حذف CltMngSvc.exe

Browser Hijacker

CltMngSvc.exe چیست؟

CltMngSvc.exe یک فایل اجرایی است که می آید همراه با مجرا مرورگر فایرفاکس است. برنامه های افزودنی مرورگر مجرا و نوار ابزار است که اغلب به عنوان پشتیبانی برنامه های طبقه بندی شده. نسخه 9 فایل وجود دارد. نسخه شناخته شده ترین مسئول برای به روز رسانی خودکار برای نرم افزار مجرا به نام محافظت از جستجو است.

اگر اخیرا سعی کردم به پاک Conduit toolbar و آیا این کار را درست CltMngSvc.exe شده اند ممکن است پشت سر گذاشت. شما می توانید بررسی کنید اگر وجود دارد CltMngSvc.exe روند در مدیر وظیفه ویندوز. برای از بین بردن CltMngSvc.exe، به اندازه کافی برای فقط این پردازش را پایان نخواهد، شما باید به درستی حذف Conduit toolbar.

cltmngsvc.exe حذف CltMngSvc.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف CltMngSvc.exe

محافظت از جستجو چگونه کار می کند؟

حفاظت از جستجو توسط مجرا برنامه ای که قرار است به جلوگیری از اشخاص ثالث و کاربران کامپیوتر از تغییر تنظیمات مرورگر خود است. برنامه صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می کند. حفاظت از جستجو است که معمولا از طریق Conduit toolbars های مختلف توزیع شده است. هنگامی که برنامه نصب می شود هر زمان که کامپیوتر خود را روشن کنید طوری که آن را به طور خودکار اجرا می شود آن پس زمینه راه اندازی گزینه های به سیستم شما می افزاید. بدیهی است که سرعت سیستم شما بدن افت می کند. همچنین می افزاید: سرویس ویندوز یعنی CltMngSvc.exe فایل. پرونده های دیگری است که در طول راه اندازی دریافت می شود SPSetup.exe است.

حفاظت از جستجو صفحه رسمی ندارد و معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان توزیع شده است. برنامه صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به search.conduit.com در تمام مرورگرهای وب خود را تغییر می دهد. تا زمانی که شما برنامه حذف این تغییرات نمی تواند باطل باشد. علاوه بر این، این نیز مرورگر خود با پاپ آپ، تبلیغات، آگهی ها و غيره پر می کند. موتور جستجوی اصطلاح به نوبه خود شما با لینک در حال حاضر خواهد شد. تمام این اطلاعات تجاری بدون کسب و کار که در مرورگر خود است. است که چرا شما باید خاتمه به محافظت از جستجو و نتیجه خلاص شدن از CltMngSvc.exe.

چگونه به حذف CltMngSvc.exe

به عنوان آن در حال حاضر، به منظور حذف CltMngSvc.exe شما نیاز به درستی حذف برنامه مجرا است که در سیستم شما ذکر شده است. اگر شما سعی در حال حاضر برنامه های مرتبط با CltMngSvc.exe از طریق کنترل پنل را حذف و شکست خورده، شما ممکن است بخواهید به دانلود ابزار حذف تروجان است که اسکن کامپیوتر شما، همه عناصر مشکوک را شناسایی و خاتمه CltMngSvc.exe همراه با آنها. علاوه بر این، این نیز ایده خوبی است به یک ابزار قدرتمند ضد بدافزارها نصب زیرا آن خواهد شد نه تنها CltMngSvc.exe را حذف کنید، اما همچنین محافظت کامپیوتر شما از برنامه های ناخواسته در آینده است. اگر شما سعی نیست برای حذف نصب برنامه مجرا از طریق کنترل پنل شما می توانید سعی کنید برای انجام آن حذف دستی با استفاده از راهنمای زیر.

راهنمای در مورد حذف CltMngSvc.exe

ویندوز ایکس پی

 • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل بروید
 • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • انتخاب نرم افزار مجرا
 • حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
 • برای حذف برنامه برو
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 • حرکت دادن مکان نما به گوشه سمت راست پایین
 • روی تنظیمات کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • نرم افزار ناخواسته خاتمه دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CltMngSvc.exe

پاسخ دهید