حذف Bundled Software Uninstaller

Malware

چگونه برای حذف ویروس Bundled Software Uninstaller

Bundled Software Uninstaller یکی از بستگان نزدیک عفونت های مختلف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شناخته شده است. برخی از بسیاری از انواع و یا نوزادان (بالقوه برنامه های ناخواسته) بسیار شبیه به Bundled Software Uninstaller شامل LyricsPal FLV مدیا پلیر SmartDownload و انواع دیگر نوار ابزار مرورگر وب. Bundled Software Uninstaller برای ارائه تبلیغات به کاربران کامپیوتر تحت تاثیر طراحی شده است. اگرچه Bundled Software Uninstaller به عنوان راهی برای از بین بردن موش از رایانه های تحت تاثیر عرضه شده است Bundled Software Uninstaller در واقع، در پیچ و تاب و بی رحمانه به نصب حتی بیشتر سخت و نوزادان در computer.trans حذف Bundled Software Uninstaller تحت تاثیر طراحی شده است Bundled Software Uninstaller در توسعه یافته توسط Somoto، شرکتی که برای ایجاد این نوع از نوزادان شناخته شده است. Bundled Software Uninstaller توسط بازاریابان به تولید درآمد هزینه خود استفاده می شود. بسیاری از کاربران خواسته قبل از Bundled Software Uninstaller نصب شده است که آنها نه مجوز می شود شکایت داشته اند. مهم است به یاد داشته باشید که Bundled Software Uninstaller اغلب به اشتباه به عنوان یک ویروس با وجود این واقعیت است که Bundled Software Uninstaller صرفا توله سگ مراجعه کننده است.

شیوه های مختلف شما ممکن است Bundled Software Uninstaller به دست آوردن

Bundled Software Uninstaller اغلب همراه با نرم افزار رایگان، فقط دوست همراه که PUPs Bundled Software Uninstaller ادعا می شود قادر به کمک به حذف. اگرچه کاربران کامپیوتر می تواند گزینه ای برای نصب Bundled Software Uninstaller را داده می شود، این گزینه اغلب درستی، معنی که بسیاری از کاربران چشم پوشی کردن این گزینه مشکل یا نه توضیح داده شده است. Bundled Software Uninstaller همچنین ممکن است دریافت و به ویژه به دلیل بازار Bundled Software Uninstaller اغلب با استفاده از روش تهاجمی مهندسی اجتماعی است که طول می کشد استفاده از کاربران کامپیوتر عرضه شده توسط کاربران کامپیوتر نصب میل به نوزادان را از کامپیوتر خود حذف کنید.

خطرات Bundled Software Uninstaller و شبیه نوزادان

Bundled Software Uninstaller نگه می دارد ردیابی فعالیت های آنلاین خود را، مرور تاریخچه و تنظیمات مرورگر وب از. این اطلاعات ممکن است به بازاریابان فروخته شده و یا مورد استفاده برای ارائه تبلیغات به طور مستقیم به مرورگر وب خود را از طریق Bundled Software Uninstaller خود را. Bundled Software Uninstaller به هم تداخل با مرورگر وب خود را با تغییر تنظیمات آن و باعث تغییر مسیر مرورگر و پنجره های بازشو ممکن است.

چگونه شما می تواند تشخیص دهد Bundled Software Uninstaller?

شما قادر به باز کردن برنامه ها در ویندوز می? کامپیوتر شما ممکن است مخرب پنهان شده در حافظه است که مانع از هر برنامه از جمله SpyHunter، از اجرای بر روی کامپیوتر شما. مشاوره: دانلود SpyHunter در دیگر تمیز کردن کامپیوتر، سوختگی آن را به USB فلش درایو دی وی دی/سی دی یا هر رسانه جدا شدنی مورد نظر، سپس نصب آن بر روی رایانه های آلوده و اسکنر تروجان SpyHunter را اجرا کنید.

trans حذف Bundled Software Uninstallerدانلود ابزار حذفبرای حذف Bundled Software Uninstaller

پاسخ دهید