cltmng.exe حذف

دسته‌بندی نشده

cltmng.exeچیست؟

cltmng.exe بخشی از مجرا hijacker مرورگر است که به طور خاص هدف فایرفاکس و کروم است. پسوندی که کاربران برای استفاده از مجرا جستجو (search.conduit.com) را نصب می کند. سوزن می گویند، آن را برای ویندوز ضروری است و ممکن است مشکلات شود. این برنامه مانع از تغییر صفحه اصلی و تنظیمات جستجو است که ایجاد شده توسط نرم افزار مجرا افزونه های مرورگر وب رقیب دیگر می شود. آن هر گونه تلاش برای بازگرداندن پیش فرض موتور جستجو و صفحه اصلی را مسدود می کند. آن کردن سرعت کامپیوتر خود، به ویژه هنگامی که آنلاین ممکن است. علاوه بر این، نرم افزار مجرا نمایش تبلیغات در کامپیوتر آلوده و تغییر مسیر کاربران به search.conduit.com زمانی که به طور مستقیم از طریق نوار آدرس جستجو. توصیه میکنم شما را به cltmng.exe را از رایانه خود حذف کنید.

شما نا امید با عملکرد خارق العاده کامپیوتر شما?

رایانه شما در حال اجرا بسیار به آرامی از قبل? مرورگر وب خود را اصلاح شده است؟ اگر بله, سپس آن نشان می دهد که کامپیوتر شما با cltmng.exeآلوده کردم. یک برنامه بسیار مخرب است که به تازگی توسط مجرمان اینترنتی برای هک کامپیوتر شما و به شما معرفی شده است مشکلات روبرو هستند. به طور کلی زمانی که شما بازدید صفحات وب هر عفونی را به سیستم شما می آید یا هر نرم افزار را از یک منبع نا بارگیری. این تغییر تنظیمات کامل از رایانه شما شامل تنظیمات DNS تنظیمات مرورگر وب اینترنت و تنظیمات سیستم بدون اجازه شما و تمام فایل های داده موجود در سیستم آلوده کاملا غیر قابل دسترس می سازد.

علاوه بر این، cltmng.exe گاهی هدایت شما به صفحات وب سایت جعلی و آلوده دیگر زمانی که شما برای مرور اینترنت و نه اجازه می دهد تا آزادانه از اینترنت استفاده کنید. آن پنجره های پرشی چند آگهی ناخواسته و جعلی بر روی کامپیوتر آلوده روی صفحه نمایش و بنابراین کاهش سرعت عملکرد آن را کند می کند. cltmng.exe مجرمان اینترنتی به سرقت تمام خود را از اطلاعات محرمانه و همچنین مالی کمک می کند تا به منابع غیر قابل اطمینان ارائه می شود و باعث می شود شما قربانی سرقت هویت و ورشکستگی. بنابراین، آن را به cltmng.exe به سرعت از سیستم خود حذف و آن را محافظت از بیشتر فساد پيشنهاد می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف cltmng.exe

پاسخ دهید