ConceptTool Ads حذف

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد چگونگی حذف ConceptTool Ads

ConceptTool Ads هستند پیام های مزاحم است که این واقعیت را نشان می دهد که کامپیوتر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های ناخواسته متاثر بود. این برنامه به سختی می تواند سیستم آسیب برساند اما آن به راحتی می تواند ویران کردن بر روی آن آغاز کرده اند. گفت “ویران” منظور ما از اطلاعیه های پاپ آپ مستمر در طول مردم جستجو جلسات، مرورگر کم فراز و فعالیت های مشابه که ممکن است منجر به تغییر مسیر و مسائل مشابه ConceptTool. این یک دلیل بسیار ساده – کمک scammers افزایش محبوبیت سایت خود را انجام می شود. بنابراین، هیچ موضوع چگونه قابل اعتماد ConceptTool Ads یا ConceptTool معاملات نگاه شما بسیار با احتیاط با لینک های که در آنها نمایش داده می شود باید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ConceptTool Ads

اگر می خواهید برای جلوگیری از بازدید از سایت های نا امن یا دانلود نوزادان دیگر بر روی سیستم شما باید بماند از اطلاعیه ها ConceptTool. شما واقعا باید به ConceptTool Ads را از کامپیوتر خود را پاک کنید.

چگونه نفوذ ConceptTool می توان کامپیوتر من?

ConceptTool به عنوان یک افزونه مرورگر وب گسترش. آن است که توسط یک شرکت به خوبی شناخته شده SuperWeb LLC، که در حال حاضر معروف آن ده ها برنامه های تردید تبدیل شده است ساخته شده است. به عنوان پیام هایی که مردم تجربه مرور با نمایش بهبود می تواند مرتبط با آگهی در مورد تخفیف، کوپن و معاملات مشابه در بسیاری از موارد، آنها ارائه شده است. با این حال، که خالص شما ممکن است فکر است. در بسیاری از موارد, ConceptTool ویروس ارتشاح سیستم خود خسته شده اید. آن به طور معمول آنها را در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه به عنوان علاوه بر رایگان خود را وارد. با این حال، شما می توانید آن نفوذ جلوگیری کند. شما فقط نیاز به نصب نرم افزار را به انتخاب فرآیند نصب سفارشی و یا پیشرفته توجه بیشتر است. هنگامی که شما انتخاب می کنید، فراموش نکنید که لغو انتخاب چک باکس که موافق با نصب این سخت. اگر شما در حال حاضر توافق کرده اند به آن را نصب کنید، پیروی از راهنمای زیر را حذف کنید ConceptTool Ads.

نحوه حذف ConceptTool

ConceptTool Ads روشن ترین نشانه ای که کامپیوتر شما توسط سخت تحت تاثیر قرار بود نمایش است. به سختی رایانه شما آسیب برساند اما آن به سختی می تواند کار خود را نیز بهبود بخشد. آهسته اگر می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر فراز و ناراحتی های مشابه، شما باید به دنبال این راهنمای حذف ConceptTool:

نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 • اینجا دنبال ConceptTool و دیگری به تازگی نصب شده نرم افزار رایگان.
 • “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

ConceptTool از مرورگر سیستم خود را حذف کنید:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 • در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

در نهایت، کامپیوتر خود را با معتبر ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان از آن است که از ویروس ها یا adwares اضافی را بررسی کنید. شما می توانید با کمک SpyHunter انجام

دانلود ابزار حذفبرای حذف ConceptTool Ads.

پاسخ دهید