حذف BrowsePro

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف BrowsePro

BrowsePro توسعه یافته توسط SuperWeb LLC و طبقه بندی به عنوان یک برنامه تبلیغاتی پشتیبانی. این نرم افزار نصب الحاقات در Internet Explorer و موزیلا Firefox لحظه ای آن را وارد رایانه جدید. بسیاری از کاربران با این برنامه ناراضی هستند و مایل به BrowsePro را از کامپیوتر خود حذف کنید. ادامه خواندن این مقاله و در پایان ما شما را با دستورالعمل های دقیق در مورد چگونگی حذف BrowsePro حاضر خواهد شد.

BrowsePro چکار می کند؟

این نرم افزار ایجاد درآمد برای هر کلیک روی لینک ترویج می کند. برنامه های تبلیغی تمایل به پایمال کردن کاربران با تبلیغات بازشو آگهی ها در متن آگهی و غیره. تا زمانی که برنامه را داخل کامپیوتر شما، شما خواهید دید تبلیغات در عملا در هر پنجره جدیدی باز می کنید، اما به خصوص در خرید وب سایت ها مانند آمازون BestBuy eBay و دیگران مغازه های معروف. این بهمن هرگز پایان تبلیغات بسیار فضول و تحریک کننده است و معمولا بیش از اندازه کافی برای متقاعد کردن کاربران برای از بین بردن BrowsePro.

browsepro  حذف BrowsePro

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowsePro

با این حال، تبلیغات آزار دهنده است نه تنها مشکل با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. از آنجا که هیچ کس آنها را چک برای قابلیت اطمینان آن تبلیغات نیز می تواند بسیار خطرناک باشد. اساسا بدان معنی است که شما تصادفی می توانید کلیک کنید صفحه آلوده و کارگردانی به یک وب سایت موفق توسط مجرمان اینترنتی. اگر اشخاص ثالث مخرب برخورد کردید آن را بسیار محتمل است که شما دریافت خواهد شد با بدافزارها آلوده است. کاملا آشکار است که شما باید همه چیز را برای جلوگیری از این پیامد ناگوار انجام است. البته خردمندترین اقدام به BrowsePro به خاتمه بلافاصله می شود.

دیگر دلیلی برای نگرانی باید ردیابی این سخت را انجام می دهد. آن را در سوابق فعالیت های آنلاین خود را، مرور تاریخچه نمایش داده شد جستجو آدرس آی پی و غیره. این اطلاعات برای سفارشی تبلیغات و آنها را جذاب تر استفاده می شود. با این حال، صرفنظر از اینکه چگونه وسوسه انگیز آنها ممکن است نگاه کنید، شما باید اجتناب از کلیک کردن بر روی آنها و تمرکز بر حذف BrowsePro.

همچنین، ما نباید شیوه ورودی این برنامه استفاده می شود فراموش. آن را در همراه با با شخص ثالث نصب و دانلودکنندگان از وب سایت های مشکوک آمد. در آینده باید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و توافقنامه مجوز نرم افزار را با دقت بخوانید. وقتی به دیدن جعبه که اعلام برنامه های اضافی توصیه می کنیم به همه آنها را بردارید. از آنجایی که این سخت در حال حاضر داخل کامپیوتر خود پاک BrowsePro هرچه سريعتر توصیه می کنیم.

چگونه به حذف BrowsePro

اگر شما می خواهید برای اطمینان از ایمنی کامپیوتر شما, شما باید خرید مشروع ضد جاسوس و استفاده از آن را حذف BrowsePro. برای کاربران که مایل به انجام حذف BrowsePro توسط خود ما تهیه دستورالعمل گام به گام است که آنها را تحت این مقاله پیدا.

خاتمه BrowsePro

ویندوز 8

  • حرکت به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف BrowsePro.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها و حذف BrowsePro.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و BrowsePro را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowsePro

پاسخ دهید