حذف Browser Shop

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Browser Shop

Browser Shop پلت فرم تبلیغاتی غیرقابل اعتماد مورد استفاده توسط اشخاص ثالث ناشناخته متعددی برای ترویج وب سایت های مشکوک و برنامه های ناخواسته و محصولات دارویی عجیب و غریب و بسیاری چیزهای دیگر است. در حالی که تبلیغات خود را آزار دهنده تر از خطرناک، همان مورد وب سایت های که شما می توانید پس از کلیک کردن آنها را هدایت خواهد کرد نمی توان گفت.

اگر قادر به دیدن این تبلیغات هستند, ما قویا توصیه برای از بین بردن Browser Shop به منظور اطمینان از ایمنی کامپیوتر شما.

Browser Shop removal حذف Browser Shop

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Shop

چگونه Browser Shop را وارد کنید کامپیوتر شما?

یکی از شاخص اول روش فریبنده توزیع با استفاده از آن است که شما باید به این نرم افزار تبلیغات پشتیبانی اعتماد. اکثر کاربران که تبلیغات از Browser Shop ادعا می کنند که آنها بود این برنامه دانلود. حقیقت این است که این نرم افزار اغلب همراه با سفر رایگان از اتهام برنامه های کاربردی است که شما از سایت های کاملا قابل اعتماد به دست آوردن. اگر شما اغلب نرم افزار آزاد از جمله نصب و برنامه ریزی برای تغییر این عادت, ما توصیه به حداقل پرداخت توجه بیشتر به نصب. هوشیار تر از شما خواهد شد در این روش، بزرگتر وجود دارد که شما متوجه نرم افزار اضافی و مدیریت برای جلوگیری از نفوذ کامپیوتر شما است. مطمئن شوید برای گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و خواندن کل توافقنامه مجوز کاربر نهایی. وقتی به دیدن جعبه با نرم افزار نامطلوب ‘کاهش’ کلیک کنید. اگر شما موفق به انجام این کار، شما به سادگی Browser Shop را بعد از رایانه خود حذف کنید.

Browser Shop چکار می کند؟

همانطور که قبلا ذکر, عاقلانه به اعتماد تبلیغات ارائه شده توسط این سخت نیست. برنامه ثالث آن را ترویج و صفحاتی که شما خواهد شد روت را نظارت کنید. به خاطر تحمل این غفلت، تعجب آور است که این برنامه ها اغلب توسط مجرمان اینترنتی استثمار ميشوند نباید. حتی اگر برنامه پشتیبانی خطرناک است، آن را کاملا ممکن است که پس از کلیک روی تبلیغات شما وارد وب سایت بدخیم و آلوده به ویروس، تروجان، keylogger، دریافت است و غیره. حتی اگر شما یکی از چند که تبلیغات تولید مفید هستند، آنها می تواند ارزش خطر عفونت مخرب. ما مصرانه از شما واقعا حذف Browser Shop در نظر گرفتن.

چگونه به حذف Browser Shop

حذف Browser Shop نباید بیش از حد دشوار است، اگر شما به دنبال نزدیک دستورالعمل ارائه شده در زیر این مقاله است. گام به گام دستورالعمل باید کمک به شما پاک کردن Browser Shop به سرعت و کارآمد. با این حال، اگر شما مواجه می شوند از نوعی مشکل و یا شما نه ترک برداشتن Browser Shop برای حرفه ای ها، معتبر و قابل اعتماد ضد جاسوس افزار باید استفاده کنید. این ابزار نه تنها Browser Shop فسخ خواهد شد اما نیز حفظ کامپیوتر شما در آینده امن خواهد شد.

حذف Browser Shop از ویندوز 8

 • راست کلیک بر روی صفحه نمایش مترو UI برای باز کردن یک پنجره.
 • تمام برنامه های برای باز کردن منو و انتخاب کنترل پنل کلیک کنید.
 • دسترسی برنامه حذف و راست برنامه مشکوک.
 • حذف برنامه ناخواسته حذف را فشار دهید.

حذف Browser Shop از ویندوز ایکس پی

 • در نوار وظیفه، برای باز کردن منوی دکمه شروع را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
 • در منوی سمت چپ تغییر یا حذف برنامه ها را ضربه بزنید.
 • را انتخاب کنید و حذف برنامه های غیرقابل اعتماد است.

حذف Browser Shop از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای دسترسی به منوی “آغاز” را ضربه بزنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 • نرم افزار شما می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • حذف به خلاص شدن از شر این نرم افزار را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browser Shop

پاسخ دهید