حذف Conduit virus

دسته‌بندی نشده

Conduit virus برنامه کامپیوتری خطرناک است که درگیر بود برای بسیاری از بحث ها در اینترنت است. به همین دلیل است که کاربران کامپیوتر در مورد این برنامه گزارش دلیل اصلی فعالیت خود مزاحم است که توسط صاحبان آن به کسب درآمد برخی از تبلیغات است. هنگامی که آلوده با Conduit virus, شما ممکن است متوجه دلیل هر جلسه جستجو به وب سایت حمایت هدایت که شما به ندرت به اینترنت می توانید فهرست. علاوه بر این، آن ممکن است تغییر شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجوی خود را به Search.conduit.com یا Storage.conduit.com، نشان دادن تبلیغات مداوم و به سادگی آغاز فراز در مرورگر کند. باید بگویم که Conduit virus به عنوان ضد جاسوس-سرکش یا ransomware خطرناک است، اما اگر می خواهید به استفاده از کامپیوتر شما بدون مشکل آن قطعا از سیستم باید حذف شود.

conduit حذف Conduit virus

چگونه من با Conduit virus آلوده می تواند?

Conduit virus با استفاده از روش توزيع مشکوک توزیع شده است. هنگامی که آن نیاز به آمده روی رایانه مورد نظر خود بدون آنکه متوجه شده و به طور معمول، آن را در نرم افزار رایگان و شاخه متکی. با این حال، آن را نیز دریافت کنید ممکن است داخل سیستم با کمک نرم افزارهای مخرب. اگر می خواهید برای جلوگیری این ویروس هدایت شما باید بسیار محتاط باشند وقتی که دانلود این برنامه ها به عنوان نرم افزار ضبط ویدئو از مدیران و سازندگان پی دی اف دانلود کنید. به طور معمول، هنگام نصب نرم افزار بر روی رایانه شما کادر که اطلاع مورد مجرا و لغو انتخاب آن باید پیدا کنید. این گزینه باید در طول فرایند نصب برنامه ظاهر می شود بنابراین توجه بیشتر به آن امتحان کنید. اگر فکر می کنید شما به آلوده Conduit virus راهنمای مفصل داده شده در زیر را دنبال کنید و این نرم افزار را از رایانه خود حذف.

چگونه برای حذف Conduit virus

اگر شما رنج می برند از تغییر مسیر پیوسته به search.conduit.com یا سایت های مشابه، کامپیوتر خود را با Conduit virus آلوده است. برای حذف آن این مراحل را دنبال کنید. این برنامه از طریق افزودن/حذف برنامه ها را پاک کنید:

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  2. اینجا برای جستجو محافظت از مجرا مجرا و ورودی های مشابه نگاه کنید و انتخاب “حذف تغییر”.
  3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

افزودنی مجرا حذف از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس:

اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت–> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف جستجو محافظت مجرا و نوشته های دیگر که ممکن است برای شما ناشناخته باشد.
  2. کلیک کنید ” ابزار -> ‘مدیریت افزونه’–> ارائه دهندگان جستجو و موتور جستجوی شما استفاده می شود قبل از به جای مجرا جستجو را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن جستجو محافظت از مجرا و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک بر روی “حذف برنامه”.
  2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

گوگل کروم:

  1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن مجرا برنامه و امکانات ناشناخته دیگر و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل.
  2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.
  • در نهایت، سیستم با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان حاصل کنید که رایانه شما از این ویروس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از یکی از این برنامه: SpyHunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف Conduit virus

پاسخ دهید