حذف ConvertAnyFile Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف ConvertAnyFile Toolbar

ConvertAnyFile Toolbar افزونه رایگان مرورگر است که قرار است به اجازه می دهد تا شما را به تبدیل فایل های خود را به سرعت و به آسانی است. در صفحه رسمی آن آمده است که این برنامه با این نسخهها کار با پی دی اف، توضیحات متنی ODT کلیپ برد چند منظوره PPT JPG و انواع دیگر فایل ها.

این نیز شما را به اندازه گیری مانند متر به متر به کیلوگرم پوند به تبدیل و به همین ترتیب باید اجازه می دهد. نوار ابزار با این نسخهها کار در همه مرورگرها و سیستم های ویندوز. توسط Ask.com شده. اگر شما این نرم افزار مفید دیگر را پیدا, شما باید ConvertAnyFile Toolbar را حذف کنید.

ConvertAnyFile Toolbar حذف ConvertAnyFile Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف ConvertAnyFile Toolbar

ConvertAnyFile Toolbar چگونه کار می کند؟

ConvertAnyFile Toolbar Mindspark تعاملی شبکه شرکت ایجاد شد و آن را به شیوه ای شبیه به برنامه های دیگر این شرکت کار می کند. نوار ابزار مانند دکمه های دسترسی سریع به عنوان فایل های تبدیل مبدل اندازه گیری و دیگران است. همچنین شما با کادر جستجو درخواست ارائه. اگر شما بود نه سازمان ملل متحد بررسی پیشنهاد اضافی در هنگام نصب نرم افزار، علاوه بر این، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را نیز توسط Ask.com جایگزین شدند. موتور جستجوی محتوای حمایت مالی را فراهم می کند. زیرا آنها به براساس ترجیحات خود را مرور برخی از تبلیغات ممکن است به نظر می رسد مفید. با این حال، ما روی آنها را توصیه نمی.

در صورت علائم دیگر نیز مانند مقدار بیش از حد از آگهی های بازرگانی ثابت تغییر مسیر، تغییرات در تنظیمات مرورگر، اینترنت کند و به همین ترتیب، فراز زندگی شما باید رایانه شما را برای دیگر نرم افزار ناخواسته را بررسی کنید. اگر نوار ابزار با نرم افزار نصب شده است بیش از احتمال است که شما را بیش از یکی از برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما. برنامه های ناخواسته به هیچ وجه مفید هستند. هدف اصلی آنها تولید ترافیک وب سایت است. این است که چگونه توسعه دهندگان خود را را به سود. اگر شما فکر می کنم شما باید نرم افزار ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما، شما باید ConvertAnyFile Toolbar همراه با آن را خاتمه دهد.

چگونه به حذف ConvertAnyFile Toolbar

شما از ConvertAnyFile Toolbar دستی یا خودکار می توانید خلاص. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما را به نوار ابزار از رایانه خود حذف و حذف آن از پسوند داشته باشد. اگر شما هم مایل به بازگشت به با استفاده از ابزار جستجوی معمولی خود را, شما باید مرورگر خود را بازنشانی کنید. متناوبا، شما می توانید ConvertAnyFile Toolbar و دیگر نرم افزار ناخواسته را از سیستم خود با استفاده از ابزار حذف تروجان بین بردن. ضد تروجان اسکن کامپیوتر شما، همه مسائل مربوط به تشخیص و تمیز کردن کامپیوتر خود را. آن نه تنها ConvertAnyFile Toolbar و دیگر برنامه های ناخواسته را حذف، اما آن نیز محافظت کامپیوتر شما از تهدیدات مشابه شما آنلاین ممکن است روبرو می شوند.

حذف ConvertAnyFile Toolbar

حذف ConvertAnyFile Toolbar

ویندوز 8, ویندوز 7 و ویستا

 • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف برنامه
 • ConvertAnyFile را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • حذف ConvertAnyFile Toolbar

از بین بردن ConvertAnyFile Toolbar از مرورگرهای

موزیلا Firefox

 • پسوندهای منوی → افزودنی →
 • ConvertAnyFile را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Google Chrome

 • منو → بیشتر ابزار پسوند →
 • حذف ConvertAnyFile Toolbar

بازنشانی تنظیمات مرورگر (در صورت لزوم)

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • منو علامت سوال → → Firefox → کمک Firefox تازه
 • Firefox تازه کردن را انتخاب کنید و روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

 • Google Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیم مجدد را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف ConvertAnyFile Toolbar

پاسخ دهید