حذف Candy-box.biz

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Candy-box.biz

اگر شما متوجه شده که بازشو متعدد در حالی که مرور وب بسیار محتمل است که آن سیستم خود را در حال اجرا نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان Candy-box.bizشناخته شده است. این برنامه ای که باید ارائه تخفیف های مفید می پردازد که باید به شما کمک کند صرفه جویی در پول و زمان در حالی که خرید آنلاین است. متاسفانه، Candy-box.biz چیزی شبیه به آن ندارند. به جای کمک به شما این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما را در حالی که گشت و گذار در وب از برهم زدن.

چه بدتر Candy-box.biz که می تواند دلیل کامپیوتر خود را با دیگر برنامه های مخرب آلوده است. اگر نشد Candy-box.biz حال حاضر بر روی کامپیوتر شما آن بلافاصله باید حذف شود. حذف Candy-box.biz با استفاده از راهنمای حذف است که تیم تحقیقات ما است به خصوص برای شما گردد. بقیه مقاله قادر به ارائه اطلاعات درباره عفونت و نکات امنیتی مجازی بیشتر خواهد شد.

Candy box.biz حذف Candy box.biz

دانلود ابزار حذفبرای حذف Candy-box.biz

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از Candy-box.biz یا هر عفونت دیگری وارد سیستم خود را شما نیاز به تمرین عادات مرور امن. اول، شما باید هر گونه مشکوک شخص ثالث دانلود وب سایت ها به عنوان آنها معمولا نصب میزبان همراه – پیشرو روش توزیع نرم افزار های مشکوک جلوگیری از. علاوه بر این، شما باید پرداخت توجه بیشتر در حالی که نصب هر برنامه بر روی کامپیوتر خود را به عنوان می تواند شما را با فرصتی برای لغو هر گونه نصب اضافی ارائه. در نهایت، اما مهمتر از همه، شما نیاز به پیاده سازی ابزار antimalware قابل اعتماد است که سیستم های خود را در برابر عفونت در تمام اوقات نیز آن را تا پروسه حذف سهولت محافظت می کند.

پس از Candy-box.biz با موفقیت سیستم عامل خود را وارد این دو فرایند سیستم به نام cab.exe و aus.exe را درج کنید. این فرآیند برای نشان دادن آن مزاحم پاپ آپ در مرورگر شما استفاده می شود. ممکن است برای کشتن این فرآیند اما آنها خودرو در هر راه اندازی سیستم شروع خواهد شد. بنابراین, مزاحم پاپ آپ نمی خواهد ساده برای خلاص شدن از شر, شما باید برای حذف Candy-box.biz به طور کامل. اما وجود دارد چیزی حتی بیشتر است که شما متوجه است که Candy-box.biz را باید حذف ASAP. تا زمانی که Candy-box.biz بر روی سیستم خود عامل خطر آلوده شدن به عفونت های دیگر بسیار بالا است. برخی از پاپ آپ می تواند تقلبی به روز رسانی نصب تروجان ناشناخته پر; بنابراین چنین جعلی update در حال نصب می تواند بسیار مضر است. خطر گرفتن سیستم شما آلوده به برخی از نرم افزارهای مخرب ناشناخته.

روند حذف Candy-box.biz را با دقت دنبال به عنوان فقط یک اشتباه می تواند منجر به عفونت حذف ناقص. اثری از عفونت توسط سایر عفونت های مبتنی بر اینترنت به عنوان یک دروازه به سیستم عامل خود استفاده كرد. علاوه بر این، می تواند باقی نیز قرار گیرد به منظور خود را به طور خودکار بازیابی. بررسی مجدد سیستم خود را برای باقی Candy-box.biz پس از اجرای دستي.

چگونه برای حذف Candy-box.biz از کامپیوتر شما?

Candy-box.biz را از ویندوز 8 حذف

 • دسترسی به منوی مترو UI.
 • سپس بر روی پس زمینه کلیک راست کنید.
 • تمام برنامه های انتخاب و کنترل پنل کلیک کنید.
 • در حال حاضر حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • آب نبات در جعبه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

خاتمه Candy-box.biz از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و روی دکمه ویندوز کلیک کنید.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 • در حال حاضر جعبه آب نبات برای حذف آن دوبار کلیک کنید.

حذف Candy-box.biz از ویندوز ایکس پی

 • دکمه شروع را کلیک کنید.
 • حالا صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • آب نبات در جعبه را انتخاب کنید و سپس روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Candy-box.biz

پاسخ دهید