حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa

Malware

ویروس Content Blocked Sopa Pipa چیست؟

ویروس Content Blocked Sopa Pipa برنامه ransomware مضر است که می تواند کامپیوتر خود را وارد کنید و رمزگذاری پرونده های داده ها است. برنامه های مخرب در extorting پول از کاربران کامپیوتر با فساد فایل های خود را و خواسته که آنها پرداخت 500 دلار برای بازگرداندن آنها را هدف. Content Blocked Sopa Pipa ویروس اولین بار در مه 2015 ظاهر شد. آن را از طریق پیام های اسپم ایمیل و شبکه های نظیر به نظیر توزیع شده است. این عفونت ممکن است به عنوان ضمیمه ایمیل یا لینک خراب شده ارائه شده است. شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام مرور وب و اجتناب از پیام های مشکوک و سایت. با این حال، وجود دارد هیچ دلیلی برای شما به وحشت به عنوان این مقاله کمک خواهد کرد که شما را به خاتمه Content Blocked Sopa Pipa ویروس و بازیابی فایل های خود را اگر رایانه آلوده کردم.

CONTENT BLOCKED SOPA PIPA Virus حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa

Content Blocked Sopa Pipa ویروس چگونه کار می کند؟

Content Blocked Sopa Pipa ویروس قادر به رمزدار کردن انواع مختلف فایل مانند. jpg, .قسمت در هزار، .توضیحات, .xls, .cdr, txt و است. این با استفاده از رمزنگاری RSA 2048. Ransomware ایجاد فایل که شامل دستورالعمل در مورد چگونگی به رمزگشایی داده های خود را با مجرمان اینترنتی پرداخت پس از آن انجام می شود. این فایل به نام How_Decrypt.txt How_Decrypt.url و How_Decrypt.html. پیام آنها این است که شما نیاز به خرید یک کلید خصوصی برای دسترسی به داده های خود را بازیابند ایالات. کلید هزینه های 500$ و شما نیاز به پرداخت در Bitcoins از طریق شبکه Torn. شما نیز یک مقدار خاص از زمان انجام این کار داده می شود، در غیر این صورت باج افزایش خواهد یافت.

Content Blocked Sopa Pipa حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa وجود دارد بدون نیاز شما به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط مجرمان اینترنتی چون کپی از کلید است که لازم است برای بازیابی فایل های خود را در واقع بر روی کامپیوتر شما واقع شده است است. شما می توانید آن در AppDataRoamingMicrosoftCryptoRSA و % TEMP % یا پوشه % ProgramData %. اگر شما بر روی آن دوبار کلیک کنید, شما به طور خودکار خواهد شد شما txt فایل سرگشایی. دستورالعمل در مورد نحوه رمز گشایی فایل های دیگر در زیر ارائه شده است، قبل از اینکه شما این کار، با این حال، شما Content Blocked Sopa Pipa ویروس از کامپیوتر خود را باید از بین بردن.

چگونه برای حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa و رمزگشایی فایل های من

به منظور خاتمه دادن ویروس Content Blocked Sopa Pipa شما نیاز به اجرای ابزار حذف تروجان قدرتمند. از آنجا که عفونت به مسدود کردن دسترسی به کامپیوتر شما، شما نمی باید هر گونه مشکلات انجام این کار را داشته باشد. دانلود و نصب ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را در سیستم خود را اسکن. آن همه اجزای تهدید شناسایی و حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa کامل. آن نیز در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد شد. پس از حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa شما می توانید شروع به آشکارسازی پرونده های خود را. فایل های متنی را با دوبار کلیک کردن بر روی کلید رمزگشایی خصوصی رمزگشایی می تواند به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده. دستورالعمل در مورد چگونه برای بازگرداندن فایل های دیگر در زیر ارائه شده است.

رمز گشایی فایل های خود را

 • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • رفتن به حساب های کاربر و ایمنی خانواده
 • حساب های کاربر را انتخاب کنید
 • کلیک بر روی مدیریت گواهی های رمزگذاری پرونده
 • در سیستم فایل رمزگذاری روی بعدی کلیک کنید
 • را انتخاب کنید استفاده از این گواهی
 • انتخاب کلید زیر جزئیات مجوز
 • مجوز را انتخاب کنید کلیک کنید و روی بعدی کلیک کنید
 • پشتیبان گیری مجوز و کلید بعد را انتخاب کنید
 • دوباره Next را کلیک کنید
 • تمام درایوهای منطقی را انتخاب کرده و روی بعدی کلیک کنید
removal instructions en حذف ویروس Content Blocked Sopa Pipa

پاسخ دهید