حذف ClipyHD

دسته‌بندی نشده

ClipyHD چیست؟

ClipyHD برنامه سخت است که شما با ClipyHD پاپ آپ و سایر انواع آگهی های تجاری است. برنامه هیچ فایده ای برای کاربران کامپیوتر است و تنها دلیل آن ایجاد شد به سود ترویج وب سایت های مختلف است. بنابراین مرورگر شما با تبلیغات برچسب “گفتنیها توسط ClipyHD”، “طراحی شده توسط ClipyHD”، پر خواهد شد “ClipyHD معاملات” و غيره.

این برنامه معمولا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه می آید. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است یعنی شما هر کدام یک از مرورگر خود شما با استفاده از آن آزاردهنده است. توصیه می کنیم به ClipyHD را از سیستم خود حذف کنید.

ClipyHD  حذف ClipyHD

دانلود ابزار حذفبرای حذف ClipyHD

ClipyHD چگونه کار می کند؟

پشتیبانی برنامه های کاربردی مانند ClipyHD معمولا همراه با نرم افزار آزاد آمده است. بنابراین اگر شما به تازگی به دست آورد نرم افزار رایگان از سایت های مانند softonic.com cnet.com download.com یا صفحه وب مشابه، این است که چگونه ClipyHD کردم دسترسی به کامپیوتر شما. کاربران کامپیوتر به ندرت است بررسی تمام اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب و که چگونه به طور بالقوه ناخواسته دریافت برنامه های نصب شده. دفعه بعد حتما به همه اطلاعات ارائه شده در توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را بررسی کنید و انتخاب کنید جستجوی پیشرفته نصب به نرم افزار اضافی بردارید. بهتر است برای جلوگیری از adware از برخورد را با آن پس از آن است.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را در کامپیوتر خود را نگه داشتن یک ایده خوب برای یک زن و شوهر از دلایل نیست. اول از همه، آن اختلال مرور خود را با فراهم کردن شما را با انواع تبلیغات بی فایده است. ثانیا، این تبلیغات در اتصال اینترنت خود را آهسته کنید. علاوه بر این، این برنامه آهنگ، کوکی ها و سوابق عادات مرور خود را. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شخصی سازی تبلیغات شما و یا می تواند آن را به شخص ثالثی فروخته است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ClipyHD شما را با اطلاعات نادرست و لینک های مخرب حاضر ممکن است. اگر شما به دنبال یک لینک خراب شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب که باعث آسیب بسیار بیشتر از سخت خود را آلوده. به محض این که شما می توانید بنابراین شما باید ClipyHD خاتمه دهد.

چگونه به حذف ClipyHD

برای خلاص شدن از شر ClipyHD شما برای حذف نصب برنامه که اومد به همراه داشته باشد. اگر شما می دانید چه برنامه است که شما می توانید حذف آن را از طریق شروع -> کنترل پنل -> حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها. اگر شما با استفاده از ویندوز 8 شما می توانید دسترسی کنترل پنل با ورود به آن را در جعبه جستجو (برنده + S). پس از آن، شما نیز باید برای پاک کردن ClipyHD از مرورگرهای خود را. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است. اگر با این حال، شما که برنامه را حذف کنید و یا شما فکر می کنید که ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته در سیستم شما ندانید ابزار حذف تروجان برای حذف ClipyHD استفاده کنید. این راه حل قابل اطمینان تر است و آن همچنین شما با حفاظت کامل سیستم فراهم خواهد کرد.

حذف ClipyHD

حذف ClipyHD از موزیلا Firefox

  • در منو کلیک کنید و افزودنی را انتخاب کنید
  • پاک کردن ClipyHD در قسمت الحاقات

حذف ClipyHD از Google Chrome

  • باز منو و ابزار را انتخاب کنید–> برنامه های افزودنی
  • کلیک بر روی آیکون سطل زباله در کنار ClipyHD

از بین بردن ClipyHD از Internet Explorer

  • روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و افزودنی مدیریت کنید
  • برو به نوار ابزارها و پسوندها
  • ClipyHD را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ClipyHD

پاسخ دهید