حذف ClicknMark

دسته‌بندی نشده

ClicknMark چیست؟

ClicknMark یک برنامه کاملا آزار دهنده را به مردم وابسته به وب سایت مراجعه و افزایش خود صفحه مرتبه و یا فروش است که طراحی شده است. همین دلیل است که این نمایش تجاری اطلاعیه های پاپ آپ در متن آگهی بنر تبلیغاتی و محتوای مشابه که با لینک های مختلف پر شده است. اگر شما فکر می کنید که این برنامه به دنبال کمک به شما مقداری پول ذخیره کنید، شما باید متوقف که انجام شود. بله، ClicknMark هشدار مردم در مورد تخفیف، کوپن و چیزهای مشابه اما آن که فقط برای هدایت آنها به سایت های پیش تعیین شده کند. علاوه بر این، این برنامه می توانید به راحتی ردیابی عادات مرور خود را و جمع آوری چنین اطلاعاتی بیشتر در تعداد بازدید وب سایت و اطلاعات که بر آنها وارد شد. مراقب باشید که این برنامه ممکن است رایانه شما را در یک بسته نرم افزاری با برنامه های دیگر نفوذ. اگر ویروس ClicknMark در حال حاضر بر روی آن نشان داد است، شما باید بدون اتلاف زمان و اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ClicknMark

به محض این که این برنامه را که به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا ناخواسته برنامه خوانده شده است آن را وارد “تبلیغات توسط ClicknMark” و به همین ترتیب نشاندار شده با پیام ها بر روی کامپیوتر ظاهر می شود. در بسیاری از موارد، مردم دانلود برنامه چنین تفکر که آنها می تواند بهبود تجربه مرور خود و کمک به آنها مقداری پول ذخیره کنید. با این حال، در بسیاری از موارد آنها را تا پایان با یک برنامه کاملا آزار دهنده، که نمایش تجاری تبلیغات پاپ آپ بدون توجه به چه وب سایت آنها را وارد کنید. با راه، بسیاری از اخبار که در حال حاضر درگیر شده اند ClicknMark توزیع ویروس وجود دارد. همین دلیل است که ما همیشه توصیه نصب سفارشی و یا پیشرفته انتخاب هنگام دانلود اخبار از وب سایت. این گزینه مردم برای انتخاب کردن از تمام برنامه های ناخواسته افزودنی و افزونه توانایی. ClicknMark تغییر مسیر، مرورگر را آهسته فراز و کارهای مشابه به وضوح نشان می دهد این واقعیت است که کامپیوتر در حال حاضر چنین برنامه تحت تاثیر قرار است.

remove clicknmark حذف ClicknMark

چگونه برای حذف ClicknMark

اگر ClicknMark ربوده هر مرورگر شما نمی اتلاف وقت خود و اسکن سیستم با SpyHunter یا دیگر ابزار ضد بدافزارها. همچنین، مطمئن شوید که شما کامل حذف آن توسط دستورالعمل های زیر را:

حذف نرم افزار، که مربوط به ویروس WebGet:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو برنامه به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند ClicknMark، LyricsViewer، LyricXeeker، 1.3 پلاس HD، LyricsGet، BetterSurf، Downloadkepper، SurfEnchance، Feven 1.7، LyricsWoofer، LyricsFan، SimpleLyricsetc.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ClicknMark حذف ClicknMark از Internet Explorer:
1. باز کردن Internet Explorer، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو–> ‘Internet Explorer تنظیمات بازنشانی’ “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

ClicknMark از حذف موزیلا Firefox:
1. باز کردن موزیلا Firefox، به “کمک” بخش -> ‘اطلاعات عیب یابی’.
2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد Firefox” چند بار و ‘پایان’.

ClicknMark از حذف گوگل Chrome:
1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر گوگل Chrome، را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
2. در اینجا به دنبال ClicknMark و دیگر نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

پاسخ دهید