حذف Cats and Catapults Toolbar

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Cats and Catapults Toolbar

Cats and Catapults Toolbar یک افزونه مرورگر است که اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به بازی نام گربه است و Catapults در یک کلیک. آن است که توسط Mindspark تعاملی شبکه شرکت توسعه داده شد این شرکت منتشر کرده است تعداد زیادی از برنامه های مشابه مثل PuzzleGamesDaily نوار DailyImageBoard نوار BetterCareerSearch نوار ابزار و بیشتر. وب سایت رسمی نرم افزار, free.catsandcatapults.com, شما با لینک دانلود کار فراهم می کند.

اگر شما به دست آوردن آن از این صفحه، شما نصب نوار ابزار و تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را تغییر دهید. متاسفانه نوار ابزار نیز به همراه با نرم افزارهای مخرب شناخته شده است. ما پیشنهاد می کنیم که شما Cats and Catapults Toolbar از کامپیوتر خود حذف کنید.

Cats and Catapults Toolbar removal حذف Cats and Catapults Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cats and Catapults Toolbar

Cats and Catapults Toolbar چگونه کار می کند؟

کاربران کامپیوتر ممکن است وسوسه شوند به نصب Cats and Catapults Toolbar به دلیل آن را فراهم می کند دسترسی به بازی. در این بازی شما می توانید قلعه خود را ساخت، این دفاع در برابر تهاجم ارتش گربه، چالش های دوستان خود و به همین ترتیب. نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. اگر شما خودتان دانلود آن شما نیز به صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تبدیل به Ask.com ارائه می گردد. نوار ابزار زیر فیلد آدرس ظاهر خواهد شد و آن را به شما دکمه های دسترسی سریع به بازی و همچنین برخی از سایت های دیگر مرتبط ارائه. ما توصیه نمی دنبال این لینک ها که هیچ راهی برای بدانید اگر آنها شما را به صفحات وب امن و قابل اعتماد منجر.

چیز دیگری که شما باید بدانید در مورد نوار ابزار این است که آن آهنگ کوکی های خود را به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های در حال دیدن سایت وب است. به احتمال زیاد به جمع آوری اطلاعات شخصی قابل شناسایی نیست، با این حال، می توانید تحلیل سابقه مرور شما را برای شما در حال حاضر با تبلیغات شخصی سازی شده است. درخواست جستجو است که می آید به عنوان قسمتی از معامله موتور قابل اعتماد است اما شما را نشان می دهد تبلیغات و لینک در صفحه نتایج حمایت مالی. اگر شما با آن راحت هستند، شما همیشه Cats and Catapults Toolbar و درخواست جستجو از مرورگر شما از بین بردن می تواند.

چگونه به حذف Cats and Catapults Toolbar

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Cats and Catapults Toolbar، شما باید برای حذف آن را از طریق کنترل پنل. با این حال، نگه داشتن در ذهن که که فقط آن را از Internet Explorer حذف خواهد شد. شما باید Cats and Catapults Toolbar از موزیلا Firefox و Google Chrome صورت دستی حذف کنید. اگر تنظیمات مرورگر خود را توسط Ask.com اصلاح شده اند، همچنین، شما باید آنها را به خوبی بازسازی داشته باشد. اگر شما پیاده سازی ابزار حذف تروجان همه این به صورت خودکار انجام می شود. ضد بدافزار Cats and Catapults Toolbar و همچنین به عنوان عفونت های دیگر که ممکن است شما را در سیستم شما حذف خواهد شد.

حذف Cats and Catapults Toolbar

1) Cats and Catapults Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز ایکس پی

 • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Cats and Catapults Toolbar →

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Cats and Catapults Toolbar پاک

ویندوز 8

 • حذف پیروزی + Q کنترل پنل → → عزل برنامه → → Cats and Catapults Toolbar

2) خاتمه Cats and Catapults Toolbar از مرورگرهای

موزیلا Firefox

 • منوی افزودنی → → پسوند Cats and Catapults Toolbar → حذف →

Google Chrome

 • حذف ابزار منو → → پسوند → Cats and Catapults Toolbar → → آیکون سطل زباله می تواند

3) صفحه اصلی و موتور جستجو (در صورت لزوم) بازیابی

Internet Explorer

 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید: دنده گزینه های اینترنت آیکون → → زبانه عمومی
 • انتخاب یک موتور جستجوی جدید: مدیریت دنده نماد → → افزودنی ارائه دهندگان جستجو

موزیلا Firefox

 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید: Firefox گزینه های منو → → زبانه عمومی
 • تعویض موتور جستجوی پیش فرض: Firefox منو گزینه → → زبانه جستجو

Google Chrome

 • بازنویسی صفحه اصلی خود: Chrome منوی تنظیمات در راه اندازی → → → مجموعه صفحات
 • تغییر دهنده جستجوی: Chrome منو → تنظیمات → → جستجو مدیریت موتورهای جستجو

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cats and Catapults Toolbar

پاسخ دهید