Bucksbee Search حذف

Browser Hijacker

Bucksbee است hijacker مرورگر است که از طریق دیگر دریافت رایگان ارتقا، و پس از نصب این نوار ابزار اضافه کردن، تغییر صفحه خانگی مرورگر و پیش فرض موتور جستجو برای srp.freecause.com.
Bucksbee Search تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجو نمایش خواهد شد و عبارات جستجو ممکن است از نمایش داده شد جستجو خود را جمع آوری. bucksbee search Bucksbee Search حذف Bucksbee Search کردم پس از شما دیگر نصب شده بر روی کامپیوتر شما نرم افزار آزاد و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود.
وقتی نصب vPlay به عنوان مثال، شما نیز تغییر صفحه اصلی پیش فرض مرورگر و موتور جستجوی پیش فرض خود را به srp.freecause.com و نصب نوار ابزار Bucksbee موافقت خواهد شد.
هنگامی که vPlay را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف Bucksbee از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

شما باید همیشه توجه زیرا اغلب شامل نصب نرم افزار نصب اختیاری مانند این hijacker مرورگر هنگام نصب نرم افزار پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

Bucksbee Search – دستورالعمل حذف

ویروس Bucksbee نصب برنامه بر روی کامپیوتر شما ( fcreward توسعه یافته توسط Bucksbee) است که ما باید حذف کنید.

مرحله 1: Bucksbee عزل از رایانه

 1. به Bucksbee برنامه را از رایانه خود کلیک کنید دکمه شروع ، حذف و سپس صفحه کنترل انتخاب و روی عزل برنامه. اگر شما یک کاربر ویندوز 8, می تواند شما را در گوشه پایین سمت چپ داغ (که قبلا به عنوان دکمه شروع شناخته می شود) کلیک راست و انتخاب کنترل پنل از وجود دارد، و سپس انتخاب کنید حذف برنامه .
 2. جستجو و حذف fcreward و Bucksbee نوار ابزار از رایانه.
 3. لطفا توجه داشته باشید که در برخی از رایانه های این برنامه ممکن است تغییر نام و یا گم شده، جستجو برای هر برنامه توسعه توسط Bucksbee و آن را از رایانه خود پاک کنید.
  زیرا Bucksbee با دیگر برنامه های اضافی نصب شده است، ما توصیه می کنیم که شما جستجو و هر ناخواسته و یا ناشناخته برنامه دیگر را از رایانه خود حذف.

مرحله 2: حذف آسیب Bucksbee Search باقی مانده از مرورگر شما

Bucksbee یک افزونه مرورگر نصب شده است صفحه اصلی خود را به srp.freecause.com تغییر کرده و موتور جستجوی پیش فرض شما تغییر کرده است.

Bucksbee Search از اینترنت اکسپلورر

 1. حذف Bucksbee حذف پلاگین ها از اینترنت اکسپلورر. باز کردن اینترنت اکسپلورر، سپس کلیک بر روی نماد چرخ دنده ( ابزار برای کاربران ویندوز XP) در بالای صفحه (سمت راست) و سپس انتخاب مدیریت افزودنی .
 2. کلیک کنید از نوار ابزار و پسوند زبانه، را انتخاب کنید fcreward و fcreward BHO پلاگین، سپس در غیر فعال کردن .
 3. توجه : Bucksbee ممکن است اضافه افزودنی های اضافی که شما نیاز به حذف. ما توصیه می کنیم که شما حذف هر گونه افزودنی های ناخواسته و یا ناشناخته از اینترنت اکسپلورر.تنظیم موتور جستجوی پیش فرض Internet Explorer از Bucksbee Search به بینگ. به موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید، بر روی نماد چرخ دنده ، را انتخاب کنید مدیریت افزودنی ، و سپس، تحت انواع افزودنی ، ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید.
  بینگ را انتخاب کرده و بر روی دکمه تنظیم پیش فرض کلیک کنید.
 4. به حذف Bucksbee Search از اینترنت اکسپلورر، را انتخاب کنید جستجو در وب و کلیک بر روی حذف .
 5. تغییر صفحه اصلی Internet Explorer خود از Bucksbee Search به آن فرض به صفحه اصلی خود را تغییر دهید، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده ، انتخاب گزینه های کاوش کردن در اینترنت و در زبانه عمومی، قسمت صفحه اصلی روی پیش فرض استفاده برگرداندن صفحه خانه پیش فرض Internet Explorer کلیک کنید.

حذف Bucksbee Search از موزیلا فایرفاکس

حذف پسوند Bucksbee Search از فایرفاکس.

 1. کلیک کنید در بالای پنجره فایرفاکس، نارنجی فایرفاکس دکمه ، سپس افزودنی های را انتخاب کنید.
 2. پسوندهای تب و سپس حذف fcreward فرمت از موزیلا فایرفاکس را انتخاب کنید.
 3. توجه : Bucksbee ممکن است اضافه پسوند اضافی است که شما نیاز به حذف. ما توصیه می کنیم که شما هر پسوند ناخواسته و یا ناشناخته از موزیلا فایرفاکس حذف.صفحه خانه Bucksbee Search پیش فرض خود و موتور جستجوی پیش فرض خود را بازنشانی کنید. به موتور جستجو و صفحه اصلی را پیش فرض خود را بازنشانی ما SearchReset فرمت استفاده کنید.این افزودنی بسیار ساده است: در نصب، آن پشت کردن و سپس بازنشانی تنظیمات جستجو و صفحه خانه خود را به مقادیر پیش فرض خود، و سپس خود را حذف. این نوار جستجو URL نوار جستجو و صفحه اصلی تاثیر می گذارد.
  شما می توانید دانلود SearchReset از زیر لینک، و سپس ما فقط نیاز به نصب آن را به فایرفاکس را به تنظیمات پیش فرض آن برگرداند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bucksbee Search

پاسخ دهید