حذف CashU Virus

Malware

CashU Virus چیست؟

CashU Virus گروه خطرناک ransomwares که دقیقا به عنوان ویروس Ukash منفی معروف است. با این حال، یک تفاوت بین این دو گروه از تهدیدات – اسپرد CashU Virus در کشورهای عربی در مراکش فلسطین و اسرائیل وجود دارد. اگر کامپیوتر شما در این و یا دیگر کشورهای شرقی واقع شده است، شما باید آگاه باشند که خطر بزرگ توسط یک ویروس است که علاوه بر اطلاع رسانی بزرگ گزارش در مورد انواع مختلف از نقض قانون نشان می دهد قفل شدن وجود دارد. به طور معمول،

CashU Virus ارائه برای قربانیان خود را به عنوان یک مقام دولتی مانند ریاست پلیس یا امنیت. آن را با استفاده از کامپیوتر های محلی زبان و ادعا می کند که صاحب آن برای نقض قوانین خاصی مسدود شده است. درست مثل ویروس Ukash، استفاده از مطالب کپی رایت و توزیع هرزنامه و یا نرم افزارهای مخرب نام. به یاد داشته باشید، دلیل اصلی که چرا CashU Virus قفل سیستم پول است. پس از موجب ترس قربانی آن می پرسد پرداخت هزینه خاصی از طریق سیستم CashU و وعده داده که این سیستم مسدود خواهد شد. با این حال، شما باید برای حذف CashU Virus برای آن.

Abu Dhabi Police GHQ virus1 حذف CashU Virus

CashU Virus (کامپیوتر قفل شده) – چگونه برای حذف?

CashU Virus عفونت رایانه است که قفل روی صفحه نمایش کامپیوتر است و می پرسد به پرداخت باج CashU خدمات برای باز کردن آن استفاده از است. این تهدید امنیت ویروس ransomware نامیده می شود و در خاور میانه کامپیوتر کاربران هدف قرار دادند. هنگامی که آلوده به CashU Virus کاربران کامپیوتر می دید یک پیام فریبنده مسدود کردن دسکتاپ و درخواست به پرداخت جریمه نقدی برای تماشای پورنوگرافی و یا با استفاده از پرونده های سرقت شده نرم افزار، فیلم و موسیقی. کاربران کامپیوتر باید درک که اظهارات ارائه شده در چنین پیام کاملا غلط، این پیام ها روی صفحه نمایش قفل توسط مجرمان اینترنتی است که امیدوارند که شکی به آن نداریم کاربران کامپیوتر برای چنین حیله گری سقوط خواهد کرد و غیر موجود پرداخت خوب طراحی شده است. جریمه های جعلی است که پرداخت توسط CashU Virus به خواسته می شود متفاوت از 100 دلار به 300 دلار، توجه داشته باشید که پرداخت این جریمه را برابر به ارسال پول را برای مجرمان اینترنتی.

همانطور که می بینید از تصویر زیر، مجرمان اینترنتی قطر، فلسطین، اردن و ابوظبی هدف قرار. CashU Virus با استفاده از کیت های بهره برداری است که آسیب پذیری های امنیتی پیدا شده در کامپیوتر کاربر برای تزریق کد مخرب چنین صفحه نمایش قفل کردن پیام ها استفاده می کنند توزیع شده. کاربران کامپیوتر از خاور میانه باید بدانید که اگر شما یک پیام بر روی کامپیوتر شما درخواست به پرداخت جریمه نقدی استفاده از CashU می توانید مطمئن باشید که کامپیوتر خود را با یک ویروس آلوده که در واقع هیچ یک از مقامات واقعی و یا سازمان های پیام قفل کردن صفحه نمایش برای جمع آوری جریمه برای هر گونه نقض قانون استفاده می.

چگونه من CashU Virus آلوده دریافت می کنید؟

CashU Virus با کمک اسب تروا گسترش. اطلاعات زیادی بر روی چگونگی گسترش این ویروس وجود دارد: شما ممکن است آن را در یک بسته نرم افزاری نرم افزار shareware یا اسپم ایمیل پیوست دانلود. علاوه بر این، وب سایت های غیر قانونی و تبلیغات بازشو تجاری نیز به عمل نقش مهمی در توزیع این ransomware گزارش شده است. به محض این که داخل میشود، آن رایانه آسیب دیده پایین و نیازمند هزینه است که باید در سیستم پرداخت از طریق CashU. به یاد داشته باشید، هنگامی که با مراکش Sûreté ملی CashU Virus، نیروی پلیس فلسطینی مدنی CashU Virus و یا دیگر CashU Virus، شما هرگز باید دنبال آن دستورات و پرداخت جریمه نقدی به دلیل آن را کمک به شما برای بازگرداندن دسترسی به کامپیوتر شما نمی. برای آن، شما باید CashU Virus را از رایانه خود حذف کنید. دنبال زیر راهنمای مفصل و دانستن بیشتر در مورد حذف این ransomware.

CashU Virus با استفاده از پیام های ایمیل آلوده، وب سایت های مخرب و درایو توسط دانلود گسترش بودن. مجرمان اینترنتی بهره برداری از نام های مختلف از مقامات محلی از شرق Midde و با استفاده از CashU به جمع آوری جریمه های جعلی. توجه داشته باشیم که CashU ارائه دهنده خدمات پرداخت مشروع است و آنها به هیچ وجه مربوط به فعالیت های جنایی سایبر.  بهترین راه برای حفاظت از کامپیوتر از جمله ویروس ها ransomware قادر به استفاده از نرم افزار آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع است. اگر کامپیوتر شما آلوده از CashU Virus شما نباید پرداخت جریمه هر – استفاده از راهنمای ارائه شده حذف برای از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CashU Virus

چگونه برای حذف CashU Virus

removal instructions en حذف CashU Virus

پاسخ دهید