حذف CheckMeUp

دسته‌بندی نشده

CheckMeUp نرم افزار ناخواسته است. بچه ها در آزمایشگاه های تحقیقاتی ما می گویند حتی اگر عملکرد اولیه آن برای اندازه گیری سرعت اینترنت شما و استفاده از داده های خود را که یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی است. واقعیت آن است که غیر ممکن است به صورت CheckMeUp در وب سایت رسمی باید به اندازه کافی به شما را متقاعد کند که این نرم افزار بسیار مشکوک است و نمی توان آن را قابل اعتماد می شود. اگر شما در مورد امنیت سیستم خود را مراقبت, شما CheckMeUp از کامپیوتر امروز باید حذف. در بالای آن، شما باید بررسی اینکه آیا رایانه شما کاملا سالم و تمیز است.

CheckMeUp حذف CheckMeUp

دانلود ابزار حذفبرای حذف CheckMeUp

دلیل ما مصرانه از کاربران برای چک کردن رایانه های خود را برای تهدید بالقوه است که CheckMeUp به تنهایی سفر. به عنوان شده است در بند اول ذکر شده است، وب سایت رسمی در CheckMeUp.co لینک دانلود مستقیم شامل نمی شود. بنابراین، تنها روش توزیع CheckMeUp استخدام می تواند کل همراه است. یعنی زمانی که شما آنها را از وب سایت های شخص ثالث دانلود این نرم افزار وارد سیستم خود را با دیگر برنامه های ناخواسته تبلیغاتی مزاحم. چرا که CheckMeUp یکسان به SpeedChecker نرم افزار تبلیغاتی مزاحم و دومی نیز در این نوع شیوه توزیع شده است تعجب آور نیست.

تا آنجا که انجمن ها نگران هستند، CheckMeUp به Remarkit VeriBrowse Passwidget و سایر برنامه های کاربردی غیر قابل اعتماد است. همچنین ممکن است همراه با نرم افزار RegClean RocketTab YTDownloader و برنامه های مشابه ناخواسته وارد. بر خلاف سخت برنامه های کاربردی دیگر که حضور آنها را آشکار، CheckMeUp دیگر آشکار مورد آن–میآید این نرم افزار به عمل در سمت راست پایین صفحه نمایش خود را است. می گوید که آن اندازه گیری سرعت اینترنت شما، و شما می توانید بررسی کنید که آیا واقعا سرویس دهنده اینترنت شما با نوع سرعت وعده داده شده در قرارداد خود را فراهم می کند.

اما آیا CheckMeUp واقعا شما با خدمات وعده داده شده یا نه فراهم می کند این واقعیت بوده، این نرم افزار پشتیبانی از تبلیغ است. این بدان معنی است که این برنامه جمع آوری اطلاعات در وب سایت شما بازدید به منظور تولید پروفایل آنلاین شما. این پروفایل را می توان برای ایجاد یک جریان متناسب با تبلیغات استفاده می شود. این تبلیغات در مرورگر خود را هر زمان که شما دسترسی به فروشگاه اینترنتی محبوب ظاهر خواهد شد. مشخصات فنی، این تبلیغات باید به شما خرید کالاهای مورد علاقه خود را در پایین ترین قیمت ممکن است کمک کند, اما هیچ کس می تواند تضمین کند که تبلیغات CheckMeUp قابل اعتماد هستند.

اگر شما هر یک از آگهی های CheckMeUp را کلیک کنید شما ممکن است خطر قرار گرفتن در معرض وب سایت خراب شده. از این رو، برای محافظت از خودتان و رایانه خود را از تهدیدات احتمالی، شما نیاز به حذف CheckMeUp در حال حاضر. همچنین باید یک اسکن کامل سیستم اجرا کنید و بررسی کنید که آیا شما نیاز به خاتمه هر برنامه دیگر نامطلوب. همچنین یکی از بهترین راه هایی برای محافظت از کامپیوتر شما از آسیب است دستیابی به یک برنامه ضد ویروس مجاز.

چگونه برای حذف CheckMeUp

ویندوز 8

  1. ماوس را به سمت راست پایین صفحه بکشید.
  2. تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
  3. حذف یک برنامه را باز کنید و حذف CheckMeUp.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. کنترل پانلرا انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع .
  2. به حذف یک برنامه و حذف CheckMeUp.

ویندوز ایکس پی

  1. منوی شروع کلیک کنید و به کنترل پنلبروید.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و CheckMeUp را حذف کنید.

CheckMeUp نرم افزار تبلیغاتی مزاحم که ممکن است به علت مسائل امنیتی شدید کامپیوتر، بنابراین شما مجبور به خلاص شدن از آن بلافاصله است. روش حذف نرم افزار ثانویه به مجموعه دستورالعمل های زیر این مقاله مراجعه کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف CheckMeUp

پاسخ دهید