حذف BrowseStudio

دسته‌بندی نشده

BrowseStudio چیست؟

BrowseStudio یک مرورگر است افزودنی توسط SuperWeb LLC و شبیه به Fortunitas و Surftatic توسعه یافته است. این ادعا می شود قادر به غنی سازی تجربه websurfing خود را در اینترنت و کمک به صرفه جویی در هزینه. در واقع این دیگر سخت است که قطعا نه به هر یک از این انتظارات زندگی است. مانند بسیاری از adwares این یکی نیز مورد استفاده قرار گیرد با خیال راحت و بدون ترس نمی باشد. این عمدتا به دلیل آنها سیاست حفظ حریم خصوصی ناکافی است.

دانلود مستقیم در دسترس نیست آن بی خطر است به فرض که تنها راه برای این سخت را به “دزدکی حرکت کردن به کامپیوتر خود را” با کمک اشخاص ثالث است. این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم خاص به عنوان مثال، اغلب به روز رسانی جعلی برای جاوا و فلش همراه با است. چیزی تا ما قویا توصیه است که شما را حذف BrowseStudio بلافاصله می خواهید در کامپیوتر شما نیست.

BrowseStudio adware حذف BrowseStudio

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowseStudio

BrowseStudio چکار می کند؟

BrowseStudio عمدتا بسیاری از تبلیغات نوع کوپن و پنجره های پرشی که تحریک کاربر نمایش می دهد. این آگهی برای شما با توجه به آنچه که مشاهده می کنید در آن لحظه و در تاریخچه مرورگر خود را انتخاب خواهد کرد. این بدان معنی است که BrowseStudio زیر فعال شدن خود را آنلاین، جمع آوری اطلاعات در مورد شما و با استفاده از این داده ها برای بدست آوردن اشخاص ثالث. اقتباس به نیازهای شما هستند زیرا در ابتدا این تبلیغات مفید است، ممکن است ظاهر شود. با این حال، آنها بسیار آزار دهنده به زودی تبدیل و شما احتمالا می خواهید برای خلاص شدن از BrowseStudio واقعا به سرعت.

ما همچنین به شما که BrowseStudio طول می کشد مسئولیت حداقل برای مطالب این آگهی هشدار باید. این به این معنی که هر کسی ممکن است تبلیغ هر چه می خواهند و که لینک های ارائه شده شما به سایت واقعا خطرناک و مخرب ممکن است منجر شود. بهتر است برای BrowseStudio از رایانه خود حذف اسرع کلیک کنید چون هر چیزی که توسط BrowseStudio که شما به طور تصادفی ممکن است ارائه، پتانسیل را برای کامپیوتر شما و اطلاعات شخصی خود را در درون مضر باشد. اینها همه دلایل بسیار جدی چرا شما باید برای جلوگیری از این برنامه و اگر از آن است که در حال حاضر در داخل کامپیوتر خود را پاک BrowseStudio.

چگونه BrowseStudio را از رایانه خود حذف کنید؟

به طور خلاصه، کاربران باید آگاه باشند از تهدیدات بالقوه ناشی از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و BrowseStudio بايد فورا لغو کنيد. خطر مستقیم ممکن است، اما بی اعتباری آن را نمی توان نادیده گرفت. امنیت سیستم شما را به طور جدی با نگه داشتن برای برداشتن BrowseStudio و برنامه های مرتبط دیگر. زیر این مقاله دستورالعمل های چگونه به حذف BrowseStudio داده می شود. آن را انجام دهد و پس از آن اسکن رایانه شما را برای هر فایل های ناخواسته را پشت سر گذاشت با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، با یک ابزار امنیتی کامپیوتر مجوز آن نیز در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد شد.

ویندوز 8

 • ماوس خود را حرکت به سمت راست پایین دسکتاپ شما.
 • در ظاهر جذابیت نوار تنظیمات را انتخاب کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه را باز کنید.
 • BrowseStudio را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • باز کردن منوی شروع.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • به حذف یک برنامه و حذف BrowseStudio.

ویندوز ایکس پی

 • منوی “آغاز” را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • به افزودن یا حذف برنامه ها.
 • BrowseStudio را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BrowseStudio

پاسخ دهید