حذف Browser Guardian

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Browser Guardian

Browser Guardian نرم افزار تبلیغاتی مزاحم ایجاد شده توسط برنامه های جذاب است. تحقیقات نشان داد که سازگار با Google Chrome Internet Explorer و Firefox موزیلا است. با توجه به وعده از سازندگان آن، زیرا آن امنیت کامپیوتر خود را توسط شما در جلوگیری از ورود به وب سایت های مخرب می تواند مراقبت از این نرم افزار پشتیبانی تبلیغات بسیار مفید است.

و اما آن نیز موجب تحریک کاربر با آگهی های متعدد واقع برنامه انجام این کار. خیلی زود به خلاص شدن از شر این مزاحم برنامه مورد نظر شما خواهد شد. در پایان این مقاله شما دستورالعمل در مورد چگونگی حذف Browser Guardian از کامپیوتر خود را پیدا کنید.

browserguardian removal حذف Browser Guardian

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Guardian

Browser Guardian چکار می کند؟

کاربران زمانی که آنها Browser Guardian در کامپیوتر خود را ببینید چرا که آنها نمی توانند به یاد داشته باشید دانلود چنین برنامه تبدیل به اشتباه. حقیقت این است که آنها احتمالا نه آن طور داوطلبانه نصب است. این نرم افزار برای وارد کردن یک سیستم جدید با استفاده از شیوه ای مخفی به نام “بسته بندی” شناخته شده است. این بدان معنی است که شما دریافت مزاحم هنگامی که شما نصب رایگان نرم افزار شارژ از سایت های غیرقابل اعتماد است. کاربران به مطلع ورودی برنامه های اضافی، اما از آنجا که تقریبا هیچ کس تا کنون خوانده شده توافقنامه مجوز کاربر نهایی این اعلان بی ارزش است و به عنوان اینکه وارد برنامه بدون رضایت به نظر می رسد. برای جلوگیری از شگفتی ناخوشایند چنین توصیه می کنیم برای همیشه مجوز را با دقت بخوانید. نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و هر مرحله از آن را دنبال کنید. مطمئن شوید برای تمام جعبه که اطلاع رسانی در مورد برنامه های اضافی را پاک کنید. اگر این برنامه هنوز موفق به لغزش گذشته شما، Browser Guardian از بین بردن.

هنگامی که آن را شما وارد سیستم، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما با تبلیغات سیل. نرم افزار تولید درآمد با ترویج وب سایت تحت حمایت. است که چرا کاربر می بیند بسیاری از پاپ آپ می افزاید آگهی کوپن در متن آگهی و غیره. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که شما در تبلیغات علاقه مند می شود، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم جمع آوری اطلاعات در مورد شما و آنها را personalizes. سوابق مرورگر مورد علاقه شما، شما نمایش داده شد جستجو، موقعیت جغرافیایی، آدرس آی پی، و غیره. آگاه باشید که اگر شما تصادفی مانند تبلیغات کلیک کنید، شما وب سایت مشکوک را وارد کنید و تروجان آلوده شود. ما مصرانه از شما به هشدار و ایمنی رایانه شما به طور جدی. Browser Guardian بلافاصله خاتمه.

چگونه به حذف Browser Guardian

Browser Guardian برنامه های ناخواسته است. تهدید مستقیم به سیستم شما ممکن است، اما وجود آن آسیب پذیری از کامپیوتر خود را نشان می دهد. نرم افزار خود مضر نیست، اما این بدان معنی نیست که توسط نرم افزارهای مخرب به رایانه شما نفوذ استفاده. توصیه می کنیم برای حذف Browser Guardian در اسرع وقت است. شما حضور برنامه است که شما وارد کامپیوتر به گونه ای مرموز رنج می برند باید. شما محافظت از سیستم و اطلاعات شما و حذف Browser Guardian. ما همچنین توصیه به استخدام مشروع ضد جاسوس برای محافظت از کامپیوتر شما در آینده است.

حذف Browser Guardian

ویندوز 8

  • حرکت در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید.
    باز کردن صفحه کنترل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • پیدا کردن و حذف Browser Guardian.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و Browser Guardian را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها و حذف Browser Guardian.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Guardian

پاسخ دهید