حذف City Web

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف City Web

این City Web حال تبلیغاتی دیگر پشتیبانی برنامه که sneaks داخل رایانه خود خسته شده اید. هنگامی که آن را وارد سیستم خود آن بلافاصله ارتشاح تمام اصلی مرورگرها، از جمله Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome.

این راه سخت تضمین می کند که کاربران قادر به جلوگیری از تبلیغات ارائه شده توسط مرورگر به سادگی تغییر نخواهد. از آنجا که این برنامه بسیار آزاردهنده و غیرقابل اعتماد، تیم تحقیقات ما را به خلاص شدن از City Web اسرع نشان می دهد.

city web screenshot حذف City Web

دانلود ابزار حذفبرای حذف City Web

چگونه City Web را وارد کنید سیستم شما?

کاربرانی که می خواهید برای جلوگیری از اتفاقات مشابه در آینده باید تبدیل به دقت بیشتری در طول نصب نرم افزار. اول از همه، شما باید تلاش برای دانلود تنها صفحه رسمی است که اطمینان حاصل شود که فرایند روشن است نرم افزار شارژ رایگان فرم. اگر با این حال، این گزینه به شما و یا اگر نرم افزار مورد نیاز در این وب سایت شما نمی توانید در دسترس نیست، شما در طول نصب بسیار مواظب باید باشد. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و توافقنامه مجوز نرم افزار را بخوانید. این اجازه خواهد داد که شما به هر مرحله از فرایند نظارت و توجه برنامه های اضافی. شما باید تمام جعبه که اطلاع رسانی در مورد این برنامه ها به منظور جلوگیری از آنها را از ورود به کامپیوتر خود را پاک کنید. اگر این برنامه در حال حاضر داخل شما باید City Web را حذف کرده.

City Web چکار می کند؟

خطر اصلی ناشی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این اشخاص ثالث ناشناخته است. این برنامه مسئول محتوای تبلیغات است و آن آنها را بررسی. این بدان معنی است که شما به شخص ثالث مخرب در هر لحظه ممکن است در معرض. شما فقط نیاز به طور تصادفی یک آلوده تبلیغات کلیک کنید و شما می تواند نصب نرم افزارهای مخرب. ما نیاز به توضیح است که این می تواند منجر به آسیب جدی به سیستم خود و بنابراین شما باید همه چیز را به اجتناب از آن را انجام دهید. ماندن از تبلیغات ارائه شده و حذف City Web.

علاوه بر ماهیت مشکوک تبلیغات آنها نیز بسیار آزار دهنده و تحریک کننده است. آنها دائما در هر پنجره جدیدی را باز كنید و قطع به مرور خود را ظاهر خواهد شد. انگار که به اندازه کافی خواهد، برنامه نیز زیر فعالیت های آنلاین خود را. این آهنگ به آدرس آی پی شما در مرور تاریخ نمایش داده شد جستجو کلیک و غیره. بعد این اطلاعات برای شخصی سازی تبلیغات شما استفاده می شود. تحمل چنین حمله به حریم خصوصی و خاتمه City Web.

چگونه به حذف City Web

تیم تحقیقات ما آماده گام به گام دستورالعمل در مورد چگونگی از بین بردن City Web. این دستورالعمل ها را دنبال کنید و City Web را حذف کنید. البته، شما به سادگی می توانید دانلود معتبر ضد جاسوس و استفاده از آن خاتمه City Web.

حذف City Web

ویندوز ایکس پی

  • دکمه شروع را کلیک کنید.
  • حرکت به کنترل پنل و افزودن یا حذف برنامه ها را ضربه بزنید.
  • City Web را از کامپیوتر خود حذف کنید.

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • باز کردن منوی شروع و شیر کنترل پنل.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته و City Web را حذف کنید.

ویندوز 8

  • به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تمام برنامه را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب یک برنامه را باز کنید.
  • City Web راست کلیک کنید و حذف برنامه های مشکوک

دانلود ابزار حذفبرای حذف City Web

پاسخ دهید