حذف Codec Acceleration

دسته‌بندی نشده

توصیه های در مورد چگونگی حذف Codec Acceleration

Codec Acceleration نرم افزار بسیار غیرقابل اعتماد است که شما باید نصب نشده است. این نرم افزار مشکوک به عنوان یک فرمت برای مرورگر خود را (Google Chrome Internet Explorer و Firefox موزیلا) که وعده افزایش ویدیوی مشاهده گزینه های تبلیغ می شود. این برنامه ارائه می دهد ویژگی های از قبیل سریعتر HD جریان ویدئو، ویدئو سریع تر بارگذاری زمان، و غیره. با این حال، ما مطمئن است که شما دریافت کنید که آنچه را وعده داده شده است.

در واقع Codec Acceleration به عنوان یک برنامه نوع سخت است که کامپیوتر شما ممکن است بسیار سکوت را وارد کنید و صفحه نمایش پاپ آپ مزاحم هر چند ثانیه طبقه بندی. است که چرا بسیاری از قربانیان خود را با فرض Codec Acceleration که یک عفونت ویروس مخرب است. نگران نباشید، این فرمت پشتیبانی به سختی شما هیچ آسیبی مطرح می توانید. با این حال، اگر شما با کلیک روی این تبلیغات سرزده هیچ گفتن که در آن شما می توانید هدایت ممکن است وجود دارد.

Codec Acceleration حذف Codec Acceleration

دانلود ابزار حذفبرای حذف Codec Acceleration

چگونه Codec Acceleration می ربودن به کامپیوتر من?

Codec Acceleration ویروس متکی به یک زن و شوهر از روش های ناعادلانه توزیع. همانطور که ما در بالا ذکر شده, اول از همه، این نرم افزار بی فایده به عنوان یک ابزار مفید ترویج است. است که چرا بسیاری از کاربران اینترنت دانلود Codec Acceleration داوطلبانه. همانطور که می توانید تصور کنید, ما قویا توصیه به انجام این کار. ثانیا، این فرمت مشکوک روش توزیع است که بسته بندی نامیده می شود استفاده کنید. به عبارت دیگر شما ممکن است Codec Acceleration تبلیغات را مشاهده و تجربه تغییر مسیر مختلف درست پس از نصب نرم افزار تردید از یک منبع ناشناخته است. در واقع امنیت رایانه و اطلاعات گرانبها است که ذخیره شده در درون کاملا در دست شما یاد داشته باشید که. بنابراین، بهتر است از تجربه به عواقب مضر محتاط تر است. اگر شما نمی خواهید برای دریافت Codec Acceleration ویروس، شما باید با دقت بررسی تمام برنامه های که می خواهید نصب. اگر شما موفق به نقطه این دلبستگی ناخواسته, شما ممکن است بسیار اذیت.

چگونه Codec Acceleration را از رایانه خود حذف کنید؟

نگران نباشید اگر این نرم افزار بی فایده است نفوذ به کامپیوتر شما. تا زمانی که شما برای جلوگیری از کلیک کردن بر روی آگهی های Codec Acceleration، شما باید امن باشد. با این وجود، بررسی برنامه به تازگی نصب شده و حذف این نرم افزار. این دستورالعمل ها به شما کمک می کند.

Codec Acceleration از رایانه خود حذف:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به تازگی نصب شده/ناآشنا برنامه ها مانند کدک شتاب SaverAddon SupTab WebSaver خرید افزونه ValueApps اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

خاتمه Codec Acceleration از مرورگر:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Codec Acceleration

پاسخ دهید