حذف Browsers Apps

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Browsers Apps

Browsers Apps آگهی پشتیبانی نرم افزار ایجاد شده توسط Melora سرمایه گذاری محدود است. آن را به عنوان یک برنامه است که صرفه جویی در پول در حالی که خرید آنلاین، با این حال، کمک خواهد کرد که به سختی مورد ترویج. حتی اگر شما بازدید از سایت های است که هیچ ربطی به با خرید آنلاین پسوند مرورگر خود را با تبلیغات و لینک را پر کنید.

بنابراین شما خواهد شد adverts مهم نیست که یکی از آنها به شما استفاده از نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. این سفر با نرم افزار رایگان همراه و شاخه است که به معنی آن است که ممکن است شما حتی نصب آن متوجه بود. ما پیشنهاد می کنیم شما Browsers Apps اسرع حذف.

Browsers Apps  حذف Browsers Apps

Browsers Apps چگونه کار می کند؟

Browsers Apps superfish.com، m2pub.com و دیگر حوزه های تبلیغاتی جهت درج آگهی در مرورگر شما استفاده می کند. پاپ آپ لینک در متن آگهی تبلیغات تصویری و انواع دیگری از تبلیغات همه جا شما آنلاین را را ببینید. احتمال دارد که شما خواهید دید چند آگهی در هر صفحه است. دلیل این است هر بار که شما در یکی از آنها کلیک کنید که توسعه دهندگان نرم افزار سود. این واقعیت که آنها مزاحم به مرور خود را آخرین چیزی است که آنها با نگران است. بدتر از که، با این حال، که سخت است همچنین شما برای محتوای نا امن دارند در معرض.

برنامه پشتیبانی از تبلیغات تجاری داده ها فراهم می کند شما را تایید نمی کند. این بدان معنی است که شما با تبلیغات جعلی و دیگر ترفندها مجازی ارائه شده می تواند. توصیه ما این است که دور آگهی تمام است که از نرم افزار, به خصوص آنهایی که با “به روز رسانی” یا “هشدار” درباره عملکرد سیستم شما آمده ماندن. به عنوان آنها معمولا مورد استفاده برای توزیع تروجان، جاسوس افزارها و نرم افزارهای ناخواسته بالقوه نیست این فریب دریافت کنید. حاصل کنید که شما به طور تصادفی آلوده نیست رایانه خود خاتمه Browsers Apps.

چگونه به حذف Browsers Apps

خوشبختانه، شما باید هر گونه مشکلات با حذف Browsers Apps است. شما می توانید این برنامه را از طریق کنترل پنل را حذف و یا شما می توانید ابزار حذف تروجان به بصورت خودکار انجام شود. در صورت انتخاب گزینه اول شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید. اگر با این حال، شما انتخاب می کنید با یک راه حل قابل اعتماد، باید برنامه ضد-بدافزار را دانلود و نصب آن. هنگامی که آن را نصب, نرم افزار اسکن سیستم شما استفاده کنید. آن همه مسائل که در آن، از جمله ابزارهای تبلیغاتی مزاحم تشخیص دهد. قادر به از بین بردن Browsers Apps همراه با دیگر تهدیدات احتمالی باشد بعد.

حذف Browsers Apps

Browsers Apps را از ویندوز 8 حذف

  • حذف جذابیت نوار تنظیمات کنترل پنل → → → → Browsers Apps عزل برنامه →

حذف Browsers Apps از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Browsers Apps پاک

پاک کردن Browsers Apps از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Browsers Apps →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browsers Apps

پاسخ دهید