حذف Caramava Deals

دسته‌بندی نشده

Caramava Deals حذف

Caramava Deals و یا Ads by Caramava تبلیغات ناشی از عفونت سخت است. به طور معمول، وب سایت های آگهی خود را انتخاب کنید. با این حال، تروجان می تواند راه صفحه به نظر می رسد تغییر یا نمایش پرهای با معاملات “مربوط به” به شما پیشنهاد خرید. در حالی که این روش ممکن است قانونی، این نرم افزار بیش از حد بازور نیست، به خصوص اگر بدون اجازه شما نصب شده است. شما همیشه باید Caramava Deals را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه می توانم دریافت Caramava Deals

Caramava Deals به عنوان یک افزونه مرورگر همراه با سایر برنامه های نصب شده است. این به نام نرم افزار بسته بندی: یک برنامه رایگان نیمه مفید (به عنوان مثال mp3 چاک دهنده، دانلود یوتیوب، و غیره) در بسته بندی شده با برنامه های دیگر که یا، آزار دهنده پرداخت می شود و یا شما را مجبور به پرداخت هزینه برای چیزی. به طور معمول هر مرحله نصب و راه اندازی برخی از نوع “بهبود” به مرور یا کامپیوتر زندگی توصیه می کند. در بسیاری از موارد شما باید برای جلوگیری از چنین توصیه یا شما خواهد شد توسط پرهای لعنتی، جستجوی شما ربوده شود و (هنگامی که هر یک وجود ندارد) اعلان خطاهای کامپیوتر شما خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Caramava DealsCaramava تبلیغات می تواند در پورتال خرید محبوب مانند آمازون، Walmart، و غیره نمایش داده شده است. آنها یا درون خطی به عنوان دکمه “شبیه” یا پیام های پاپاپ داده می شود. در برخی موارد این معاملات به عنوان Caramava برای مخفی کردن آهنگ های خود امضا خواهد شد. برای محافظت از سیستم ویندوز، این توصیه را به همان سرعتی که شما می توانید Caramava Deals را حذف کنید.

cara حذف Caramava Deals

چگونه برای حذف Caramava

Caramava Deals هستند بسیار آزار دهنده است، هر چند در خود بیش از حد دشوار برای حذف. شما باید آنها را از صفحه کنترل حذف و سپس پرتاب از همه پسوندها از لیست پسوند مرورگر. توصیه می شود اسکن با ضد برنامه های مخرب را بیش از حد، به عنوان Caramava Deals توزیع شده است با سایر نرم افزارهای مخرب.

راه برای از بین بردن Caramava

استفاده از پانل کنترل برای حذف اجزاء اصلی Caramava Deals و نصب:

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7: شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8: کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید و سپس برای حذف یک برنامه نگاه. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما یک مدیر را روی این رایانه در هر دو مورد.
 • حذف Caramava و نرم افزارهای مرتبط است. Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter.
 • ببند کنترل پنل.

Caramava از بین بردن ویروس تبلیغات از اینترنت اکسپلورر:

 • مطبوعات Wench آیکون–> مدیریت افزودنی.
 • برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. حذف آنهایی که شما نمی دانید که با هر کس دیگری و نه گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 • گزینه ها را ببندید.

Caramava از بین بردن ویروس پنجره از فایرفاکس:

 • وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف آنهایی که شما را نمی شناسند. اگر شما نمی دانید که پسوند و موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است, غیرفعال کردن یا حذف آن.
 • به صورت اختیاری, تنظیم مجدد فایرفاکس: رفتن به فایرفاکس راهنما (در منوی کاربران OSX) -> -> اطلاعات عیب یابی -> فایرفاکس تنظیم مجدد.

Caramava Deals حذف از Chrome:

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف آیتم های شما لازم نیست. شما آنها را نیز غیرفعال کردن موقت می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید chrome://settings را در نوار آدرس وارد کنید، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Caramava Deals

پاسخ دهید