حذف خطا RunDLL پیام و زمينه Container.dll

دسته‌بندی نشده

پیام خطا RunDLL/زمینه Container.dll چيست؟

پیام خطا RunDLL/زمينه Container.dll یک پیام است که شما ممکن است روبرو می شوند اگر شما به تازگی حذف برنامه Conduit است. هشدار نشان می دهد که شما برخی از مدخل رجیستری از دست رفته اند. متاسفانه، پلاگین ها Conduit مانند Freecorder نوار ابزار، نوار ابزار Freshy، AppMarket Tollbar، PConverter و دیگران همیشه آسان برای خلاص شدن از شر نیست. زمانی که Windows تلاش می کند تا برای اجرای یک فایل است که خراب شده یا دیگر وجود دارد در برخی از راه های است که وقتی پنجره بازشو ظاهر می شود. این برنامه به طور خودکار اجرا می شود هر زمان آن را به عنوان وظیفه برنامه ریزی شده. برای پیام خطا RunDLL/مقدمه Container.dll شما نیاز به درستی حذف برنامه Conduit که بر روی سیستم کامپیوتر شما نصب شده بود.

چگونه پیام خطا RunDLL کند/پس زمینه Container.dll کار?

پیامی که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود نگاه ممکن است چیزی شبیه به این:

“There was a problem starting
C:Users[username]AppDataLocalConduitBackgroundContainerBackgroundContainer.dll
The specified module could not be found.”

دانلود ابزار حذفبرای حذف Container.dll

اگر بدانم که چه RunDLL فایل، شما باید بدانید که فایل های کتابخانه پیوند پویا می تواند در تمام سیستم های ویندوز یافت می شود و آنها برای راه اندازی برنامه های خاص و کمک شما صرفه جویی در فضای دیسک شما استفاده می شود. هنگامی که شما Conduit برنامه به کامپیوتر شما نصب این فایل خاص ایجاد شده است. Conduit برنامه ها معمولا طبقه بندی شده به عنوان برنامه های کاربردی که بالقوه ناخواسته و دستی می تواند برداشته شود. با این حال، کتابچه راهنمای کاربر حذف sucessful نشده اند ممکن است و به همین دلیل است که می بینید پیغام خطا RunDLL/زمینه Container.dll.

remove conduitsearch حذف خطا RunDLL پیام و زمينه Container.dll

یکی از راه های مقابله با RunDLL خطای پیام/پس زمینه Container.dll است با حذف وظیفه برنامه ریزی شده است که باعث می شود پیام خطا RunDLL ظاهر می شود. شما باید دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز” و کلیک کنید روی ابزار Admisitrative. سپس برنامه ریز وظیفه را انتخاب کنید. هنگامی که شما یک منو در سمت چپ مراجعه کنید کتابخانه برنامه ریز وظیفه را از لیست انتخاب کنید. در ظرف پس زمینه کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید. پس از آن، شما باید رایانه را شروع مجدد کنید. تکمیل این وظیفه باید پیغام خطا RunDLL توقف، با این حال، همیشه بهتر است برای خلاص شدن از RunDLL خطای پیام/پس زمینه Container.dll کامل است. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه به انجام این کار.

چگونه برای حذف پیام خطا RunDLL/زمینه Container.dll

اگر می خواهید به خلاص شدن از RunDLL خطای پیام/پس زمینه Container.dll خوب شما باید Conduit برنامه های کاملا حذف کنید. می توانید کتابچه راهنمای کاربر حذف کنید. دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر RunDLL خطای پیام/حذف پس زمینه Container.dll زیر ارائه شده است. با این حال، اگر شما در حال حاضر سعی در حذف یک برنامه Conduit و آن موفقیت آمیز بود شما باید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که از RunDLL خطای پیام/پس زمینه Container.dll به طور خودکار مراقبت خواهد شد. آن هم حتما اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر تهدیدات و حفاظت از آن در آینده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Container.dll

RunDLL خطای پیام/حذف پس زمینه Container.dll

حذف یک برنامه Conduit از ویندوز ایکس پی

 1. روی شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 2. در اینجا شما نیاز به انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
 3. هنگامی که شما کردهاید کلیک کنید برنامه های ناخواسته در آن
 4. سپس دکمه حذف در سمت راست کلیک کنید

حذف یک برنامه Conduit از ویندوز 7 و ویستا

 1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
 2. لغو نصب یک برنامه از لیست دسته انتخاب
 3. راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته Conduit
 4. عزل را انتخاب کنید

حذف یک برنامه Conduit از ویندوز 8

 1. قرار دادن نوار جذابیت در سمت راست پایین
 2. تنظیمات کلیک کنید و حرکت به کنترل پنل
 3. لغو نصب برنامه بر روی
 4. حذف نرم افزار ناخواسته

پاسخ دهید