حذف ChiliCoupon

دسته‌بندی نشده

اگر شما ChiliCoupon را بر روی سیستم خود شناسایی است چرا که این برنامه را روی صفحه نمایش خود را با تبلیغات تجاری مختلف سیل بهتر اسرع حذف باید. چرا که ادعا می کند این برنامه قادر به کمک به آنها را به صرفه جویی در پول در مختلف آنلاین خرید وب سایت ها، از جمله amazon.com ebay.com bestbuy.com, و مشابه بسیاری از کاربران کامپیوتر ChiliCoupon بر روی سیستم خود نصب کنید. در واقع، ما چون آن وعده دروغ کل این برنامه کورکورانه اعتماد توصیه نمی. شما همچنین این برنامه بی فایده و یا آزار دهنده داشت؟ اگر چنین است، شما آن اسرع پاک باید. دستورالعمل دستي که ما قرار می گیرد در زیر مقاله شما برای پاک کردن ChiliCoupon بدون هر گونه مشکلات کمک خواهد کرد.

ChiliCoupon حذف ChiliCoupon

دانلود ابزار حذفبرای حذف ChiliCoupon

به عنوان متخصصان 2 removevirus.com پیدا کرده اند، ChiliCoupon نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات قدیمی است. وب سایت رسمی خود به دیگر کار نمی کند; با این حال، این برنامه هنوز هم بسیار شایع است. بنابراین، آن است پیشنهاد بود که آن را همراه با دیگر برنامه های نامطمئن به خصوص نرم افزار توزیع شده است. تنها برنامه ای است که با استفاده از این تاکتیک به غلتیدن بر روی کامپیوتر است که چرا شما باید با احتیاط به منظور پایان با یک دسته از برنامه های غیر قابل اعتماد نیست. شما قادر خواهید بود برای محافظت از کامپیوتر خود را از تهدیدات اگر ابزار antimalware را بر روی سیستم نصب می کنید، به عنوان مثال، SpyHunter و سپس نگه داشتن تمام زمان فعال بودن آن است.

این برنامه سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox مرورگر است. اگر شما استفاده از هر یک از مرورگرهای فوق بنابراین شما تبلیغاتی روی صفحه دید. تبلیغات مبتنی بر علاقه شما هستند، آنها بسیار جالب و مناسبی به نظر می رسد ممکن است; با این حال، ما چون احتمال است که شما را به وب سایت های غیر قابل اعتماد گرفته روی آنها را توصیه نمی. با گفتن “غیر قابل اعتماد”، منظور ما که این وب سایت ممکن است حاوی نرم افزار مخرب است. همانطور که می بینید، اگر شما در حفظ و ChiliCoupon شما به سرعت سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده ممکن است.

شما می خواهید به خلاص شدن از شر ChiliCoupon اگر چنین است، شما باید به دنبال دستورالعمل زیر مقاله قدم به قدم قرار می گیرد. متاسفانه حذف ChiliCoupon که دارد دیگر تهدیدات بر روی سیستم شما را تضمین نمی کند. بنابراین، شما هنوز هم باید وضعیت سیستم خود را بررسی کنید. دستگاه عیب یاب نرم افزار مناسب برای انجام این کار است.

چگونه به خلاص شدن از شر ChiliCoupon

ویندوز ایکس پی

 1. کلیک کنید شروع را فشار دهید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا کلیک کنید.
 4. انتخاب نرم افزار نامطلوب و حذفرا کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. راست کلیک بر روی ChiliCoupon.
 5. حذف را حذف کنید آن.

ویندوز 8

 1. شیر کلید Windows.
 2. راست کلیک بر روی هر نقطه بر روی پس زمینه و سپس انتخاب همه واژهنامه.
 3. صفحه کنترلپیدا کنید. انتخاب آن است.
 4. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 5. انتخاب برنامه های مشکوک.
 6. کلیک کنید دکمه حذف نصب .

شما همیشه باید مطمئن شوید که برنامه قبل از نصب مطمئن شوید. علاوه بر این، که اکثر برنامه های ناخواسته وانمود می شود بسیار مفید به منظور فریب کاربران رایانه به کلیک کردن روی تبلیغات فراموش نکنید. بنابراین، شما باید بسیار محتاط به منظور اجازه می دهد تا تهدیدات سیستم را وارد کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف ChiliCoupon

پاسخ دهید