حذف CheapMe

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف CheapMe

CheapMe آگهی پشتیبانی نرم افزار توسعه یافته با استفاده از پلت فرم JustPlug.It و تقریبا یکسان به Downpriceapp JoniCoupon و Deal4Real است. هنگامی که آن را وارد رایانه, سخت همه شما نفوذ مرورگر مورد علاقه و شروع به شما نشان بسیاری از تبلیغات تحریک کننده.

با این حال شما می توانید از downland این برنامه ترویج در CheapMe.net، آن را از وجود دارد. در واقع این نرم افزار تمایل به استفاده از روش بازاریابی فریبنده بسته بندی به نام کامپیوتر خود را وارد کنید. پس از تجزیه و تحلیل دقیق، محققان ما توصیه به CheapMe را از کامپیوتر خود حذف کنید.

CheapMe حذف CheapMe

دانلود ابزار حذفبرای حذف CheapMe

CheapMe چکار می کند؟

CheapMe به گروه های کاربردی است که از کاربر پنهان می کند پس از نفوذ به سیستم تعلق ندارد. در واقع این نرم افزار کاربر سیل با تبلیغات بی شماری در نتیجه حصول اطمینان که کاربر از حضور خود آگاه است. در حالی که در تئوری تمام کسانی که کوپن تخفیف آگهی ها، پاپ آپ، و غیره باید مفید باشد، در واقع آنها بسیاری از مشکلات شود. کاربران توصیف تبلیغات ارائه شده به عنوان مزاحم، سرزده و مانع. تحقیقات نشان می دهد که آنها در تقریبا در هر پنجره را باز و تنها راه برای جلوگیری از آنها را حذف CheapMe ظاهر می شود.

متاسفانه، تحریک بیش از تبلیغات تنها مشکل کوچک همراه با این سخت است. از آنجا که آن نه هر گونه مسئولیت بیش از مطالب او تبلیغات یا صفحات که شما بعد از کلیک کردن آنها را کارگردانی خواهد نگه دارید، اشخاص ثالث انتخاب نشده باقی مانده است. این یک فرصت مناسب برای مجرمان اینترنتی مخرب در میان کاربران unsuspecting گسترش می دهد. ما به شدت توصیه به ماندن از تبلیغات و خاتمه CheapMe.

چگونه CheapMe را وارد کنید سیستم شما?

CheapMe اغلب با استفاده از دکمه های جعلی دانلود همراه با InstallRex و یا DomaIQ برای توزیع. همچنین، اگر این برنامه را پس از کلیک کردن پاپ آپ مشکوک یا بنر در صفحه شخص ثالث دریافت شانس که شما بیش از یکی از برنامه های ناخواسته در سیستم شما را می دانیم که. همان درست است، اگر سخت وارد سیستم خود را با نرم افزار رایگان از سایت غیر قابل اعتماد P2P اشتراک گذاری فایل است. یادگیری در طول خود را به رایگان از اتهام نرم افزار تاسیسات بیشتر متمایل شود. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و با دقت به هر مرحله از فرایند نظارت بر. اجازه ندهید که هر نرم افزار مشکوک غلتیدن به کامپیوتر شما. اگر سخت در حال حاضر در داخل کامپیوتر خود را با معتبر ضد جاسوس اسکن و حذف CheapMe همراه با نرم افزارهای مرتبط.

چگونه به حذف CheapMe

از آنجا که این سخت اغلب با برنامه های دیگر سفر، اگر شما استفاده از نرم افزار امنیتی کامپیوتر حرفه ای برای پاک کردن CheapMe بهتر, خواهد بود. چنین ابزار همچنین حفاظت از کامپیوتر شما را از تهدیدات آینده خواهد بود. برای کاربران که مایل به مقابله با این موضوع بصورت دستی ما را برای دستورالعمل در مورد چگونگی از بین بردن CheapMe ارائه شده در زیر نشان می دهد.

حذف CheapMe

ویندوز 8

 • راست کلیک بر روی صفحه نمایش مترو UI.
 • کلیک کنید تمام برنامه و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • به حذف یک برنامه و نامطلوب برنامه کلیک راست کنید.
 • شیر پاک را پاک CheapMe.

ویندوز ویستا و یا ویندوز 7

 • آرم ویندوز کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
 • شیر پاک برنامه و برنامه می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید و حذف CheapMe.

ویندوز ایکس پی

 • دکمه شروع را کلیک کنید و دسترسی به کنترل پنل.
 • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
 • انتخاب و خاتمه CheapMe.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CheapMe

پاسخ دهید