Citadel Trojan حذف

دسته‌بندی نشده

شما در مورد Citadel Trojan شنیده?

اصل Citadel Trojan تروجان بانکداری است که وارد سیستم های کامپیوتری از موسسات مالی به سرقت پول از حساب های بانکی شخصی و سازمانی استفاده شده است. این نوع بدافزار زئوس است و ادعا کرد آن است که نسخه تجاری Citadel Trojan از انجمن های زیرزمینی در سال 2012 حذف شده است. با این حال، در حال حاضر Citadel Trojan به عنوان ابزاری برای سرقت مالکیت معنوی در سراسر جهان پدیدار می شود. به جای هدف پول و بانک ها، حرکت می کند Citadel Trojan در به جاسوسی.

این بدان معنی است که همه سازمان هایی که به شبکه سیستم کامپیوتری گسترده برای ذخیره داده های خود را نگه می تواند تبدیل به موضوعات Citadel Trojan عفونت. معمولا, سازمان های دولتی به عنوان بالاترین گروه خطر، با توجه به چند عفونت Citadel Trojan در ادارات دولتی در لهستان و ژاپن اشاره کرد بودن. با این حال، یک حکومت باید امکان که مجرمان سازمان بهداشت و درمان، شرکت ها، صنعت گاز، موسسات آموزشی و به همین ترتیب هدف ممکن است.

خطرناک ترین چیزی که در مورد Citadel Trojan، این است که بدافزار زئوس اهداف خاص را دنبال و رایانه های آلوده در تصادفی. مجرمان اینترنتی که Citadel Trojan استفاده کنید, از سوی دیگر بسیار خاص و آنها تروجان برای آلوده کاربران در یک کشور خاص در یک شهر خاص استفاده کنید. به عنوان جمله Citadel Trojan به مالکیت معنوی از اکتبر 2012 سرقت شود شناسایی شده است. کارشناسان امنیتی همچنین به اتفاق آرا موافقم که چنین تغییر از سرقت اطلاعات بانکداری به بودن یک ابزار جاسوسی منحصر به فرد است.

یکی دیگر از چیزی است که باعث ایستادگی Citadel Trojan این واقعیت که مجرمان اینترنتی می توانید اسکریپت حملات برای اهداف خاص به جای انتشار عفونت را به طور تصادفی ایجاد است.

با این حال، حتی اگر Citadel Trojan است در حال حاضر تابع اضافی آن که آن نمی تواند به سرقت اطلاعات بانکی دیگر معنا نیست. چون هیچ علائم دقیق برای این عفونت ضروری برای انجام اسکن سیستم منظم با SpyHunter برای جلوگیری از آسیب های جدی است. آنتی ویروس سیستم خود را به روز نگه داشتن احتمالا بهترین اندازه گیری احتیاط است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Citadel Trojan حذف

پاسخ دهید