حذف Colormedia.dll

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Colormedia.dll

Colormedia.dll یک فایل کتابخانه پیوند پویا است که متعلق به یک برنامه پشتیبانی از آگهی به نام PicColorاست. این پرونده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ نرم افزار بروز رسانی، جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را و اقدامات دیگر در نمونه برای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم.

زیرا آنها بهترین مورد علاقه خود را در ذهن پشتیبانی برنامه های مفید برای کاربران کامپیوتر به هیچ وجه نیست. هدف اصلی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برای تولید ترافیک وب توسط نمایش پاپ آپ، تبلیغات و آگهی است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Colormedia.dll شما به طور کامل حذف PicColor از کامپیوتر خود را داشته باشد.

piccolor  حذف Colormedia.dll

دانلود ابزار حذفبرای حذف Colormedia.dll

PicColor چگونه کار می کند؟

PicColor تبلیغات پشتیبانی برنامه ای که توسط رسانه ها می گویند گروه ltd می باشد ایجاد شده است پس از آن بسیار محتمل است که می خواهید بود در همه آن به دست آوردن آن را وارد سیستم خود را با دیگر نرم افزار رایگان. اطمینان حاصل کنید که شما نه با دیگر نرم افزار ناخواسته در آینده گیر را باید همیشه در هنگام نصب نرم افزار شود و هر زمان که شما می توانید انتخاب کنید حالت پیشرفته. در حالت پیشرفته شما قادر خواهید بود به همه ارائه می دهد بیشتر از برنامه هایی که برای شما لازم نیست.

پس از نصب کامل شده است، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان گسترش به مرورگر شما اضافه می شود و شروع به درج تبلیغات مختلف به آنها، بنابراین کاهش پایین اتصال اینترنت شما. Colormedia.dll پرونده که کنترل برنامه است. یاور سخت دیجیتالی امضا شده توسط سبد بحران اسرائیل ltd می باشد. این کمک می کند تا PicColor هموار اجرا شده توسط اجازه می دهد آن را به شما با آگهی های مختلف و برنامه به روز رسانی هر زمان که لازم است. اگر چه نرم افزار پشتیبانی از آگهی نیست به کامپیوتر شما را در خود می تواند باعث آسیب، آن می تواند شما را به محتوای وب نا امن قرار دهد. اگر شما نمی خواهید به کامپیوتر و امنیت اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر است، باید نمی اتلاف وقت هر و خاتمه Colormedia.dll همراه با برنامه ای که متعلق به.

چگونه به حذف Colormedia.dll

آسا آن در حال حاضر، به منظور حذف Colormedia.dll شما باید PicColor را از رایانه خود حذف ذکر شده است. اگر فکر می کنید که شما ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما ممکن است بخواهید آن را به صورت خودکار با دانلود ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها. نرم افزار خواهد شد سیستم خود را اسکن، شناسایی و پاک Colormedia.dll فایل های ناخواسته و برنامه های دیگر. اگر با این حال، شما می خواهم به صورت دستی حذف کنید Colormedia.dll و برنامه های مرتبط با آن، شما دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

Colormedia.dll به حذف دستی

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • حذف نرم افزار ناخواسته

ویندوز 8

  • نوع → پیروزی + تحقیق در کنترل → → OK حذف برنامه
  • ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Colormedia.dll

پاسخ دهید