حذف ClickCaption

دسته‌بندی نشده

ClickCaption چیست؟

ClickCaption برنامه تبلیغات پشتیبانی توسعه یافته توسط دلاور LLC است. از آنجا که آن را به عنوان علاوه بر این بسیار مفید برای سیستم خود را تبلیغ بسیاری از کاربران آن را از ClickCaption.com صفحه رسمی دانلود. این برنامه را برای غنی سازی تجربه با ارائه شما با ویکی پدیا یا بینگ توضیح کلمه ناشناخته در برخی از وب سایت ادعا می کند. همه شما باید انجام دهید این است که برجسته کلمه و نتیجه در همین صفحه نمایش داده خواهد شد. این سخت است که به طور خودکار بر روی Internet Explorer و Firefox موزیلا دریافت، اما آن نیز می توانید بر روی Google Chrome نصب شده. علی رغم این توضیحات وعده ما توصیه به حذف ClickCaption.

ClickCaption حذف ClickCaptionدانلود ابزار حذفبرای حذف ClickCaption

ClickCaption چکار می کند؟

اگر شما برنامه را از صفحه رسمی آن نصب شده سپس شما در حال حاضر که توسط اشخاص ثالث پشتیبانی شود، بدانید. چون برنامه های تبلیغی طرفداران خود را نظارت بر این منبع نگرانی برای کاربران باشد. از آنجا که اکثر تبلیغات از آنها آمده است، آن را کاملا روشن است که تبلیغات ارائه شده کاملا امن نیست می شود. حضور این نرم افزار را بدان معنی است که تبلیغات در هر پنجره جدیدی باز می کنید ظاهر خواهد شد، اما شما هرگز خواهد شد مطمئن, اگر آنها شما را مستقیم به وب سایت راست. این کاملا امکان پذیر است، که شما را وارد کنید یک صفحه خراب است که متعلق به اشخاص ثالث مخرب است. چنین برخورد می تواند نتیجه عفونت جدی مخرب. امنیت کامپیوتر خود را به طور جدی و خلاص شدن از شر ClickCaption.

اگر شما نصب سخت داوطلبانه، البته، تبلیغات تعجب برای شما نخواهد بود. اگر برنامه وارد کامپیوتر خود را مخفیانه همراه با نرم افزار رایگان, زمانی که شما متوجه آگهی های مشخص شده به عنوان ‘تبلیغات توسط زیرنویس کلیک کنید’, ‘طراحی شده توسط زیرنویس کلیک کنید’ با این حال، سپس شما قطعا شگفت زده خواهد شد و یا ‘کلیک کنید تبلیغات زیرنویس’. کاربران پس از آن آمد به این شیوه مخفی متوجه برنامه هرگز حضور خود را تحمل می باید. از بین بردن ClickCaption اسرع وقت است.

ما همچنین می خواهم به منظور جلب توجه به این واقعیت است که تبلیغات نمایش داده شده خیلی خوب با سوالات جستجو اخیر مربوط. این بدان معنی است که سخت آهنگ فعالیت های اینترنتی خود، سوابق کلیک و سابقه مرور شما را بررسی می کند. این دانش اجازه می دهد تا برنامه برای شما در حال حاضر با تبلیغات شخصی. به یاد داشته باشید که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مراقبت تنها درباره ارتقاء محصولات اشخاص ثالث. با هر کلیک روی لینک پیش تعیین شده این برنامه درآمد افزایش می یابد. البته مطمئن ترین اقدام به فسخ ClickCaption خواهد بود.

چگونه به حذف ClickCaption

واضح است که ClickCaption نه یک برنامه قابل اعتماد است. باید خرید معتبر ضد جاسوس و از بین بردن ClickCaption با آن. اگر شما مایل به حذف ClickCaption خودتان انجام شما گام به گام دستورالعمل اين ماده را پیدا کنید. کدام گزینه شما انتخاب می کنید, مطمئن به حذف ClickCaption.

حذف ClickCaption

ویندوز 8

  1. به گوشه سمت راست پایین صفحه بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
  2. صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  3. حذف ClickCaption

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  2. لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و ClickCaption را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف ClickCaption.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ClickCaption

پاسخ دهید