حذف Candy Box

دسته‌بندی نشده

Candy Box چیست؟

Candy Box برنامه سخت است که مانند بسیاری از شما برای کمک به ذخیره پول در حالی که خرید آنلاین را وعده داده است. چون به هیچ وجه شما می توانید آن را از سایت رسمی خود candy-box.bizدانلود آن را وارد سیستم خود را همراه با دیگر نرم افزار رایگان. در صفحه وب، شما تنها با سیاست حفظ حریم خصوصی و EULA ارائه خواهد شد.

Candy Box سازگار با تمام مرورگرهای محبوب موزیلا Firefox Google Chrome و Internet Explorer است. ویژگی اصلی این برنامه ساده است: آن آگهی های مختلف روی صفحه نمایش می دهد. متاسفانه، آن تبلیغات ممکن است چیزی برای انجام با منافع خود به عنوان دغدغه اصلی برنامه نیست. ما توصیه می کنیم که شما Candy Box از کامپیوتر خود حذف کنید.

Candy box  حذف Candy Box

دانلود ابزار حذفبرای حذف Candy Box

Candy Box چگونه کار می کند؟

Candy Box سفر همراه با دیگر نرم افزار رایگان به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. برنامه های ناخواسته به عنوان پیشنهاد اضافی در همراه با نرم افزار آزاد اغلب آمده. اگر این برنامه را دانلود شما باید پرداخت توجه به آنها برنامه جادویی نصب. همیشه نصب پیشرفته یا سفارشی به جای منظم را انتخاب کنید یا یکی بیان. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای انتخاب اجزای آن را بردارید. بردارید همه برنامه های اضافی به ندرت هر مقدار در آنها وجود دارد.

دلیل که چرا این امر می تواند بهترین برای خلاص شدن از شر Candy Box نیست حتی چون آن را سیل مرورگر شما با تبلیغات پاپ آپ لینک و غیره است. دلیل این آگهی توسط نرم افزار بررسی شده است. هرگز اگر آنها قانونی است یا نه می توانید مطمئن باشید. شما می تواند در معرض محتوای نا امن دارند. اگر شما روی لینک خراب کلیک کنید و به نرم افزارهای مخرب نفری، وب سایت هدایت کنید شما ناخواسته رایانه آلوده خواهد شد. که می تواند منجر به بد عمل کردن سیستم، از دست دادن داده ها و عواقب مالی. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از که شما نیست باید سخت را بر روی کامپیوتر خود ترک.

چگونه به حذف Candy Box

به عنوان نرم افزار مخرب نیست، شما هنوز باید هر گونه مشکلات از بین بردن آن را داشته باشد. Candy Box کتابچه راهنمای کامل حذف دستورالعمل زیر ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند. با این حال، شما باید در خاطر داشته باشید که برنامه های ناخواسته معمولا نه سفر به تنهایی داشته باشد. است که چرا این امر می تواند ایده خوبی برای دانلود اسکنر تروجان برای چک کردن هر گونه عفونت های دیگر بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. اگر چنین است، می توانید آنها را بصورت دستی حذف کرده و یا دانلود ابزار ضد تروجان است که سیستم شما به طور خودکار مراقبت از. نرم افزار تشخیص عفونتها و از بین بردن آنها حق دور خواهد کرد. شما همچنین می توانید آن را فسخ Candy Box استفاده کنید.

راهنمایی در مورد حذف Candy Box

حذف Candy Box از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Candy Box →

حذف Candy Box از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Candy Box پاک

حذف Candy Box از ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Candy Box حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Candy Box

پاسخ دهید