Cloud Desktop حذف

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد چگونگی حذف Cloud Desktop

Cloud Desktop است که هنوز برنامه دیگری است که شما ممکن است با تبلیغات سیل، باعث تغییر مسیر به وب سایت های نا آشنا و تغییرات ناخواسته سیستم آغاز پشت سر خود را. این برنامه به راحتی قربانی خود کامپیوتر بسیار بی سر و صدا و unnoticeably را وارد کنید. است که چرا بسیاری از کاربران اینترنت تماس ویروس Cloud Desktop. نگران نباشید، این درست نیست و این نرم افزار مشکوک به سختی آسیب های شما و یا کامپیوتر شما مطرح می توانید. اگر می خواهید برای جلوگیری از تبلیغات Cloud Desktop و Cloud Desktop تغییر مسیر تا آنجا که شما می توانید با این حال، شما از این برنامه باید بماند.

اگر ارزش حریم خصوصی شما به محض این که آن را وارد رایانه شما در واقع شما نیز این مورد حذف این نرم افزار مشکوک باید. بلافاصله پس از حذف این برنامه مشکوک شما باید کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cloud Desktop

cloud desktop ads Cloud Desktop حذف

چگونه ربودن Cloud Desktop می توان کامپیوتر من?

پس از انجام یک تحقیق کوچک ما پیدا کرده اند که Cloud Desktop عمدتا با کمک اخبار، sharewares و دیگر برنامه های کاربردی رایگان انتشار ویروس است. این روش ناعادلانه توزیع بسیار موثر است زیرا بسیاری از کاربران اینترنت موفق به بررسی کنید چه برنامه هایی که نصب آنها و چه پیوست ناخواسته در بسته نرم افزاری با آنها ارائه می گردد. نگران نباشید، اگر شما به اندازه کافی توجه شما به راحتی می توانید این نقطه یا مزاحم مشابه و حذف آن را بدون شکستن عرق. شما فقط نیاز به بررسی هر برنامه تک است که می خواهید نصب و انصراف از پیشنهاد Cloud Desktop ویروس بر روی سیستم نصب کنید. علاوه بر این، مراحل نصب را با کلیک کردن دکمه بعدی تمام وقت عجله. در عوض، نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب و دقت تمام پیشرفت را دنبال کنید. اگر شما این کار، شما باید توانایی این ضمیمه ناخواسته را پاک کنید و ادامه نصب.

چگونه برای از بین بردن Cloud Desktop از کامپیوتر من?

متاسفانه، این روش هر بار تنها کار کند. گاهی Cloud Desktop یا مشابه مزاحم ناخواسته لغزش ممکن است خسته شده اید. است که چرا ما همیشه توصیه می کنیم داشتن یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار.

این راهنمای ساده را دنبال کنید و با خیال راحت Cloud Desktop را از کامپیوتر خود حذف کنید:

حذف نرم افزار، که مربوط به Cloud Desktop:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Cloud Desktop، Supra پس انداز، weDownload مدیریت PureLead، به دنبال جستجو کمک می کند، دوباره Markable زامبی هشدار Wajam، سرور کوپن، اب نبات چوبی, HD به همراه کل UTUobEAdaBlock محافظ امن، SupTab، ValueApps، اب نبات چوبی، نسخه به روز نرم افزار، DP1815، پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان 1.3 Plus HD BetterSurf، وب قابل اعتماد، PassShow، LyricsBuddy-1، PureLeads، Media Player 1.1، RRSavings، Feven Pro 1.2، Websteroids، صرفه جویی در گاو، HD-Plus 3.5، پاسخ markit، و غیره.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Cloud Desktop از مرورگر حذف:

اینترنت اکسپلورر:

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

1. کلیک بر روی دکمه منوی کروم در مرورگر گوگل کروم, را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
2. در اینجا به دنبال Cloud Desktop، و دیگر نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Cloud Desktop

پاسخ دهید