حذف ClixSense Toolbar

دسته‌بندی نشده

حذف ویروس ClixSense Toolbar (راهنمای حذف)

ClixSense Toolbar hijacker مرورگر است که معمولا همراه با انواع نرم افزار رایگان است که شما می توانید از اینترنت دانلود شده است. چون آن صفحه به مرورگر وب شما و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را به search.conduit.com بدون اجازه شما تغییر ClixSense hijacker مرورگر محسوب می شود.

توضیحات ClixSense Toolbar

ClixSense Toolbar Hijacker مرورگر است که موتور جستجوی ریدایرکت به ClixSense.com، یک بار سیستم خود را از طریق این ویروس آلوده می شود، آن را ربودن مرورگر و آن را به موتور جستجوی ریدایرکت به دیگر وب سایت های مرتبط است که به کاربر بی فایده است. این ویروس نقض حریم خصوصی خود را با استفاده از تاکتیک های مضر و در نهایت سیستم خود را نا امن می سازد. در حالی که شما بازدید وب سایت ديپلمات این ویروس میشود از طریق اینترنت دانلود, دانلود فیلم و یا موسیقی یا اشتراک پست الکترونیکی پیوست آن نصب این و آن سکوت حملات مرورگر مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا Fire Fox و گوگل کروم. آن دیگر و سپس این تنظیم پیش فرض را تغییر دهید; تغییر صفحه اصلی خود و نمایش تعداد زیادی تبلیغات پاپ آپ که بسیار تحریک کننده است. این تغییرات تنظیمات رجیستری، مدیر وظیفه فعال شده و دیگر مهم ویندوز سیستم فایل های و کندی کامپیوتر نیز باعث می شود. دلیل آن می تواند باعث خرابی کامل کامپیوتر ClixSense Toolbar زودتر باید حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف ClixSense Toolbar

ClixSense toolbar حذف ClixSense Toolbar

ClixSense Toolbar چیست؟

دلیل آن طول می کشد کنترل مرورگر وب و چیزهای کاربر را ممکن است به طور خاص درخواست می کند ClixSense Toolbar اغلب به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی است. حتی اگر مجموعه صفحه شما “صفحه اصلی” به عنوان مثال، ClixSense سایت خود (http://search.conduit.com/) نشان می دهد. و یا هنگامی که شما سعی می کنید برای رسیدن به گوگل یا بینگ برای انجام یک جستجو مرورگر به جستجو ClixSense (search.conduit.com) هدایت خواهد شد. یک نوار ابزار نیز در بالای پنجره مرورگر شما ظاهر می شود.

مشخصات فنی نه ویروس، اما آن مقدار زیادی از صفات مخرب مانند rootkit قابلیت به قلاب به عمق سیستم عامل، مرورگر ربودن و به طور کلی فقط تجربه کاربر دخالت نمایشگاه. این صنعت به طور کلی اشاره به آن به عنوان “توله سگ”، و یا برنامه های ناخواسته.

چطور بود دریافت ClixSense Toolbar

شاید شما نصب نرم افزار رایگان است که در داخل نصب آنها ClixSense Toolbar، مانند یادگیری زبان و ClickDownload و DealFinder و Yontoo یا FBPhotoZoom همراه بود. هر یک از این محصولات می توانید نصب کنید ClixSense Toolbar. چه حتی بیشتر احتمال دارد که شما نصب بعضی از برنامه های دیگر آمد که با نوار جستجو ClixSense و شما را متوجه نشدم هنگام نصب کردم است — شما موفق به لغو انتخاب آن به عنوان اختیاری سوار-امتداد در طول فرایند نصب چیزی است که شما در واقع می خواستم. برنامه های مختلفی در کرک را download.com توزیع شده اند ClixSense Toolbar همراه, برای مثال. وقتی که نصب شده, آن خود را به ویندوز و اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس و کروم، ساختن آن دشوار برای حذف قلاب.

چرا شما نیاز به حذف نوار ابزار و ClixSense جستجو

بنابراین بسیار مهم است برای حذف این ویروس به دلیل آن را می دزدد اطلاعات شخصی خود را مانند جزئیات حساب بانکی، کارت های اعتباری و رمز عبور و غیره است. این ویروس نمایش پاپ متعدد یو پی اس به شما فکر می کنید که داده های خود را در معرض خطر بالا و نهایت آن دولت شما را به خرید برنامه برای حذف این ویروس را می سازد. پیشنهاد می کنم کل کاربر دون اعتماد چنین چون آن تنها آمدن از ClixSense Toolbar و این ویروس توسط هکر سایبری به کاربر گمراه کردن و فریب دادن پول از آنها طراحی شده است.

چگونه به حذف نوار ابزار و ClixSense جستجو

من توصیه می شود برای تمام کاربران است که ClixSense Toolbar به حذف اسرع و همیشه توجه در حالی که نصب هر برنامه و یا نرم افزار.

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. ClixSense Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از ClixSense Toolbar برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف ClixSense Toolbar

پاسخ دهید