Search.certified-toolbar.com حذف

Browser Hijacker

Search.certified-toolbar.com چیست؟

Search.certified-toolbar.com است hijacker مرورگر است که ترویج از طریق دیگر دریافت رایگان، و پس از نصب آن اضافه Certified Toolbar ، تغییر صفحه خانگی مرورگر و موتور جستجو برای Search.certified-toolbar.com پیش فرض.Search.certified-toolbar.com را نمایش تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجوی خود و جستجو از عبارت های جستجوی شما جمع آوری ممکن است.

search certified toolbar Search.certified toolbar.com حذف

Search.certified-toolbar.com در رایانه پس از شما دیگر نصب کردم نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود نصب این برنامه همراه بود.
وقتی نصب vPlay به عنوان مثال، شما نیز تغییر صفحه اصلی پیش فرض مرورگر و موتور جستجوی پیش فرض خود را به Search.certified-toolbar.com و Certified Toolbar نصب برسند.
هنگامی که vPlay را از رایانه خود حذف اما تنظیمات پیش فرض مرورگر وب خود را هنوز می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به جستجو Search.certified-toolbar.com از مرورگر وب مورد علاقه خود را بصورت دستی حذف کنید.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این Search.certified-toolbar.com شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

چگونه می توانم دریافت آلوده با Search.certified-toolbar.com ویروس?

Hijacker مرورگر، که متصل به وب سایت Search.certified-toolbar.com، گسترش استفاده از پیوست های ایمیل اسپم نرم افزار رایگان یا شاخه برنامه، بنابراین شما باید جلوگیری از بازدید از وب سایت رسمی و دانلود برنامه های از آنها. به محض این که آن را داخل کامپیوتر می شود، تغییر تنظیمات سیستم و باعث تاییدیه در هر مرورگر شما استفاده کنید. بنابراین، مهم نیست که موتور جستجو شما را باز کنید، بینگ، گوگل، یاهو یا دیگر، نتایج جستجو به Search.certified-toolbar.com هدایت خواهد شد و یا دیگر دامنه قابل اعتماد به دنبال. این ویروس ممکن است سیستم آهسته، نمایش پیام های بازرگانی و تبلیغات ناخواسته پاپ آپ. علاوه بر این، آن ممکن است شما را به سایت های هک است که گسترش برنامه های ناخواسته یا مخرب حتی منجر شود. در حالی که این وب سایت آلوده شده توسط خود است، ما نمی توصیه به نادیده گرفتن تاییدیه Search.certified-toolbar.com.

چگونه من حذف Search.certified-toolbar.com هدایت ویروس?

برای جلوگیری از تمام این ویران که توسط Certified Toolbar آغاز شد، شما باید تنظیمات کامپیوتر شما به حالت عادی را تغییر دهید. برای آن، این مراحل را دنبال کنید:

1. حذف Certified Toolbar از کامپیوتر شما: کلیک کنید برای آن، شروع منو -> ‘صفحه کنترل’ > ‘لغو برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” و “حذف برنامه” دکمه را انتخاب کنید اگر شما Certified Toolbar در لیست.

2. حذف Search.certified-toolbar.com از مرورگر شما:

اینترنت اکسپلورر:

اینترنت اکسپلورر باز -> ابزارآلات -> گزینه های اینترنت -> زبانه عمومی.گوگل یا دیگر آدرس آن را به صفحه شروع پیش فرض وارد کنید.

موزیلا فایرفاکس:

باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به ابزار گزینه -> -> عمومی -> راه اندازی. در حال حاضر نمایش یک صفحه خالی زمانی که انتخاب شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:

Google Chrome را باز، کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و ‘مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر و Certified Toolbar را از لیست حذف کنید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

علاوه بر این، توصیه می کنیم اگر شما نصب Certified Toolbar توسط خودتان اسکن کامل سیستم با معتبر ضد نرم افزارهای جاسوسی در حال اجرا. SpyHunter برای حذف این مرورگر hijacker اسرع استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Certified Toolbar

پاسخ دهید