حذف Conduit Search

دسته‌بندی نشده

Conduit ویروس چیست؟

ویروس Conduit است یک قطعه از نرم افزارهای مخرب است که تغییرمسیر مرورگر خود به Search.Conduit. com، موتور اینترنت Search. نیز وجود دارد Conduit نوار که می توانید بر روی کامپیوتر شما نصب شده دریافت کنید. بدافزارها را ربودن مرورگر خود و اضافه کردن نوار ابزار و موتور پیش فرض Search و صفحه اصلی را تغییر دهید. این قرار می دهد فایل های بر روی کامپیوتر شما است که اگر شما سعی می کنید برای تغییر این تنظیمات در پشت آن را بازیابی کنید. .com Conduit engline Search آنلاین است که نوار ابزار مرورگر که ظاهرا “توسط جامعه شده” است. Search موتور موتور تا حدودی شبیه به Search مانند گوگل یا بینگ، فقط آن کوچکتر است.

removeconduit حذف Conduit Search

دانلود ابزار حذفبرای حذف Conduit Search

است Conduit مضر است؟

نه، این نیست. اما واقعیت این است که نوار ابزار مرورگر است که آنها ترویج برخی از تغییرات غیر مجاز به تنظیمات مرورگر خود را که تغییر صفحه آغاز شما را بدون نیاز به تایید شما باعث. علاوه بر این، کاربران گزارش که نصب آن به کامپیوتر بدون کاربر consistence. هیچ جای تعجب که چرا مردم فکر می کنم آن است که بیشتر شبیه hijacker مرورگر یا تغییر مسیر ویروس به جای افزونه عادی. اگر شما دائما در حال هدایت به Search..com Conduit شما به آلوده این hijacker مرورگر.

conduitremoval حذف Conduit Search

من آلوده هستم. چگونه برای حذف ویروس تغییر مسیر Conduit

شما با Conduit با نصب برنامه های کاربردی رایگان مختلف آلوده دریافت می تواند. برای مثال Search.Conduit .com با VUZE محبوب به اشتراک گذاری برنامه فایل نصب شده است و حتی مک مرورگر، فایرفاکس primarilly آلوده.
برای کاربران کامپیوتر پیشرفته توصیه می کنیم به فیلد آدرس فایرفاکس تایپ: درباره: پیکربندی. مرورگر شما هشدار می دهند که شما باید بدانید آنچه شما انجام می دهند. پس از نوع: “Conduit” در زمینه Search و “ریست” همه مقادیر شما یافت نشد. که باید ربوده Search نتیجه حذف.

اگر چه .com Conduit نرم افزارهای مخرب نیست، اما خسته کننده آن را حذف کنید. شیء راهنمای مرورگر به طور معمول، از طریق افزودن/حذف برنامه ها در صفحه کنترل حذف اما نوار ابزار به صورت دستی یا با نرم افزار خودکار حذف می شود. بنابراین توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار ضد تروجان معتبر باقی می ماند کامپیوتر خود را تمیز و تازه مطمئن شوید دستي روی حیله و تزویر، ممکن است. در این مورد, سعی کنید در حال اجرا اسکن کامل سیستم با SpyHunter.

چگونه برای حذف ویروس Conduit

مراحل درگیر در حذف ویروس Conduit عبارتند از:

  1. لغو نصب موتور Search و نوار ابزار
  2. بازیابی تنظیمات پیش فرض اینترنت
  3. حذف پرونده های موقتی
  4. اجرای نرم افزارهای مخرب اسکن (اختیاری)
  5. راه اندازی مجدد رایانه

دانلود ابزار حذفبرای حذف Conduit Search

لغو نصب موتور Search و نوار ابزار

باز کردن کنترل پنل با کلیک روی شروع و سپس کنترل پنل. اگر پنجره را بر اساس طبقه بندی سازمان یافته است، “حذف برنامه” را کلیک کنید. اگر کنترل پنل توسط آیکون سازمان یافته است، “برنامه ها و ویژگی های” را کلیک کنید. با کلیک بر روی نوار ابزار یا موتور Search. لغو را کلیک کنید. نصب و راه اندازی ممکن است چند دقیقه بسته به سرعت کامپیوتر خود را. آن به شما بگویم که پس از اتمام.

بازیابی تنظیمات پیش فرض اینترنت

ویروس Conduit تنظیمات در مرورگر اینترنت خود تغییر کرده است. بیایید اکنون که ویروس uninstalled، بازیابی تنظیمات پیش فرض. اگر شما با استفاده از اینترنت اکسپلورر یک ابزار است که می توانید این را برای شما انجام وجود دارد. در غیر این صورت شما به صورت دستی تغییر صفحه اصلی و پیش فرض موتور Search داشته باشد.

اگر شما با استفاده از اینترنت اکسپلورر به صفحه کنترل دوباره بروید (در دسترس از طریق منوی شروع). “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید. رفتن به بند پیشرفته کلیک کنید “ریست…”. شما آن را از طریق برخی از فرمان به تنظیم مجدد همه چیز. شما انتخاب کنید “حذف تنظیمات شخصی” وقتی از او پرسیدند مطمئن شوید. در حال حاضر شما می توانید آن پنجره را ببندید.

موتور تعمیر Search

Search هر یک از موتور تعمیر متفاوت است. بعد از اینترنت اکسپلورر را به تنظیمات پیش فرض بازیابی است مراحل زیر را برای هر مرورگر شما ممکن است را دنبال کنید:

  • گوگل کروم

باز خود را گوگل کروم–> روی نماد آچار > تنظیمات > -> مدیریت Search موتورهای هر موتور Search غیر ضروری را از لیست حذف و ایجاد برخی Search موتور شما ترجیح می دهید به عنوان موتور پیش فرض Search.

  • موزیلا فایرفاکس

باز خود را موزیلا فایرفاکس–> ابزار > Search آیکون (بزرگ شیشه ای، فلش) > -> مدیریت Search موتورهای هر موتور Search غیر ضروری را از لیست حذف و ایجاد برخی Search موتور شما ترجیح می دهید به عنوان موتور پیش فرض Search.

  • اینترنت اکسپلورر

باز کردن اینترنت اکسپلورر خود -> ابزار > افزودنی های مدیریت > -> ارائه دهندگان Search هر موتور Search غیر ضروری را از لیست حذف و ایجاد برخی Search موتور شما ترجیح می دهید به عنوان موتور پیش فرض Search.دانلود ابزار حذفبرای حذف Conduit Search

پاسخ دهید