حذف Conaws.com

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Conaws.com

Conaws.com دامنه مضر است که به عنوان جعل وب سایت گزارش شده است. اگر کامپیوتر شما پاک شد و شما سعی می کنید برای باز کردن این سایت، آن را به دلایل امنیتی مسدود شود. با این حال، اگر شما به این صفحه هدایت کنید یا آن را بعنوان صفحه اصلی خود تنظیم است، که شما سخت در سیستم شما را یعنی.

پشتیبانی برنامه های کاربردی معمولا همراه مسافرتی با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه، بنابراین شما باید سعی کنید و به یاد داشته باشید چه برنامه هایی است که به تازگی نصب شده اند. تنها راه برای خلاص شدن از شر Conaws.com سخت را از رایانه خود حذف است.

conaws com  حذف Conaws.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Conaws.com

Conaws.com چکار می کند؟

Conaws.com سعی در متقاعد کردن شما است که شما نیاز به ادوبی فلش پلیر خود را به روز رسانی. شما با ادعا که آن توصیه می شود که شما فلش خود را به آخرین نسخه آن به روز رسانی اطلاع دهید. این سایت در واقع نه قابل اعتماد به نظر می رسد. این ادوبی آرم و حتی توضیح می دهد چگونه شما در حین نصب به روز رسانی امن می تواند باقی بماند. اگر شما در حالی که بازیکن با این حال، شما به احتمال زیاد که به روز رسانی آن در صفحه نمایش خود را هنگامی که شما را در کامپیوتر خود را روشن و نه وقتی که شما برای دسترسی به اینترنت باز کردن مرورگر خود ظاهر می شود می دانم. این صفحه کاملا جعلی است و چه توزیع آن چیزی برای انجام با واقعی ادوبی فلش پلیر است.

اگر شما توسط این اومدی فریب کردم، برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته بر روی کامپیوتر خود دانلود کرده باشید. شما وحشت باید به عنوان مخرب هستند، با این حال، شما همچنین باید نمی اتلاف وقت هر و آنها اسرع خاتمه. برنامه های ناخواسته، بطور قابل توجهی کاهش سطح امنیت آنلاین خود را و شما افشا ناامن آگهی ها و لینک های مختلف. آنها همچنین ممکن است قطع مرور خود را توسط شما هدایت به صفحه نا آشنا. هر چه زودتر شما Conaws.com، بهتر از بین بردن.

چگونه به خاتمه Conaws.com

دو راه می توانید Conaws.com را از رایانه خود حذف کنید وجود دارد. یکی از آنها به آن را دستی پاک کنید با دسترسی به کنترل پنل است. یکی دیگر از بین بردن آن به صورت خودکار و استفاده از ابزار حذف تروجان است. شما باید در ذهن داشته باشیم حتی اگر شما بر روی دکمه نصب را بر روی سایت جعلی کلیک بود که به احتمال بسیار زیاد است که بیش از یک برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما وجود دارد است. آن خواهد شد بسیار ساده تر برای حذف Conaws.com با استفاده از ابزار ضد بدافزارها. ابزار رایانه خود را اسکن، شناسایی و از بین بردن همه تهدیدها به طور خودکار. این نیز شما را با حفاظت از زمان واقعی ارائه و کمک به شما برای جلوگیری از عفونت های آنلاین 0ther. هنوز, اگر شما انتخاب می کنید Conaws.com دستی حذف استفاده از دستورالعمل های زیر قابلی ندارد.

Conaws.com به صورت دستی حذف کنید

حذف Conaws.com

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

  • در پایین سمت چپ گوشه/کلیک بر روی شروع راست کلیک کنید
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و روی لغو نصب برنامه
  • برنامه های غیر ضروری را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید
  • به افزودن یا حذف برنامه ها
  • نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

بازگرداندن تنظیمات مرورگر (اختیاری)

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • منوی تنظیم مجدد علامت سوال اطلاعات عیب یابی → → → Firefox → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Conaws.com

پاسخ دهید