حذف Codec.mediacrow.eu

دسته‌بندی نشده

چگونه به حذف پنجره های بازشو Codec.mediacrow.eu (راهنمای حذف)

پنجره Codec.mediacrow.eu یک پیام جعلی است که نمایش داده شده در کامپیوتر است که با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، مرورگر پلاگین و یا دیگر برنامه های ناخواسته آلوده شدند است. اگر چه این پیام شبیه به روز رسانی برای یکی از ابزار های مشروع خود، در واقع دریافت ها ناخواسته برخی از پنهان. توصیه می شود برای ماندن این پیام و حذف تمام برنامه ها که می تواند به نوعی مربوط به کلاهبرداری.

mediacrow حذف Codec.mediacrow.euدانلود ابزار حذفبرای حذف Codec.mediacrow.eu

Codec.mediacrow.eu شرح

Codec.mediacrow.eu تبلیغات بازشو در مرورگر شما ظاهر می شود به عنوان مثال و در مورد ما در گوگل کروم است، اما همچنین ممکن است در اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس اتفاق می افتد. این تبلیغات Codec.mediacrow.eu یک افزونه مرورگر مخرب مثلا “Adware.BetterSurf” ایجاد می شود. این پسوند مرورگر مخرب پرهای به ترویج تبلیغات از طریق این وب سایت استفاده کنید. تبلیغات از Codec.mediacrow.eu به سادگی برای ارسال ترافیک وب سایت به همکاران را درآمد حاصل از این تبلیغات با استفاده از بازاریابی از طریق دامنه superfish.com و دیگر شبکه های مشکوک تبلیغات استفاده می شود.

پسوند مرورگر مخرب که باعث تبلیغات Codec.mediacrow.eu برای یک چیز، به بررسی رفتار خود را مرور و درآمد با تبلیغات ساخته شده است. آگهی های سبز کلمات کلیدی زیر خط دار است که آگهي و دیگر تبلیغات ناخواسته در مرورگر شما نشان می دهد را نشان می دهد. پنجره های بازشو از تبلیغات حلال با پیشنهادات، تخفیف و کوپن به پنجره های پرشی که جاوا یا فلش پلیر بروز رسانی به منظور نصب نرم افزار تبلیغاتی بیشتر به کامپیوتر شما می باشد.

معمولا پنجره Codec.mediacrow.eu تلاش برای کوپن های مرتبط با نصب برنامه ها، مانند CouponBuddy پس انداز عظیم صرفه جویی اتمی یا برنامه های مشابه است که مربوط به بازاریابی وابسته است. اگر چه ویروس نیستند این برنامه ها بسیار آزار دهنده است و آنها تداخل را تجربه و کار به عنوان کوکی های ردیابی. که آیا آنها می خواهند به آنها را دانلود یا نه به کاربران داده می شود گزینه ها علاوه بر این، چنین نفوذ حقوقی، نیست.

شما باید دقت بیشتری با آنچه شما به رایانه شما به منظور جلوگیری از فعالیت های مشابه از نصب شود. همانطور که قبلا ذکر شد پنجره Codec.mediacrow.eu نتیجه نفوذ سخت است که معمولا اتفاق می افتد در حالی که شما از نصب ابزارهای رایگان دیگر است. مطمئن شوید که همیشه مراحل نصب شما را در انتخاب این هفته را دنبال کنید و ببینید چه چیزی شما را در به جای ضربه فقط دکمه “بعدی” موافقت. همیشه گزینه های که ارائه هفته اضافی اگر شما از آنها آگاه را بردارید. همچنین آیا نادیده گرفتن شرایط و موافقتنامه و خواندن آنها را قبل از کلیک کردن روی “پذیرش”.

پنجره Codec.mediacrow.eu و هر سخت است که می تواند مربوط به آن را حذف کنید. به یاد بگیرید چگونه به آنها را تشخیص دهد، راهنمای زیر را دنبال کنید:

از بین بردن پنجره Codec.mediacrow.eu پنجره مربوط به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از اینترنت اکسپلورر

 1. Wench آیکون–> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 3. گزینه ها را ببندید.

Codec.mediacrow.eu از بین بردن پنجره پرشی مربوط سخت از فایرفاکس

 1. وارد مورد: افزونهدر زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. به فایرفاکس -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) بروید. به اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد فایرفاکس.

Codec.mediacrow.eu از بین بردن پنجره پرشی سخت از کروم مربوط

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برایchrome://settings ، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Codec.mediacrow.eu

پاسخ دهید