Chitka Pop-ups حذف

Browser Hijacker

چیست Chitka

Chitka ویروس کامپیوتری است که نمایش پنجره های بازشو حاوی تبلیغات و لینک با تنها هدف از تولید درآمد برای مجرمان اینترنتی حمایت مالی است.
Chitka Pop-ups را در گوشه سمت راست پایین پنجره مرورگر ظاهر می شود و در عین حال در گوشه پایین سمت چپ بازشو جعلی دیگری که فلش پلیر خود را منسوخ شده است و نصب فلش پلیر HD ادعا خواهد شد ( لطفا نصب فلش پلیر HD به continue) Chitka پاپ تا تبلیغات واقعا آزار دهنده هستند، بسیاری از مردم این موضوع را، اما قسمت بدتر این است که این پنجره های بازشو سرزده مکرر توسط نرم افزارهای مخرب ایجاد می شوند. Chitka چیست؟ راستش, آنچه در آن است کاملا مطمئن نیستم. منظورم من به هر چیزی، هر نشانه در مورد آن پیدا کند. جستجوی گوگل پیشنهاد Chitika که شبکه تبلیغات آنلاین کاملا مشروع است و بدیهی است که هیچ چیزی برای انجام با این بدافزار است. آن نظر می رسد تقریبا یکسان است، هر چند. در واقع، من فکر می کنم که کسانی که اجرای کمپین مخرب این بر روی هدف بود. آنها احتمالا سعی گمراه کردن کاربران است.

چگونه Chitka با این نسخهها کار?

دلیل اصلی ایجاد و استفاده از این نرم افزارهای مخرب است که آن را قادر به تولید سود توسط وادار کردن بازدید کنندگان به وب سایت های خاص و تبلیغات. در همان زمان آن به عنوان استراتژی بازاریابی و تجاری برای مقاصد تبلیغاتی استفاده می شود ممکن است. یک راه یا دیگری، آلوده کاربرانی است که یک دسته از Chitka در حال گرفتن پاپ آپ و تغییر مسیر نیستند خوشحال در همه. چه تر است, آنها مقصر این عفونت را حذف کند. همینه که من نوشتم یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی پاپ Chitka تا ویروس و دیگر پنجره های بازشو از رایانه خود حذف. حذف دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

بسیاری از مردم در چگونه آنها قربانیان این بدافزار تبدیل clueless هستند. آنها فقط پرهای در کاوشگر وب خود گاهی گوشه راست پایین اما خیلی اوقات هر دو نگه گرفتن. یک مثال خوب در اینجا است: chitka Chitka Pop ups حذف این تهدید از طریق چندین معنی توزیع شده است. وب سایت های مخرب و یا وب سایت مشروع است که مصالحه شده اند، ممکن است این تروجان روی کامپیوتر خطر بیافتد مشروط. این درایو-توسط-دانلود اغلب انتقال افتد. یکی دیگر از روش های مورد استفاده برای تبلیغ این نوع از بدافزارها اسپم ایمیل حاوی پیوست های آلوده و یا لینک به وب سایت های مخرب است. تهدید نیز ممکن است دریافت دستی توسط کاربر فریب به فکر آنها هستند قطعه مفید از نرم افزار نصب.
ویروس Chitka نیز در وب سایت های به اشتراک گذاری فایل نظیر به نظیر شايع است و اغلب بسته بندی شده با حق تألیف یا اکتسابی غیرقانونی نرم افزار

مورد Chitka پاپ آپ:

Chitka پاپ تا آگهی در گوشه سمت راست پایین پنجره مرورگر ظاهر می شود. و در عین حال در گوشه پایین سمت چپ پنجره بازشو جعلی دیگری ادعا می کند که شما فلش پلیر منسوخ شده. می گوید: لطفا نصب فلش پلیر HD برای ادامه. بدیهی است، این کلاهبرداری است. من این چند بار گفته ایم قبل – دانلود و نصب لایه های فلش از وب سایت رسمی تنها.

یک بار بر روی یک کامپیوتر نصب، ویروس Chitka فایل میزبان تغییر خواهد کرد و چندین دیگر فایل های مخرب که باعث تغییر مسیر مرور به وب سایت های مخرب رها خواهد شد.
علاوه بر این، این ویروس همچنین یک افزونه مرورگر است که تبلیغات بازشو در فیس بوک و آمازون و گوگل و وب سایت های دیگر که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد نصب خواهد کرد.

Chitkaآنها را به کلیک بر روی لینک در صفحه آنها در حال حاضر خطرناک

علاوه بر این، این بدافزار کاربران به وب سایت های مخرب یا صفحات وب پر از تبلیغات تغییرمسیر. معمولا، Chitka pop ups بسته نیست. آن را به سادگی کوچک “X” به آن نزدیک ندارد.

Chitka تبلیغات و تغییر مسیر موضوع لازم است همین کار را برای تمام کاربران. از آنچه که من دیده ام، این پرهای و تغییر مسیر شیء کمکی کاوشگر مخرب ایجاد می شود و ویندوز میزبان فایل تغییر. بدافزارها برای انجام آزمایش، از سایت بالغ شدم. با این حال، من کاملا مطمئنم که این تبلیغ از طریق وب سایت آلوده می شود و حتی ممکن است همراه با نرم افزار رایگان. بدافزارها نصب یک افزونه مرورگر وب که وب سایت های خاص از طریق سرورهای کنترل زمینهٔ هدایت شدند فلش نام 11.0 پلیر بروز رسانی و میزبان های ویندوز اصلاح خواهد شد. شایان ذکر که پسوند مرورگر وب مخرب بود که حذف یک کمی چالش برانگیز، حداقل برای کاربران زرنگ و دانا رایانه کمتر می سازد را قفل شده است. علاوه بر این، نام پسوند خود ممکن است برخی از مردم از بین بردن آن متوقف شود. به نظر می رسد مانند فرمت مشروع و اکثر کاربران می دانیم که مرورگر پلاگین فلش پلیر برای نمایش تعاملی محتوا و فلش اسناد استفاده کنید.

اما من نیز نمونه دیگری از این نرم افزارهای مخرب در بر داشت و در واقع بسته بندی شده با ZeroAccess rootkit آمد. تا کنون، من دیده ام به مجرمان ممکن است Chitka Pop-ups – rootkit و مخرب وب مرورگر پسوند + تغییر فایل میزبان. شاید حتی بیشتر ترکیب وجود دارد اما آنها را در زمان من تحقیق این تروجان پیدا کند.

آخرین اما نه کم، این بدافزار تاثیر می گذارد تمام مرورگرهای وب مهم: گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر. اگر در Macs و سافاری کار مطمئن نیستم. کراس پلت فرم نرم افزارهای مخرب بسیار محبوب شد بنابراین من بسیار شگفت زده می شود نیست. برای خلاص شدن از شر این بدافزار کاملا شما باید استفاده از ابزار زیر توصیه می کنند.

این Chitka Pop-ups نمی تواند بسته شود زیرا آنها نمی شود هیچ گزینه ای برای انجام این کار، و تنها راه حل برای حذف این پنجره های پرشی این است که بر روی تبلیغات کلیک کنید.
Chitka اومدی و نرم افزار مخرب است, ما قویا توصیه است که شما این تروجان از رایانه اسرع حذف.

Chitka پاپ تا دستورالعمل حذف تبلیغات:

1. دانلود نرم افزار ضد تروجان (دانلود مستقیم) توصیه می شود و اسکن کامل سیستم برای حذف این ویروس از کامپیوتر خود اجرا کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Chitka Pop-ups

پاسخ دهید