حذف Cantix.A

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Cantix.A

Cantix.A کرم خطرناک در VB اسکریپت نوشته شده است. این عفونت ممکن است تحت انواع نام های مختلف مانند VBS/Worm.BA کرم: VBS شناسایی / Cantix.A VBS:Cantix-[Trj] VBS/Yuyun.A VBS/Autorun.EY و گونه های مشابه. هنگامی که اعدام شدند، برنامه های مخرب خود را به % system32%/.tmp، C:desktop.ini و % من پوشه documents%df5srvc.bfe کپی می کند.

کرم همچنین می افزاید: رجیستری به منظور ایجاد اطمینان حاصل کنید که آن راه اندازی هر بار کامپیوتر خود را روشن کنید. عفونت از طریق درایوهای قابل جابجایی توزیع شده است. اگر شما یک درایو متصل به کامپیوتر شما, کرم یک کپی از خود را به آن اضافه کنید. اگر کامپیوتر شما توسط این خطر مخرب آلوده شده است، شما باید بدون اتلاف وقت و Cantix.A به خاتمه اسرع.

Cantix.A  حذف Cantix.A

Cantix.A چگونه کار می کند؟

Cantix.A را در یک روش مشابه برای نرم افزار مضر دیگر کار می کند. آن malfunctions مختلف به یک نقطه که در آن شما دیگر قادر خواهید بود برای کار بر روی کامپیوتر شما می شود. سرعت سیستم را پایین آهسته، شما ممکن است متوجه یخ و تصاد. ممکن است که تنظیمات برنامه های خاصی تغییر می کند است. کرم نیز شناخته شده برای رها کردن سایر نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. آن شده است در خصوص ارتباط با سرکش ضد نرم افزارهای جاسوسی نرم افزار به نیشگون گرفتن و کشیدن سوئیس چاقو بسته نرم افزاری 2012 نام.

هیچ چیز خوب همیشه از برنامه های مخرب است که به همین دلیل بسیار مهم است به دقت و توجه در حالی که مرور وب می آید. اگر شما لینک های مشکوک و یا تبلیغ، روی آن کلیک کنید. سعی کنید به ماندن صفحات وب ناشناخته و غیر قابل اعتماد. علاوه بر این، شما همچنین با پیام های اسپم ایمیل باید مراقب باشد. دانلود پیوست بدون دانستن آنچه در آن است می تواند منجر به عفونت های مخرب. همه در همه، شما باید در نظر که مجرمان اینترنتی راه جدید برای نفوذ به سیستم خود را هر روز اختراع می داشت. شما نیاز به اقامت یک قدم جلوتر. تنها راه برای انجام این کار داشتن یک ابزار قدرتمند ضد بدافزارها نصب شده است. با کمک برنامه های امنیتی شما همچنین قادر به حذف Cantix.A خواهد شد.

چگونه به حذف Cantix.A

شکی نیست که شما نیاز به از بین بردن Cantix.A از سیستم خود و هر چه زودتر شما که بهتر را انجام دهد وجود دارد. آن را به عنوان یک برنامه مخرب، متاسفانه، حذف دستی Cantix.A توصیه نمی شود. اگر شما دانش پیشرفته سیستم، شما می تواند انجام بیش از آسیب خوب تلاش برای Cantix.A به صورت دستی حذف کنید. پیشنهاد می کنیم شما دانلود ابزار حذف تروجان و اجازه دهید آن را مراقبت از کامپیوتر شما. نرم افزار نصب و راه اندازی آن. برنامه تمام قطعات از عفونت را شناسایی و حذف Cantix.A بدون هیچ مشکلی. آن همچنین می توانید سیستم خود را با زمان واقعی حفاظت در برابر انگل های مختلف مبتنی بر اینترنت فراهم خواهد کرد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cantix.A

پاسخ دهید