حذف Carolini.net

Browser Hijacker

Carolini.net است وب سایت دیگری که برای کوکیها, تاییدیه مزاحم به وب سایت های ناخواسته و سایر مشکلات متهم شده است. در واقع، آن نظر می رسد که آن متکی بر hijacker مرورگر است که تنظیمات DNS از کامپیوتر مخدوش کنندهی اول و سپس شروع به redirecting کاربر به دامنه های ناخواسته از جمله Carolini.net. در بسیاری از موارد، قربانی می یابد که همه مرورگرها ربوده شده و مورد استفاده برای هدایت او را به وب سایت های تجاری است که با تبلیغات بازشو و اعلان های مختلف پر شده است. علاوه بر این، همچنین Carolini.net به جای صفحه اصلی خود و موتور جستجوی پیش فرض شما ممکن است. از آنجا که شما نیز ممکن است به وب سایت های آلوده به عنوان جایگزین می شود نباید چنین کوکیها, تاییدیه را نادیده گرفت. به منظور جلوگیری از چنین فعالیت های ناخواسته شما باید Carolini.net ویروس از رایانه خود حذف کنید.

چرا من تغییر مسیر به Carolini.net?

از آنجا که کامپیوتر شما آلوده شده است با hijacker مرورگر شما هدایت. Carolini.net ویروس تغییر مسیر با استفاده از طرح های مختلف توزیع شده است: آن را توسط ویروس های دیگر می توانند دریافت و یا داخل همراه با بارگیری آلوده ممکن است آمده است. یک بار در داخل سیستم، hijacker این مخدوش کنندهی تنظیمات DNS و کوکیها, تاییدیه ناخواسته خود آغاز می شود هنگامی که کاربر در حال دیدن سایت وب شروع. توجه داشته باشید که آن را به شما را به وب سایت هایی که پر محتوای تجاری و حتی ممکن است تا مسیر عادات مرور خود را به منظور نمایش نتایج جستجو مرتبط استفاده شود فاسد به تغییر مسیر گیرد. اگر مرورگر شما اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس با Carolini.net تغییر مسیر ویروس آلوده هستند، وقت خود را تلف نمی و این برنامه مزاحم خلاص شدن از شر.

نحوه حذف ویروس تغییر مسیر Carolini.net

اگر مرورگر خود را به Carolini.net هدایت، شما باید که نادیده گرفتن. اولا باید بررسی کنید و برنامه های ناخواسته و یا مشکوکی به دنبال حذف از پانل کنترل. علاوه بر این، اسکن کامل سیستم اجرا با SpyHunter برای حل مشکل تغییر مسیر به راحتی. علاوه بر این، با توجه به صفحه اصلی و موتور جستجو پرداخت. اگر آنها نیز به این وب سایت بوده اند تغییر، این مراحل را دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر:
یعنی باز–> ابزار اینترنت گزینه ->–> بند عمومی گوگل را وارد کنید و یا نشانی دیگر آن را به طور پیش فرض شروع صفحه.

موزیلا فایرفاکس:
باز موزیلا فایرفاکس، رفتن به ابزار گزینه ها–>–> عمومی -> راه اندازی. در حال حاضر ‘نمایش یک صفحه خالی’ وقتی که انتخاب شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:
Google Chrome را باز، کلیک بر روی آیکون wench، رفتن به تنظیمات و انتخاب ‘مدیریت منوهای جستجو. تغییر موتور جستجو در گوگل یا دیگر و خبره نوار ابزار را از لیست حذف کنید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن صفحه خالی در حالی که ایجاد زبانه جدید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Carolini.net

پاسخ دهید