمولا BrowseMark آمده با برنامه های کاربردی رایگان از اینترنت مانند نرم افزارهای رایگان, فیلم, سیستم تاسیسات همراه. هنگامی که شما دانلود و نصب این برنامه ها رایگان ممکن است موافق باشد BrowseMark برنامه را روی رایانه نصب کنید. برای مثال هنگامی که شما دانلود و نصب این برنامه رایگان از اینترنت شما ممکن است برای بدست آوردن BrowseMark برنامه موافق است و اگر شما فقط کلیک بر روی دکمه موافقت یا پذیرش در طول نصب و راه اندازی در حفظ برنامه های ناشناخته دیگر هم نصب شده.

پس از نصب، تصویر نمایش می دهد BrowseMark، متن، پاپ آپ، پاپ تحت و در متن تبلیغات در تمام وب سایت شما بازدید. BrowseMark سهام غیر-اطلاعات شناسایی شخصی (از جمله جستجو و سابقه URL) به شرکای تبلیغاتی به منظور بهبود عملکرد محصول و ارتباط آگهی. BrowseMark به طور خودکار با ویژگی های جدید و بهینه سازی به روز رسانی. BrowseMark است نه مخرب ویروس مربوط اما بالقوه ناخواسته, شما آن را بر روی کامپیوتر شما باید نگه دارید.

چگونه نفوذ BrowseMark می توان کامپیوتر من?

شما می توانید به راحتی دانلود این برنامه مشكوك از وب سایت رسمی خود و یا ممکن است آن را به سیستم خود را بدون اجازه شما مستقیم اضافه. این است زیرا ویروس BrowseMark متکی به روش توزیع که بسته بندی نامیده می شود. از آن چیزی نشنیده ایم؟ آن به راحتی مانند آن می توان توضیح داد: هنگامی که شما از نصب برنامه رایگان از وب سایت، گاهی اوقات، شما را در نصب برخی از لوازم جانبی اضافی و یا دریافت اضافی است که به نرم افزار رایگان پیش فرض اضافه شد خار ممکن است. که چرا شما باید سعی کنید برای جلوگیری از روش نصب “اساسی” و “سریع” یا “توصیه” و تنها “پیشرفته” را انتخاب کنید و یا روش های “سفارشی” نصب است که اجازه می دهد پس از هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان است. علاوه بر این، شما همچنین باید تمام لوازم جانبی اضافی است که به منظور جلوگیری از نفوذ ویروس BrowseMark ارائه شده را برداشتن علامتگذاری. اگر فکر می کنید که این برنامه در حال حاضر نصب شده است، شما باید این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف BrowseMark از کامپیوتر من?

BrowseMark است هیچ فایده ای برای کاربران خود وجه، بنابراین هیچ نکته را برای شما به نگه داشتن آن بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. به منظور حذف برنامه ناخواسته این فقط این دستورالعمل ارسال شده توسط کارشناسان امنیت ما را دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
  2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
  3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
  4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

  1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
  2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

  1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن نوشته های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
  2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowseMark

پاسخ دهید