حذف ButterflyField Toolbar

Toolbar

ButterflyField Toolbar برنامه بسیار تردید است که اغلب به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند برای کاربران اینترنت کمک ترویج است. با این حال، بسیاری از برنامه های قابل اعتماد و شناخته شده ضد جاسوس افزار این نوار ابزار مشکوک ممکن است به عنوان یک تهدید بالقوه تشخیص دهد. ButterflyField ویروس ممکن است تبلیغات آزار دهنده می شود یا ممکن است سعی کنید تغییرات ناخواسته در تنظیمات مرورگر خود را آغاز. این برنامه مشکوک ممکن است پشت سر خود را عمل می کنند، بنابراین، آن اغلب به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ) برچسب. اگر ButterflyField hijacks مرورگر خود، این به طور معمول تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض برای mywebsearch.com که در حال حاضر در وبلاگ ما توضیح داده شده است.

ButterflyField حذف ButterflyField Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف ButterflyField Toolbar

تا آنجا که ما می دانیم، دلیل آن به سختی می توانید صفحه نمایش نتایج جستجو واقعی بدون تن تبلیغات نمایش این ارائه دهنده جستجو نیز بسیار مشکوک است. این موتور جستجو همچنین ممکن است نتایج جستجو به ترتیب برای رانندگی ترافیک به وب سایت تحت حمایت را تحریف کند بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید در هنگام استفاده از آن.

چگونه ربودن ButterflyField Toolbar می توان کامپیوتر من?

ButterflyField اغلب به عنوان یک نوار ابزار مفید، ویژگی های از قبیل دسترسی مستقیم به فیس بوک، Youtube، و غیره ارائه می دهد که تبلیغ می شود. با راه، این نوار جستجو، که وعده برای بازگشت به بهترین نتایج جستجو. اما همانطور که قبل از ذکر است موتور جستجو که توسط ButterflyField Toolbar استفاده می شود تردید بسیار است و به سختی می تواند قابل اعتماد باشد. گزارش در مورد unextected ButterflyField Toolbar گاهی اوقات مردم ظاهر در رایانه های خود را. همین دلیل است که آن نیز از طریق برنامه های رایگان, بازی ها یا برنامه های ترویج است.

این روش توزیع بسیار محبوب است و بسته بندی نامیده می شود. با این حال، شما می تواند نفوذ این برنامه های ناخواسته جلوگیری کند. که شما باید جلوگیری از هر نوار ابزار مشکوک، پسوند و یا پلاگین از وب سایت شما با آن آشنا هستید. همچنین شرایط توافق قبل از نصب هر گونه تردید را بخوانید و اگر شما حتی کوچکترین شک در مورد برنامه شما قصد نصب نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. با انجام این کار، شما به وضوح چه برنامه شما از نصب و پیوست ها چه در حال تلاش برای گرفتن در داخل بسته نرم افزاری با آن را ببینید.

چگونه برای حذف ButterflyField Toolbar

ما توصیه به نصب ButterflyField Toolbar به طور داوطلبانه همانطور که می بینید. علاوه بر این، اگر این نوار ابزار مشكوك به سیستم شما بدون اجازه شما اضافه شد، این دستورالعمل ها را دنبال کنید و ButterflyField Toolbar بدون اتلاف وقت خود را حذف کنید:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا ButterflyField اینترنت اکسپلورر نوار ابزار و مشابه نوشته ناشناخته نگاه کنید.
 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ButterflyField Toolbar

پاسخ دهید