حذف Chromebrowser.windowsdesk.net popup

دسته‌بندی نشده

راهنمای در پنجره Chromebrowser.windowsdesk.net حذف

Chromebrowser.windowsdesk.net پنجره پیام آزار دهنده است که می تواند به نظر می رسد زمانی که شما برای مرور اینترنت با استفاده از Google Chrome است. پیام می تواند کاملا تصادفی نشان می دهد و هشدار می دهند که شبکه شما به مرورگر انگاشته شده. مراقب باشید که اومدی به مقداری پول آسان طراحی شده است. در این مقاله شما درباره این پنجره مزاحم و چگونه به حل این مسئله بیشتر بیاموزید.

Chromebrowser.windowsdesk.net وب سایت ماهیگیری است که با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سازندگان به آگهی های مختلف توزیع و نصب برنامه های ناخواسته به رایانه های تصادفی است. اگر این صفحه را در مرورگر خود را از جایی ظاهر شد، کامپیوتر شما احتمالا آلوده شده است. اگر شما نمی خواهید به صورت هر امنیتی مرتبط با مسائل و حذف Chromebrowser.windowsdesk.net پرشی نه آن را نادیده بگیرد.

Chromebrowser.windowsdesk  حذف Chromebrowser.windowsdesk.net popup

دانلود ابزار حذفبرای حذف Chromebrowser.windowsdesk.net popup

یک پنجره که در مرورگر خود را می بینید ممکن است تحت تاثیر قرار شد در اینجا است:

The page at chromebrowser.windowsdesk.net says:
Chrome Alert
Suspicious Activity Detected. Chrome may get stuck as an anonymous activity has found.
To fix, please call our Support at 844-503-3659 (toll Free) immediately.

همانطور که می بینید، هشدار در مورد برخی از فعالیت های ناشناخته بر روی کامپیوتر شما و شما را برای پشتیبانی به رفع هر گونه مشکلات ممکن است تشویق می کند. به طور معمول کاربران قادر به پس آنها تماس بگیرید تعداد که ارائه شده است در پنجره Chromebrowser.windowsdesk.net ارائه آن به راحتی نزدیک و انتظار می رود که این تماس تلفنی به مسئله حل است. متاسفانه، واقعیت متفاوت است. اگر شما این شماره تماس, شما احتمالا متقاعد به خرید برخی از نرم افزار بی فایده خواهد بود.

این یکی از روش های برای توزیع ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برنامه های افزودنی مرورگر و برنامه های کاربردی دیگر که شما سودی نمی است. در واقع شما می توانید مسائل بیشتر به خاطر این تاسیسات صورت. برنامه های تبلیغی تمایل به تولید تعداد زیادی تبلیغات و فعالیت های مرور منظم کاربران مزاحم.

Chromebrowser.windowsdesk.net پنجره نتیجه نفوذ سخت است که معمولا اتفاق می افتد هنگامی که کاربران دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت است. به شدت توصیه می شود به توجه بیشتر به آنچه شما به سیستم خود را نصب و اجتناب از هر گونه بسته نرم افزاری که همراه نرم افزار. بهترین راه برای جلوگیری از نصب ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با مراحل نصب نرم افزار خود را دقیق تر است. مطمئن شوید که شما انتخاب کردن برای نصب سفارشی و هرگز اجازه می دهد برنامه های ناشناخته را وارد سیستم خود را.

اگر شما یکی از کاربرانی که در حال حاضر تحت تاثیر قرار شما بسیار به اسکن سیستم خود را با یک برنامه ضد تروجان مانند Spyhunter توصیه می شود. این برنامه ها این موضوع را به سرعت و به راحتی حل کند. هرگز Chromebrowser.windowsdesk.net پنجره یا مشابه هشدارها را نادیده گرفت. شما باید از بین بردن منبع آنها را برای اطمینان از سیستم خود را امن است.

چگونه به حذف پنجره Chromebrowser.windowsdesk.net

چگونه برای حذف Chromebrowser.windowsdesk.net پنجره با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند پنجره Chromebrowser.windowsdesk.net برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
  • برو از طریق فهرست برنامه ها و انتخاب ها مربوط به پنجره windowsdesk
  • دکمه حذف کلیک کنید.

در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

Chromebrowser.windowsdesk.net پنجره را پاک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Chromebrowser.windowsdesk.net popup

پاسخ دهید