حذف ConvertAd

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف ConvertAd

ConvertAd به عنوان برنامه پشتیبانی است که آگهی های مختلف روی صفحه نمایش می تواند طبقه بندی شده است.سخت است یک فرآیند در حال اجرا است که ConvertAd.exeنامیده می شود. نرم افزار به وب سایت رسمی ConvertAd.com، که در حال حاضر در دسترس نیست استفاده می شود.

آن با نام VuuPC نرم افزار ناخواسته همراه بوده است. سخت تحت تاثیر قرار همه مرورگرها که شما نصب شده, بنابراین نادیده گرفتن آن یک گزینه نیست. ما توصیه می کنیم که شما خاتمه ConvertAd به محض این که شما می توانید.

convertad exe حذف ConvertAd

ConvertAd چگونه کار می کند؟

هنگامی که نرم افزار نصب می شود آن را راه اندازی ConvertAd.exe در همه زمان اجرا می شود که در پس زمینه. آن در خود وظیفه مدیریت ویندوز می بینید. نرم افزار خود را در همان راه به عنوان دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم عمل می کند. آن سیل شما را با بی پایان تبلیغات پاپ آپ لینک و غیره. تبلیغات از طریق donwnload-servers.com/SysInfo/ConvertAd.html تولید می شود. شما به ماندن این آگهی به هیچ وجه تا مطمئن شوید که آنها را امن هستند توصیه می کنیم. شما می توانید با اطلاعات گمراه کننده ارائه شده و فریب به دانلود نرم افزارهای مخرب و یا به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را با منابع غیر قابل اعتماد. تا زمانی که شما حذف ConvertAd ماندن همه تبلیغات.

پشتیبانی برنامه به دو روش توزیع استفاده می شود. آن بود یا از سایت رسمی آن دریافت یا همراه با نرم افزار رایگان و شاخه. اگر شما هنوز کلی تمام اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب نرم افزار آزاد، شما با برنامه های ناخواسته پایان. همانطور که می دانید, صفحه رسمی سخت دیگر موجود نیست. آن به ندرت در بسته نرم افزاری هر یک را می توان بیشتر دو. هنوز, اگر از در حال حاضر این برنامه بر روی کامپیوتر شما باید مطمئن است که شما را از ConvertAd خلاص شوید.

چگونه به حذف ConvertAd

شکی نیست که شما نیاز به حذف ConvertAd از سیستم شما وجود دارد. که با این حال، کار ساده ای به خصوص برای کسی که هرگز با مسائل مشابه قبل از رسیدگی است ممکن است. مشکل با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که بنابراین شما می توانید ConvertAd از طریق کنترل پنل را حذف که آن هنوز در لیست نرم افزار نصب شده ظاهر می شود. شما می توانید انجام دهید این است که کشتن روند آن از طریق مدیر وظیفه. حال، حتی اگر انجام این کار به احتمال زیاد به بازسازی هنگامی که شما راه اندازی مجدد رایانه است. برای حذف ConvertAd، شما نیاز به اجرای ابزار حذف تروجان. نرم افزار ضد تروجان اسکن کامپیوتر شما و شناسایی تهدیدات تمام است که بر روی آن هستند. سپس آن از بین بردن ConvertAd یک بار و برای همه و مراقبت از دیگر مسائل در بر داشت. شما قادر خواهد بود برای لذت بردن از مرور ایمن به عنوان ابزار های امنیتی نیز برای نگه داشتن سیستم خود را به عنوان زمانی که شما آن را نصب محافظ از سایر انگل مبتنی بر اینترنت برای اطمینان حاصل کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ConvertAd

پاسخ دهید