حذف Cj.dotomi

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Cj.dotomi

اگر ناگهان به Cj.dotomi به هدایت می شوید و مشاهده پنجره های پرشی متعدد، شما به احتمال زیاد با برنامه های پشتیبانی تبلیغات مرتبط آلوده شدند. به زودی به عنوان برنامه کامپیوتر خود را وارد، شما شروع خواهد شد توجه به تبلیغات در همه مورد علاقه مرورگر شما, از جمله Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم همراه با Cj.dotomi به احتمال زیاد شما با تحریک کننده و مانع تبلیغات و همچنین به عنوان اعلان های مختلف حاضر. ما پیشنهاد به اعتماد آگهی های ارائه شده و Cj.dotomi را از سیستم خود حذف کنید.

Cj.dotomi  حذف Cj.dotomi

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cj.dotomi

Cj.dotomi چکار می کند؟

پس سخت Cj.dotomi مربوط به یک سیستم ارتشاح, آن شروع به چند فعالیت مشکوک. اول از همه، نرم افزار به وضوح زیر عادات خود را آنلاین به دلیل آن ارائه کاربران را با تبلیغات سفارشی. از آنجا که آن را بدست آورده پول ترویج اشخاص ثالث، آن قطعا هر چیزی را به شما با کلیک روی تبلیغات را انجام دهد. چنین اطلاعاتی مانند سابقه مرور، جستجو نمایش داده شد، آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، کلیک، و غیره ثبت شده و برای تبلیغات شخصی استفاده می شود. با این حال، این سخت نیز دانش با اشخاص ثالث به اشتراک ممکن است. کاربران به ندرت با چنین گسترش غیرقابل کنترل اطلاعات خود راضی هستند و بنابراین تصمیم به از بین بردن Cj.dotomi.

شما همچنین باید بدانید که اشخاص ثالث آگهی توسط این برنامه بسیار غیرقابل اعتماد هستند. در حالی که نرم افزار قطعا مخرب نیست، آن ممکن است چنین صفحات را ضامن است. Cj.dotomi اشخاص ثالث تبلیغ آن را بررسی، نتیجه آن غیر ممکن می گویند پس از کلیک کردن تبلیغ ارائه شده چه نوع از صفحه شما را وارد کنید. به خاطر این سهل انگاری شما مجرمان اینترنتی که احتمالا نتیجه عفونت مخرب روبرو می شوند. اگر شما در مورد امنیت کامپیوتر شما را مراقبت، به محض این که شما آن را در کامپیوتر خود را متوجه شما Cj.dotomi باید حذف.

اکثر کاربران نمی نصب Cj.dotomi سخت به یاد داشته باشید. دلیل این امر آن شیوه مخفی توزیع به نام “بسته بندی” است. اگر شما اغلب دانلود برنامه ها از صفحات غیر رسمی و یا حتی مشکوک، شانس هستند که شما در حال حاضر بیش از یکی از برنامه های نامطلوب در کامپیوتر خود دارید. برای جلوگیری از چنین infiltrations در آینده شما باید استفاده از وب سایت رسمی و یا حداقل با دقت مانیتور هر توقف برنامه جادویی نصب. گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و توافق مجوز نرم افزار را بخوانید. بسیاری از برنامه های اضافی هستند در این نوشتار شما را فراهم می کند با فرصت به آنها بردارید که افشا می شود.

چگونه به حذف Cj.dotomi

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Cj.dotomi، باید دستورالعمل توسط مرکز تحقیقات ما آماده شده و نمایش داده شده در این مقاله را دنبال کنید. از سوی دیگر کاربران نیز معتبر و قدرتمند ضد جاسوس افزار برای حذف Cj.dotomi استفاده کنید. خرید چنین برنامه و اسکن کل سیستم خود را با آن. بعد از برداشتن Cj.dotomi مشروع کامپیوتر امنیت نرم افزار قادر به محافظت از سیستم شما را از تهدیدات مشابه در آینده خواهد بود.

خاتمه Cj.dotomi

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R و نوع را در صفحه کنترل را کلیک کنید.
  • شیر را وارد کنید و حذف نصب یک برنامه را باز کنید.
  • حذف Cj.dotomi.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Cj.dotomi را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • باز کردن شروع منو و دکمه کنترل پنل.
  • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها و پاک کردن Cj.dotomi.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cj.dotomi

پاسخ دهید