حذف Browser Hero

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Browser Hero

Browser Hero نرم افزار تبلیغات پشتیبانی شده توسط برنامه های جذاب است. سازندگان این پسوند مرورگر در آن صفحه رسمی browser-hero.com ادعا می کنند “در حالی که شما فهرست، هنگامی که صفحه حاوی ویروس و یا تروجان به شما هشدار که Browser Hero خود را به تماشای”.

متاسفانه، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم قادر به نگه داشتن آن وعده است و کاربران معمولا سمت چپ نا امید با خدمات خود را. در حالی که آخرین نسخه Google Chrome آن بلوک به جای حفاظت از وعده داده شده، برنامه شما با تبلیغات تجاری و پرهای Internet Explorer و Firefox موزیلا در حال حاضر. ما توصیه می Browser Hero را حذف کنید.

browser hero حذف Browser Hero

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Hero

Browser Hero چکار می کند؟

کاربرانی که قیمت اسب قیمت Hipo یا ویروس ها ProShopper خواهد شد مواجه می شوند بلافاصله متوجه آن Browser Hero یکسان به آنها است. به محض این که آن را وارد رایانه, سخت شروع خواهد شد پس از فعالیت های آنلاین خود را. ثبت موقعیت جغرافیایی، آدرس آی پی در حال دیدن سایت تاریخچه نمایش داده شد جستجو و غیره. تمام اطلاعات به دست آمده را می توان برای تبلیغات شخصی استفاده می شود. به یاد داشته باشید که برای هر کلیک روی لینک حمایت مزاحم درآمد را بدست آورده و نتیجه، آن همه چیز تبلیغات را جذاب تر کند. با این حال، شما همچنین باید بدانید که سخت سهام اطلاعات به دست آمده با اشخاص ثالث ناشناخته. نه عاقلانه به تحمل چنین گسترش غیرقابل کنترل داده های شما خواهد بود. خاتمه Browser Hero در یک بار.

در حقیقت، اشخاص ثالث وابسته است دلیل اصلی که چرا شما باید حذف فوری Browser Hero در نظر. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مسئول محتویات تبلیغات یا صفحات که شما خواهد شد روت نیست، آن نه به صاحبان آنها را بررسی کنید. چنین سیاست نادیده پشتیبانی برنامه های کاربردی به سایبر crooks بسیار جذاب می سازد. امکان بزرگ است که حداقل برخی از تبلیغات ارائه شده خواهد شد شما را به صفحات مخرب که شما احتمالا آلوده به بدافزارها را دریافت خواهد کرد مستقیم وجود دارد. مراقبت کامپیوتر خود را بهتر و حذف Browser Hero قبل از سیستم خود را پر می شود از ویروس ها، تروجان ها، و غیره.

مانند هر دیگر خارج وجود دارد، سخت Browser Hero به احتمال زیاد سیستم شما در یک بسته نرم افزاری نرم افزار وارد شده. اگر شما اغلب استفاده از صفحات غیر رسمی برای به دست آوردن نرم افزار شارژ رایگان, مطمئن شوید برای توجه بیشتر به برنامه جادویی نصب به پرداخت در آینده. هر مرحله از فرایند نظارت و زمانی که شما متوجه برنامه های اضافی، آنها را بردارید.

چگونه به حذف Browser Hero

شما می توانید بین دو گزینه حذف Browser Hero معمولا استفاده می شود. اگر شما را به حرفه ای حذف Browser Hero رنگ پریده، شما باید معتبر کامپیوتر امنیت نرم افزار را استخدام کنند. همان ابزار همچنین در کامپیوتر خود را به محافظت از آن را از دیگر تهدیدات پس از حذف Browser Hero بماند. گزینه دیگری برای دستورالعمل در مورد چگونه به خلاص شدن از شر Browser Hero زیر ارائه شده است. هم راه نمی تاخیر و تمیز کردن کامپیوتر خود را در حال حاضر.

پاک کردن Browser Hero

ویندوز 8

  • شیر کلید ویندوز + X و باز کنترل پنل.
  • حذف یک برنامه کلیک کنید.
  • انتخاب برنامه غیرقابل اعتماد و حذف کنید.

ویندوز 7 و ویستا

  • دسترسی به منوی شروع و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • شیر پاک برنامه و برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید.
  • حذف Browser Hero را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و صفحه کنترل را فشار دهید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها ها.
  • انتخاب و عزل Browser Hero.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Hero

پاسخ دهید