Buzzdock.com Redirect

Browser Hijacker

Buzzdock – چگونه برای حذف تبلیغات ناخواسته و تغییر مسیر به جستجو.Buzzdock. com?

Buzzdock پسوند مرورگر توسعه یافته توسط Alactro LLC است، وعده کاربران خود اینترنت جستجو تجربه با نمایش نتایج اضافی جستجو زیر نوار جستجو کاربر انتخاب جستجو راه حل به منظور ارتقاء. برای مثال اگر کاربر است که این افزونه مرورگر نصب شده بود بازدید گوگل به جستجو در اینترنت برای برخی از اطلاعات – تب Buzzdock زیر نوار جستجو به نظر می رسد و نتایج جستجو بیشتر از یاهو، یوتیوب، توییتر، آمازون و غیره نمایش خواهد بود. در حالی که قابلیت های چنین ممکن است به نظر می رسد مفید است سمت پایین برای این مرورگر پلاگین، تبلیغات ناخواسته نمایش می دهد Buzzdock (تبلیغات بنر و متن آگهی های لینک) وجود دارد، علاوه بر این فرمت باعث تغییر مسیر به جستجو.Buzzdock. com

علاوه بر این بسیاری از کاربران گزارش که آنها نصب این افزودنی ناخواه–هنگامی که کاربران دانلود و نصب رایگان نرم افزار چنین وضعیت ممکن است رخ دهد. توجه کنید که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار رایگان نرم افزار رایگان خود را با چنین ناخواسته plug-in های مرورگر بارگیری خود را بصورت پول در اوردن بسته بندی هستند. Buzzdock در یک رایانه همراه با FreeTwitTube و یا در حالی که دانلود نرم افزار رایگان از وب سایت های مختلف دانلود (همراه با دانلود مشتریان) نصب شده اند ممکن است. در حالی که Buzzdock به کامپیوتر ویروس یا تروجان عفونت مرتبط است می توان آن را به عنوان سخت طبقه بندی است-آن است که برای از بین بردن این افزودنی از مرورگرهای اینترنت توصیه می شود.

علاوه بر این، Buzzdock آگهی و تبلیغات در نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد، و هر زمان که شما هستند استفاده گوگل و آمازون و eBay و سایت های مشابه دیگر. Buzzdock همچنین جستجوی عبارات و کلمات کلیدی مرتبط ممکن است از نمایش داده شد جستجو خود را جمع آوری.

Buzzdock Ads Buzzdock.com Redirect

در اکثر موارد تبلیغات ناخواسته Buzzdock و تغییر مسیر به جستجو.Buzzdock. com نتیجه مستقیم نصب بی پروا نرم افزار آزاد است. برای جلوگیری از نصب و راه اندازی چنین ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در مرورگر اینترنت شما کاربران کامپیوتر باید همیشه از نزدیک بررسی هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان – نشدن هر گونه تغییر ساخته شده به تنظیمات مرورگر اینترنت و لغو انتخاب هر تیک تیک، که نشان می دهد که شما باید نصب افزودنی های اضافی مرورگر و یا نرم افزار. اگر برخی از نرم افزار اجازه نمی دهد که به آن را بدون نصب برنامه های اضافی و یا پسوند نصب شما باید لغو نصب چنین.

buzzdock adware Buzzdock.com Redirect

Buzzdock کردم بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود. به عنوان مثال، هنگام نصب VcPlay شما نیز نصب الحاقات Buzzdock، تغییر صفحه خانگی مرورگر، و تنظیم موتور جستجوی پیش فرض شما به http://جستجو.Buzzdock. com .
هنگامی که VcPlay را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف Buzzdock از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.
زمانی که چون اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این hijacker مرورگر شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Buzzdock.com Redirect

پاسخ دهید