حذف Browsing Clear

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Browsing Clear

بر اساس موتور JustPlugIt , Browsing Clear برنامه پشتیبانی است که می رسد کامپیوتر خود را با نصب مختلف است. این برنامه سیستم خود را وارد و بلافاصله شروع نمایش آگهی های متعدد. از آنجا که تبلیغات در تمام عمده مرورگرهای (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) ظاهر می شود، کاربران قادر به اجتناب از آنها و بنابراین شروع به دنبال راه هایی برای خلاص شدن از شر Browsing Clear هستند.

در واقع، این سخت بسیار شبیه به SaveNShop SharkManCoupon RightCoupon RealDeal LuckyCoupon SaveON و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر که کار برای افزایش ترافیک به صفحات اشخاص ثالث است. اگر تبلیغات از این نرم افزار را در رایانه خود را برای از بین بردن Browsing Clear در حال حاضر توصیه می کنیم.

justplugit  حذف Browsing Clear

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browsing Clear

Browsing Clear چکار می کند؟

مثل همه تبلیغات پشتیبانی برنامه های دیگر، هدف اصلی این نرم افزار این است که مستقیم ترافیک تا آنجا که ممکن است به صفحات ترویج. آگهی ها را که مزاحم سیل کاربران با بازشو بی شماری در تبلیغات متنی، و غیره. علاوه بر این، کاربران به زودی متوجه که تبلیغات خوبی متناظر با خود را آخرین جستجو نمایش داده شد که بدان معنی است که نرم افزار زیر فعالیت های آنلاین شما و ثبت داده ها. تمام اطلاعات آن را به جمع آوری مدیریت تبلیغات را جذاب تر و جذاب به کاربران استفاده می شود. بنابراین در صورتی که آگهی شما با جستجوی شما مطابقت، شگفت زده شود مرور تاریخچه صفحات بازدید شده و غیره. همچنین، شما باید بدانید که Browsing Clear سهام این اطلاعات با اشخاص ثالث به عنوان ما را توضیح دهد که غیرقابل اعتماد هستند.

متاسفانه، به اشخاص ثالث که خود تبلیغات ارائه شده کاملا ناشناخته و بدون کنترل به این معنی که آنها ممکن است کنترل می شود توسط مجرمان اینترنتی. چون برخورد با هکرها می تواند منجر به یک عفونت جدی مخرب نیازی به گفتن شما چنین ریسکی با ایمنی کامپیوتر شما را ندارد. تاخیر و Browsing Clear به خاتمه در یک بار.

قادر به محافظت از کامپیوتر شما از مزاحمان مشابه در آینده، شما نیاز به درک چگونه برنامه وارد کامپیوتر شما. در اکثر موارد، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به سیستم خود را با نصب Installrex Amonetize یا Vittalia slithers. کاربران دریافت نصب کننده در صفحات اشخاص ثالث مشکوک پس از کلیک روی دکمه دانلود جعلی. شما باید یاد بگیرند به دقت بیشتری با مرور خود را تبدیل و مهمتر از همه، نرم افزار رایگان از سایت رسمی به دست آوردن. از آنجا که این سخت در حال حاضر در کامپیوتر شما، Browsing Clear بلافاصله حذف.

Browsing Clear چکار می کند؟

به محض این که شما خاص است که این نرم افزار را در رایانه شما هستند، به تاخیر انداختن و مراقبت از Browsing Clear حذف توصیه می کنیم. بهترین انتخاب برای خرید یک ابزار امنیتی کامپیوتر مشروع و به روز، اجازه دهید آن کامپیوتر شما پاک و حذف Browsing Clear است. کاربرانی که مایل به انجام همه چیز خود به خود دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی خاتمه Browsing Clear زیر این مقاله پیدا کنید.

حذف Browsing Clear

ویندوز ایکس پی

  • در شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و Browsing Clear را حذف کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • دسترسی به منوی شروع و صفحه کنترل را فشار دهید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و روی Browsing Clear کلیک راست کنید.
  • لغو حذف Browsing Clear را انتخاب کنید.

ویندوز 8

  • راست کلیک بر روی منوی مترو UI و تمام برنامه های باز.
  • دسترسی به کنترل پنل و حرکت به یک برنامه را پاک کنید.
  • Browsing Clear راست کلیک کنید و حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browsing Clear

پاسخ دهید