Clkmon.com حذف

Browser Hijacker

Clkmon.com تغییر مسیر چیست؟

Clkmon.com برنامه سخت آزار دهنده است که به تازگی متوجه شده است در بسیاری از سیستم های کامپیوتری است. این برنامه قادر به نصب همراه با نرم افزار رایگان آنلاین است. تا زمانی که شروع به فعالیت خود را مزاحم معمولا کاربران آن را متوجه نمی. Clkmon.com تغییر تنظیمات مرورگر خود را پس از آن همواره می تواند شما را به وب سایت های ناآشنا هدایت و جمع آوری اطلاعات درباره عادات مرورگر خود را.

نمی شود اما می تواند باعث پیامدهای آزار دهنده برخی از نرم افزارهای مخرب در نظر گرفته. برخی از مردم فکر می کنم که این برنامه فقط باعث تغییر مسیر و بد فقط درباره آن فکر می کنم که اینترنت به مرور به طور معمول اجازه نمی دهد و وقت خود را مصرف. با این حال، شما که در آن شما می توانید نرم افزارهای مخرب به رایانه شما نفوذ آن می تواند شما را به وب سایت های خطر بیافتد هدایت که باید آگاه باشند. علاوه بر این، Clkmon.com می توانید اطلاعات در مورد وب سایت که شما در حال بازدید از چه هستند نمایش داده شد جستجو و اطلاعات حتی حساس مانند logins و کلمه عبور می نماید. بعد این داده ها برای اشخاص ثالث فروخته می شود و آن را برای اهداف بازاریابی استفاده می شود.

چرا من باید Clkmon.com را حذف کنید؟

شما باید Clkmon.com از کامپیوتر شما بلافاصله پس از توجه به آن اقدام بر روی سیستم خود حذف کنید. آن ممکن است نگاه مثل تنها ناراحتی باعث می شود اما در واقع مشکلات ممکن است بسیار جدی تر از شما فکر می کنید. شما می توانید دستورالعمل حذف زیر همه شما باید انجام دهید به منظور از بین بردن این تحریک کننده برنامه توضیح می دهد که:

چگونه برای حذف Clkmon.com

اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر حذف کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter. رفتن به کنترل پنل > افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی اگر وجود دارد هر گونه برنامه های ناآشنا مربوط به Clkmon.com. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.

حذف نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:

  • برای اینترنت اکسپلورر: برو به “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. دنبال Clkmon.com و آن را غیر فعال.
  • برای گوگل کروم: کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Clkmon.com، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
  • برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Clkmon.com، آنها را غیرفعال کنید.

اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر را بررسی کنید. اگر شما هر گونه آدرس ناآشنا، آن را با خود را، جایگزین مانند google.com.دانلود ابزار حذفبرای حذف Clkmon.com

پاسخ دهید