حذف CommonShare Deals

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف CommonShare Deals

اگر شما از دیدن تبلیغات مشخص شده به عنوان ‘Ads by CommonShare’ یا ‘CommonShare Deals’، به این معنی است که کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم CommonShare Deals نفوذ بود. این ادعا که پسوند مرورگر بسیار مفید است که قادر است به میزان قابل توجهی غنی تجربه مرور کاربر. با این حال، کاربران باید بدانید که آن را به عنوان یک برنامه پشتیبانی از تبلیغات طبقه بندی و پتانسیل به شما علت بسیاری از مشکلات است.

آن توسط SuperWeb LLC ایجاد شده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم تقریبا یکسان به Fralimbo BrowseDen و Findopolis است. بسیار آزار دهنده، بی فایده و توصیه برنامه خطرناک است و ما برای حذف CommonShare Deals در اسرع وقت است.

commonshare deals حذف CommonShare Deals

دانلود ابزار حذفبرای حذف CommonShare Deals

CommonShare Deals چگونه کار می کند؟

بیشتر توزیع شده است با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی ابزاری به نام بسته بندی است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم وارد رایانه با نرم افزار رایگان است که شما دانلود از وب سایت غیرقابل اعتماد است. متاسفانه مردم به ندرت به مراحل نصب توجه نزدیک است. این عادت بد است که استفاده از چنین برنامه هایی برای وارد کردن یک سیستم جدید است. رسما این شما اطلاع که این رایانه را وارد کنید، با این حال، از آنجا که تقریبا هیچ کس بار خوانده شده “توافقنامه مجوز” هیچ کس متوجه این پیام و نتیجه looses فرصت برای جلوگیری از ورود. همیشه دنبال جادوگر نصب هر مرحله. همچنین نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و جعبه است که نشان می دهد برنامه های اضافی را پاک می کنید مطمئن شوید. اگر شما موفق به انجام این کار و سخت این رایانه وارد شده، حذف CommonShare Deals توصیه می کنیم.

این نرم افزار نیست شما هر گونه سود به ارمغان بیاورد. این جاسوس در شما، جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را، اطلاعات مرورگر, آی پی آدرس، شما صفحه تنظیمات، و غیره. این نقض حریم خصوصی شما و اجازه می دهد تا اشخاص ثالث حامیان آن را به انجام چیزی مشابه به همین. تا زمانی که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم داخل کامپیوتر شما، اطلاعات شخصی شما در خطر است. این نرم افزار می تواند منجر به از دست دادن مالی و سرقت هویت یا عفونت جدی مخرب. و اجازه می دهد تا تبلیغات ثابت و خسته کننده را فراموش نکنید. شما خواهید دید بسیاری از آگهی ها پنجره های بازشو متن لینک ها و تبلیغات حتی تمام صفحه است که شما می توانید مسیر به سایت های بسیار مشکوک و ترک شما آلوده با ویروس ها، تروجان ها، و غیره.

واضح است که این سخت شده است به منظور ترویج بازاریابی وابسته به اشخاص ثالث است. هدف اصلی آن این است که مستقیم کاربران به عنوان بسیاری که ممکن است به ترویج وب سایت و افزایش ترافیک خود را است. این است که چگونه این نرم افزار تولید درآمد. برای محافظت از کامپیوتر شما از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما نیاز به حذف CommonShare Deals.

چگونه به حذف CommonShare Deals

از آنجا که ما در حال حاضر تاسیس این سخت بی فایده و خطرناک است، شما باید CommonShare Deals بلافاصله خاتمه. دستورالعمل نمایش داده شده در زیر این مقاله را دنبال کنید و از بین بردن CommonShare Deals. ما همچنین پیشنهاد شما اسکن کامپیوتر با ضد جاسوس افزار را پس از حذف CommonShare Deals.

حذف CommonShare Deals

حذف CommonShare Deals از ویندوز 8

  • کلید ویندوز برای دسترسی به صفحه مترو UI و راست کلیک بر روی صفحه نمایش را فشار دهید.
  • انتخاب همه برنامه و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • راست کلیک بر روی برنامه های ناخواسته و حذف را انتخاب کنید.

خلاص شدن از شر CommonShare Deals از ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته.
  • عزل را انتخاب کنید.

پاک کردن CommonShare Deals از ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و به تغییر یا حذف برنامه ها بروید.
  • پیدا کردن برنامه نامطلوب و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف CommonShare Deals

پاسخ دهید