حذف پنجره Cdn.anyoption.com

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Cdn.anyoption.com

Cdn.anyoption.com پلت فرم تبلیغاتی است که می تواند بسیار ناراحت کننده است. معمولا adwares و آگهی پشتیبانی برنامه های مختلف سیستم عامل مشابه برای انتقال محتوای تجاری استفاده کنید. با این حال، گاهی اوقات تبلیغات سیستم عامل دلایل اشتباه استفاده شود. در واقع Cdn.anyoption.com ممکن است یک نقص عمده. تا زمانی که توسعه دهندگان که پشت این پلت فرم در حال گرفتن پول خود را, آنها چه محتوای منتقل می شود نگران نیست. علاوه بر این، تبلیغات Cdn.anyoption.com به شما و شما برنامه ناخواسته تبلیغاتی و یا حتی یک برنامه مخرب را نصب می کنید.

این تبلیغات فریبنده مانند گزاره برای نصب به روز رسانی (به روز رسانی برای جاوا و فلش و ادوبی و مدیا پلیر، و غیره)، ارائه شده به برنده جوایز، شرکت در برخی از رقابت آنلاین و یا در برخی از مشکوک از وب سایت دوستیابی آنلاین ثبت نام کنید نگاه ممکن است. همانطور که می توانید تصور کنید، توصیه می کنیم به کلیک کنید, دانلود و یا شرکت در هر چیزی که ممکن است ارائه تبلیغات Cdn.anyoption.com.

cdn anyoption com  حذف پنجره Cdn.anyoption.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cdn.anyoption.com

چگونه Cdn.anyoption.com م کامپیوتر می توانند وارد

ما متوجه است که ویروس Cdn.anyoption.com ممکن است گسترش استفاده از روش توزیع بسیار فریبنده به نام بسته بندی. در واقع، که چگونه بسیاری از adwares توزیع شده. اگر دائما Cdn.anyoption.com آگهی دیدن هستند بنابراین، شما باید بررسی کنید که برنامه به تازگی نصب شده است. نگران نباشید اگر این مزاحم مزاحم در سیستم شما پنهان شده است، شما فقط نیاز به آموزش حذف کردن زیر دنبال کنید. اگر می خواهید برای محافظت از کامپیوتر خود را از تهدیدات مشابه در آینده علاوه بر این، شما دقت تمام برنامه ها که شما مایل به نصب باید بررسی کنید. تکیه تنها بر ظاهر و آنچه که ادعا می کنند توسعه دهندگان این برنامه ها. انجام یک تحقیق کوچک و به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است درباره برنامه های مورد نظر خود را پیدا کنید. Cdn.anyoption.com ویروس ممکن است به عنوان یک پیوست اضافی پنهان; بنابراین، توصیه می کنیم که شما از نصب یک برنامه رایگان ناآشنا unchecking همه مشکوک به دنبال نوار ابزارها و پسوندها.

چگونه به حذف Cdn.anyoption.com

در بدترین حالت تبلیغات که این پلت فرم ممکن است کمک به انتقال ممکن است شما را به وب سایت نا امن هدایت و شما به راحتی می توانید یک عفونت ویروس گرفتن. به منظور جلوگیری از تغییر مسیر Cdn.anyoption.com شما باید برای پیدا کردن سخت مرتبط و از بین بردن آن. این مراحل ساده را دنبال کنید و خلاص شدن از شر Cdn.anyoption.com.

اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. و سپس Cdn.anyoption.com را حذف کنید:

حذف نرم افزار رایگان است که مربوط به Cdn.anyoption.com:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند دانلود Coinis Websteroids SaverAddon SupTab WebSaver خرید افزونه ValueApps اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Cdn.anyoption.com را از مرورگر خود پاک کنید:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، “ابزار → → مدیریت فایرفاکس’ ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
2. در اینجا به دنبال مطالب ناآشنا و ‘حذف’ را کلیک کنید.
3. هنگامی که آن را حذف صفحه شروع خود را تغییر دهید.

Internet Explorer خود را بازنشانی کنید (اختیاری):

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، “ابزار” → “افزودنی” → “پسوند”.
2. نوشته های مشکوک به دنبال پیدا کردن و کلیک کنید “حذف برنامه”.
3. پس از آن، صفحه شروع را تغییر دهید.

تنظیم مجدد Firefox موزیلا شما (اختیاری):

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome را انتخاب کنید ابزار → پسوند کلیک کنید.
2. در اینجا به دنبال پسوند ناآشنا و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
3. فراموش نکنید تغییر صفحه شروع.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cdn.anyoption.com

پاسخ دهید